Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCSoft wepchnie reklamy do Exteela i Dungeons Runners

17 postów w tym temacie

Swego czasu grałem w DR ;) Ta gra to taki zlepek ostatnich dwudziestu lat historii gier ;) Nawiązania są do niemal wszystkiego poprzez imiona NPCów a na itemkach kończąc ( najlepsze jest pytanie "What means BFG?" które notorycznie krąży po mieście, odpowiedź oczywiście znacie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej robi się reklam w grach :( ale nie mam nic przeciwko dobrze zrobionym reklamom które nie rzucają się w oczy tylko takie wszędobylskie i niepasujące do niczego reklamy są !@#$%^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest finalna wersja Exteel? Myślałem, że nadal trwają beta-testy. Na ich oficjalnej stronie nie widzę możliwości ściągnięcia klienta gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:05, Valium napisał:

Już jest finalna wersja Exteel? Myślałem, że nadal trwają beta-testy. Na ich oficjalnej stronie
nie widzę możliwości ściągnięcia klienta gry...

Tak, Exteel jeszcze nie ruszył. Sam czekam na start, w newsletterze jestem od prawie roku i żadnego zaproszenia jeszcze nie dostałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam uczestniczę w beta-testach i mogę powiedzieć, że gra jest świetna, jedynym minusem są naprawdę częste lagi i często zdarza się mieć ogromny ping (a kiedy nie laguje, jest miodzio). :/

A reklamy, jak będą w tej formie jak mniej więcej są(na razie jakichś amerykańskich firm), to mogę powiedzieć, że wręcz pasują do gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. Sam posiadam Prince of Persia SoT w wersji właśnie z reklamami- prosto od Ubistoftu. Reklamy pojawiają się w czasie filmików i wychodzeniu z gry oraz czasem przy zapisywaniu itp itd. Jednak w małym stopniu przeskadzają. W CSie 1.6 też są reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to pomóc utrzymać gry darmowymi, to czemu nie ? W obu przypadkach z tego co mi wiadomo nie trzeba nawet kupować klienta, więc wydawca ma prawo szukać dodatkowych form finansowania. Jakoś nikt nie miał problemu kiedy Funcom zdjął abonament z podstawowej wersji Anarchy Online i wprowadził reklamy. Co innego gdyby NC chciało wprowadzić to do gier płatnych, to już by była lekka bezczelność, bo po to płacę abonament żeby móc grać w konfortowych warunkach, a nie użerać się z pop up reklamami w czasie siege''a w L2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa i teraz strzelisz w taki bilboard/banner przypadkiem i ci się od razu link uaktywnia, wywala cię do Windows i masz pare naście sekund w (_!_) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. Obie gierki są "sympatyczne", ale nie można o nich powiedzieć, by powalały ilością graczy czy specjalnie ambitnym podejściem do rozgrywki (zwłaszcza DR)... Ciekawe, czy aby następnym krokiem nie będzie zamknięcie serwerów (skoro mini-transakcje nie wystarczają?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,(...) świetne wrażenia z gry wspierane przez reklamy (...)''''
To tak jakby reklamy były motorem napędowym tych świetnych wrażeń, może w pewnym sensie są (reklamy to kasa a kasa teoretycznie może być wsparciem dla wrażeń) ale zdanie na pewno źle skonstruowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Runners to fajna gra podobna grafą do WoW''a. Polecam lubiącym gry na parę dni. Gra jest nowa i ma sporo błędów ale da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować