Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna sprzedaż Wiedźmina - transmisja na żywo!

235 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 23:34, Sth`Devilish napisał:

Było demo Baldur''s Gate (nie interaktywne, ale jednak), było też i demo Neverwinter Nights
:) Wersji demonstracyjnych TES-ów faktycznie nie było, ale już taki np Gothic doczekał się
wersji demo każdej z trzech części.


+były demka Fallouta 1 i 2 :) Także trochę było próbek cRPG-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 23:29, rider66 napisał:

impreza imprezą a ja ściągnąłem właśnie pierwszego patcha... heh, nawet nie było jeszcze
premiery gry a jest już patch ważący 112MB... brawo ;) ...pomijając już źle wytłoczoną
płyte audio (przynajmniej u mnie... przerwa między 9 a 10 trackiem) błędy w opowiadaniu
Sapkowskiego, źle nadrukowanym fragmencie logo wiedźmina z boku instrukcji (koniuszki
czupryny wilka;)) i źle ofoliowanej całości przez co można zerwać troche farby z pudełka...

ale co tam, czepiam sie nie? :P ...tylko gdzie podziała się ta tzw "gwarancja jakości CD Projekt"....hm


Co do płyty audio - już słuchałem całej dwa razy - nie zwróciłem uwagi.
Błędy - też nie zwrócilem uwagi ;P
Zły nadruk - koszmar. Po co w ogóle to robili? Nie da się tego nijak dopasować, pomijając już niepotrzebny paseczek włoska, który jest sam ;P
Złe obfoliowanie - właśnie trochę mi tej farby zeszło :/
Gwarancja jakości w Wiedźminie? Po tylu aferach? xD
Z resztą zawsze mnie te żółte naklejki irytowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde to pooglądane :/
"Limit użytkowników wyczerpany"
Mogli przecież przewidzieć, że takie " swięto" będzie miało wielu zwolenników :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

limit użyszkodników wyczerpany ;) No to sobie nie obejrzę :(

pozdro4all

PS. Dawno posta nie dodawałem, a tu opcja edycji się pojawiła... Do usłyszenia za parę miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się... wygląda to tak jakby to wszystko (łącznie z dodatkami do EK) robili na ostatnią chwilę... a pisali że opóźniają premiere właśnie dlatego by dopieścić wszystko do perfekcji... a tu mamy wciąż schnące gdzieś albumy i pudełka EK, 112megowego patcha, i właśnie zapowiedzieli kolejnego... heh, to ja poczekam jeszcze z tydzień, aż wyjdzie jakieś 5 patchy... i dopiero wtedy zaczne naprawde grać w wiedźmina by móc czerpać z niegą tą obiecaną przyjemność... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to tego,ze pan sapkowski nie byl zaitereswoany projektem to sie nie dziewie gdyz wiele osob ktore na ogol nie gra w gry a o produkcji wiedzmina slyszeli, na moje pytanie czy by zagrali w wiedzmina odpowiadali raczej negatywnie a to przez wizerunek filmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 23:58, Greg44w napisał:

No ładnie, nie minął jeden dzień a tu już jest patch do wersji Eng (v1.1)…. mam nadzieje,
że te będzie jak najmniej patch’y?!


Powinieneś się cieszyć, że w tak ekspresowym tempie łatają dziury, które wychodzą na jaw dopiero gdy gra zaczyna być uruchamiana na setkach kompów, gdzie każdy jest inny (sprzęt, system, oprogramowanie, czystość).
Niech robią tyle ile trzeba, żeby gra chodziła na każdym sprzęcie (spełniającym wymagania).

Dla mnie to się chwali - a nie to co przy G3 zrobili... 3 patche i to w jakim czasie i na dodatek zostało setki błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować