Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna sprzedaż Wiedźmina - transmisja na żywo!

235 postów w tym temacie

Tudd czemu nie daliście obiecanego newsa a problemach z EK i milczeliście w sprawie problemów z nadawaniem paczek? ...dodatkowo ciekaw też jestem co z tą obiecaną rekompensatą-niespodzianką za EK ''na raty''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesądze Greg44w

Błąd na błędzie błędem pogania : "poślizg na jakichkolwiek przeszkodach , nie da sie wbiec na stertę gruzu na 1 piętrze w Kaer Morhen tylko dziwnie sie nasz wiedźmin ześlizguje , brak skoku , nie można np skoczyć ze schodów , bo jest nie widzialna bariera , gra wywala po raz za razem do windy , niepotrzebne ładowania przerywników filmowych przy każdej rozmowie , nawet tej na 2 słowa , zniszczyć można tylko beczki i to co na blokuje w jakimś queście. Ale za to duży plus za walkę , na początku było trudno o co tu biega ale teraz jest już spoko , dziwi mnie to że gdy wybiera się atak grupowy to nawet ja atakuje jednego blisko siebie a 2 stoi np z (powiedzmy) 5-10 metrów od wiedźmina to one i tak zadają obrażenia (czyżby super hiper szybki atak wiedźmina niezauważalny dla ludzkiego oka ? :D) Miejmy nadzieję że łatka jutrzejsza załatwi niektóre problemy ... O jeszcze Menu było super ^_^ bardzo mi się podoba ^_^

To tyle Sija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wewnetrzny blad serwera" .... o ja <piiiii>

Problemy z pre-orderami, wysylka pre-orderow klapa, transmisja kwiczy....ludzie zaczna sie odwracac od CDP.
Mniejsze wplywy i CDP tak latwo nie wejdzie na ta gielde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Dlaczego nikt nie rozumie, że w BT nie da się wszystkiego wykryć???
Ja tam jestem pod wrażeniem, że patch wyszedł tak szybko.

Mam tylko 1 pytanko:

SPOILER
jak grałem na pokazie, to gdy daliśmy Triss lekarstwo, to później rozmawiało się z Nią w wyrwie muru (taki ładny widoczek). W wersji, którą dostałem Ona cały czas leży na łóżku - i ta rozmowa nie pasuje zupełnie...
Koniec SPOILER
Czy to w łacie 1.1 jest naprawione??? Czy dopiero będzie??? I czy literówki zgłaszać, czy to zbędne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olać te wszystkie nieprawidłowosci :P
Ważne że już wszystko się zaczęło... nowy rozdział w histori polskich gier komputerowych :D
Ja już świętuje... nawet otwarłem wino :D

Powodzenia CD-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 00:03, Tuddrussel napisał:

przeciez nie musisz ogladac...


Chętnie bym obejrzał, gdyby łącza były w stanie zapewnić taką możliwość mi i innym osobom, które jej nie są w stanie obejrzeć.

Ot - prosta sprawa.

BTW. Do wszystkich, których wyrzuciło - znów działa, przynajmniej mi.


@ Domek

Co do transmisji tekstowej nie śmiem się czepiać. Jest na bieżąco i działa, co jest najważniejsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 00:07, crypto.crk napisał:

"Wewnetrzny blad serwera" .... o ja <piiiii>

Problemy z pre-orderami, wysylka pre-orderow klapa, transmisja kwiczy....ludzie zaczna sie
odwracac od CDP.
Mniejsze wplywy i CDP tak latwo nie wejdzie na ta gielde :)


na jakiej podostawie to stwierdzenie. ankieta, badanie czy uogolnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w ramach transmisji obejrzałem sobie:
1) Error 404
2) Flash: movie not loaded
3) komplet użytkowników
4) wewnętrzny błąd systemu

I wygląda na to, że większość już zrezygnowała z próby obejrzenia transmisji, bo właśnie w tej chwili
załapałem się na transmisję trailera live... Chyba się lekko spóźniłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 00:08, RobeN napisał:

Eh... Dlaczego nikt nie rozumie, że w BT nie da się wszystkiego wykryć???
Ja tam jestem pod wrażeniem, że patch wyszedł tak szybko.

Mam tylko 1 pytanko:

SPOILER
jak grałem na pokazie, to gdy daliśmy Triss lekarstwo, to później rozmawiało się z Nią w wyrwie
muru (taki ładny widoczek). W wersji, którą dostałem Ona cały czas leży na łóżku - i ta rozmowa
nie pasuje zupełnie...
Koniec SPOILER
Czy to w łacie 1.1 jest naprawione??? Czy dopiero będzie??? I czy literówki zgłaszać, czy to
zbędne???


Ja rozumiem że sie nie da wszystkiego dopracować ale to jest na samym początku ....

/SPOILER
No mnie też to zastanawiało, nie zabardzo pasuje że leży na łożu nie patrzy się na niego zero mimiki twarzy a emocje w głosie co najmniej jak Lepper przed przed głosowaniem ...
/SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 00:14, kulken napisał:

/SPOILER
No mnie też to zastanawiało, nie zabardzo pasuje że leży na łożu nie patrzy się na niego zero
mimiki twarzy a emocje w głosie co najmniej jak Lepper przed przed głosowaniem ...
/SPOILER


Bo to się zepsuło - ja widziałem jak to miało wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba się lekko spóźniłem?

To zależy. Filmiki lecą na przemian z transmisją live. Nie wiem czy jakaś jeszcze będzie, bo w trakcie ostatniej wywaliło mnie na dobre kilkanaście minut i jestem nie na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 00:16, RobeN napisał:

> /SPOILER
> No mnie też to zastanawiało, nie zabardzo pasuje że leży na łożu nie patrzy się na niego
zero
> mimiki twarzy a emocje w głosie co najmniej jak Lepper przed przed głosowaniem ...
> /SPOILER

Bo to się zepsuło - ja widziałem jak to miało wyglądać :D


O szczęśliwy , a powiedz czy lepiej wyglądało na pokazie ( chodzi o bugi ) czy teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować