Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pamięć flash o pojemności 128 GB

33 postów w tym temacie

zorza

Samsung Electronics zaprezentował pierwszy na świecie 30-nanometrowy chip pamięci NAND flash, którego pojemność to 8 GB. W najbliższej przyszłości firma planuje połączyć 16 takich płytek w jednym urządzeniu, tworząc 128-gigabajtową kartę pamięci.

Przeczytaj cały tekst "Pamięć flash o pojemności 128 GB" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak cena jest problemem... szczególnie w naszych czasach i w naszym kraju :P no ale jeśli ma się na koncie powiedzmy 40milionów to wtedy cena nie stanowi dużego problemu prawda ? 8GB ładnie ładnie oby tak dalej Samsung Electronics :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, właśnie pendrive''y przekraczają pojemnością mój dysk twardy :P
A co najciekawsze, to póki co mi on starcza. Owszem, momentami przydałoby się więcej miejsca, ale w takich chwilach wystarczy usiąść na godzinkę i przeczyścić różne niepotrzebne śmieci i nagrać parę płytek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie rozumiem xD po co sprzedaja dyski po 300GB albo nawet 500GB ja mam 80-dziesiątkę na której mieszczą sie i gry i muzyka i programy i wszystko xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dotychczas w fabrykach Samsunga powstawały pamięci NAND flash w procesie technologicznym co najwyżej 51 nm"

a nie powinno być "co najmniej" zamiast "co najwyżej" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 12:46, STiKkK napisał:

Ja już nic nie rozumiem xD po co sprzedaja dyski po 300GB albo nawet 500GB ja mam 80-dziesiątkę
na której mieszczą sie i gry i muzyka i programy i wszystko xD :D

A spróbuj nagrać jakiś dłuższy film Frapsem. Albo bawić się w konwersję wideo, czy kilka innych miejscochłonnych zabawek. I ja mam dysk 320GB, MP3 nie mam bo mam oryginalne płyty, filmów nie mam - a mimo to jakoś szybko się zawala. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 12:46, STiKkK napisał:

Ja już nic nie rozumiem xD po co sprzedaja dyski po 300GB albo nawet 500GB ja mam 80-dziesiątkę
na której mieszczą sie i gry i muzyka i programy i wszystko xD :D


ja mam w sumie 640GB i już myśle o kupnie nowego twardziela.. zależy co kto ma na kompie i czym sie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować