Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - najbardziej oczekiwana polska gra - już w sprzedaży!

147 postów w tym temacie

Rzeczywiście wtopa z tym pre-orderem. Ja bym to zdzierżył, ale rozumiem ludzi, którzy z utęsknieniem czekali na premierę "Wiedźmina", siedzieli przyklejeni do szyby cały dzień w oczekiwaniu na kuriera i się nie doczekali. Na ich miejscu też wyszedłbym z siebie i stanął obok. Ale na szczęście mam to w d..pie, bo mam inne problemy na głowie. Jednak z chęcią w "Wiedźmina" zagram, ale chyba poczekam na demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:37, Khalid. napisał:

osób będzie pisała jaki to Wiedźmina jest super i że CD-P odwaliło kawał dobrej roboty.

CDP Red, a CDP to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rezygnacja z zamówienia oszczędziła mi frustracji :) Znów czytam, że CDP kolejny raz nie daje sobie rady. Chyba zamawianie przed premierą wielkich hitów w sklepie gram.pl nie jest najlepszym pomysłem...
A co do premiery- wreszcie znikną wszędobylskie newsy o grze, bo jak codziennie czytałem coś o Wiedźmaku i dowiadywałem się jaki ma być rewelacyjny to szlag mnie trafiał, że jednak nie zagram :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą datę zapamięta na pewno wielu graczy :) Wiedźmin to największa polska produkcja, która została doceniona już nie tylko w kraju, ale również zagranicą.
Szkoda, że gra ma koszmarne wymagania sprzętowe - gdyby nie one, już dawno bym zamówił Wiedźmina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe!!! Jak mogła wyjść skoro miałem otrzymać swoją paczkę kurierem na 2 dni przed premierą... No coś tu nie gra... CDP o co chodzi?? Może wyjaśni mi to pan/pani, który/która odczyta mój formularz kontaktowy do sklepu gram.pl... Nie no poważnie wstyd i tyle, a na maila który wysłałem 3 dni temu do DOK nie otrzymałem odpowiedzi bo pewnie nie wiedzą co napisać, ciekawe czy na dzisiejszy dostane odpowiedź czy znowu mnie oleją? Ehhh... I teraz wyszedłem jedynie na idiotę bo nie dość, że zapłaciłem więcej niż jakbym kupił w empiku to na dodatek zapłaciłem przelewem i muszę czekać, żeby tą głupią paczkę odebrać a gdybym wziął sobie za pobraniem to teraz bym się śmiał z was a kurierowi powiedział, żeby oddał paczkę CDP i niech oni mu zapłacą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:56, flavee napisał:

Mam nadzieję, że CDP Red nie stworzy już żadnej gry na podstawie Sapkowskiego. Wiedźmin(gra)
to kicz!

Jaaaaaaaaasne. ;)
Szczerze mówiąc nie grałem, ale bardzo dużej większości gra się BARDZO podoba. W prasie też bardzo pochlebne recenzje :). Nie znamy się? =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:42, sebaloz napisał:

Rzeczywiście wtopa z tym pre-orderem. Ja bym to zdzierżył, ale rozumiem ludzi, którzy z utęsknieniem
czekali na premierę "Wiedźmina", siedzieli przyklejeni do szyby cały dzień w oczekiwaniu na
kuriera i się nie doczekali. Na ich miejscu też wyszedłbym z siebie i stanął obok. Ale na szczęście
mam to w d..pie, bo mam inne problemy na głowie. Jednak z chęcią w "Wiedźmina" zagram, ale
chyba poczekam na demo.


Heh, czyli mogę sie spokojnie szczęściarzem nazwać :) ja czekałem z niecierpliwością, a na dodatek dostąłem go dzień wcześniej niż sie spodziewałem, od dłuuugiego czasu zamawiam na gram.pl pre-ordery i jakoś jeszcze wale sie nie zawiodłem i uważam CDP, za najrzetelniejszą firmę, a z paczkami zawaliła firma kurierska, sam kurier, który do mnie zapukał mówił, że to już jego conajmniej 50 mieszkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:56, flavee napisał:

Mam nadzieję, że CDP Red nie stworzy już żadnej gry na podstawie Sapkowskiego. Wiedźmin(gra)
to kicz!


Grałeś w nią chociaż? Czy może po prsotu masz za słabego kompa, aby Witcher Ci poszedł, co? Ewent. jesteś fanem Maluch Racer... jesli tak, to rozumiem Twój tok myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zawiodła mnie dystrybucja - kurier przywiózł mi grę 6 godzin przed premierą w empiku, opakowanie było całe mokre i pogięte, na szczęście zawartość nie ucierpiała.

Jakość wydania (zwykłego) - fenomenalna. Większość tak wydanych gier reklamowano by jako EK.
Wrażenia po około 1.5 godziny grania: świetne. Klimat żywcem z książek Sapka. Piękna grafika (niestety komp ledwo zipie), ta gra będzie się dobrze sprzedawała przez kilka lat w miarę jak ludzie będą mieli coraz lepsze komputery, więc wymagania nie są wadą. Jako stary wyjadacz gier fabularnych i klimatu fantasy mówię: 9.5/10.

do CDP:
Zmieńcie firmę kurierską, albo 2 razy się zastanówcie nim zrobicie pre-order z gwarancją dostarczenia przed premierą.
Wydawajcie kolejne patche, byleby działały stare save''y :)
Zoptymalizujcie może kod, żeby tak nie żarło zasobów.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na pierwsze wyniki sprzedaży na świecie. Gra jest świetna i trzymam za nią kciuki, oby przyjęła się na zachodzie. Może zaowocuje to mniejszymi problemami w przyszłości. Byłem dzisiaj w empiku i w miejscu gdzie stał wiedźmin pustki na pułkach, to dobrze wróży ale i tak ważniejszy jest rynek zachodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:17, stanlee napisał:

Takie pytanie do niebieskich.


KEE?? Przecież ich o coś pytać jest bezsensem. Oni tylko potrafią mówić, że to nie ich wina lub wogóle nie odpowiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić jednak kogoś z CDP o ustosunkowanie się do niżej opisanej kwestii:

Zamówiłem Edycje Kolekcjonerską za prawie 200 PLN. Według karty produktu w tej edycji jest bestiariusz niedostępny w zwykłej. I za to m.in. płaci się te 200 złotych. Teraz okazuje się że w sklepach można to dostać za 70 czy 80 zł. Zdaję sobie sprawę że mogliście to zrobić , Empik czy MM to nie sklep GRAM i mogą robić sobie co chcą, tylko że oni sami tego nie wyprodukowali (bestiariusz) a dostali od Was. Elementarne zasady uczciwości czy przyzwoitości zostały według mnie w stosunku do klientów Gram naruszone. Okazuje się że zapłaciłem 130 czy 120 PLN więcej za koszulkę , ograniczoną wersję karcianki i parę innych mało istotnych rzeczy. Czuję się bardzo oszukany, dodając jeszcze fakt problemów z Masterlinkiem, niekompletności przesyłki (rozumiem siła wyższa).

Chciałbym żeby ktoś kto ma dostęp do niebieskiego koloru w końcu się wypowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:18, Be-Yacz napisał:

KEE?? Przecież ich o coś pytać jest bezsensem. Oni tylko potrafią mówić, że to nie ich wina
lub wogóle nie odpowiadać ;)


Spróbować warto. Ale niestety jest to prawda.

Tass - Święta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźminem zachwycam się już od trzech dni. ;-) Jeśli ktoś szuka gry, która wciągnęłaby go na całe tygodnie- The Witcher to dobry wybór.

"Malyna!" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co próbować nawet... 2 maile do 2 różnych działów i 0 odpowiedzi, na forum pytałem 1-dną z niebieskich w odpowiedzi na jej posta, więc na pewno widziała, ale także 0 odpowiedzi. Szkoda już słów... a nie nawet od słów bardziej szkoda nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować