Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - najbardziej oczekiwana polska gra - już w sprzedaży!

147 postów w tym temacie

Aha, jeszcze jedno. Komentarz jakiejś odoby na Interii odnośnie tego podobnego newsu:

bryndzus
ci ktorzy zamowili preordera dostali gre 3 dni
wczesniej i zdazyli na forum stronki wiedzmina
napisac co im sie nie podoba i co trzeba
zmienic...wiec spoko wodza i nie bojcie zaby

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Athlon XP 3200, 1,5 GB Ramu 667, Radeon x1950 Pro i śmiga przy 1024x768 na medium!!!, a tak poza tym, całkiem ciekawie się zapowiada!po 5 godzinach grania moge powiedzieć że jest na prawdę ok, ale co będzie dalej nie wiem...oby było jeszcze lepiej!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:21, Khalid. napisał:

Na waszym miejcsu bym sie troche opanował.
Też nie raz kupowałem tu grę i jeśli trza było poczekać to czekałem (zawsze zamawiam pocztą).
Założe się że CD-P też ma nerwice z tego powodu, a moim zdanie cały problem jest z Masterlinkiem.
Wierzcie mi, że skoro tylu ludzi poświęciło tyle czasu na stworzenie gry to na 100% o wysyłce
też pomyśleli, a że firma kurierska sie nie postarała... na to CD-P raczej nie ma wpływu.

PS: Jak z dziećmi. Dostaniecie gre i zapomnicie o całej sprawie :P

Tylko, że gdybyś czytał posty, to byś wiedział, że nie tylko o wysyłke tu idzie. To się da jeszcze przeboleć. Tu chodzi o całkowite olanie najwierniejszych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:10, Domek napisał:

> Przecież CDP kupiło tego newsa u interii. Zwykła reklama, tylko że ukryta.

Prawda jest dużo bardziej prosta i mniej złowroga. Jest to po prostu INFORMACJA PRASOWA, na
co wskazuje autor "newsa" - CD Projekt. I tyle.

Domek - Czy nie wiesz, że nie ładnie jest nie odpowiadać? Chciałbym otrzymać jakąkolwiek odp. korzystając z faktu, że już zawitałeś do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:25, Be-Yacz napisał:

Tylko, że gdybyś czytał posty, to byś wiedział, że nie tylko o wysyłke tu idzie. To się da
jeszcze przeboleć. Tu chodzi o całkowite olanie najwierniejszych klientów.


W większości chodzi właśnie o przesyłke :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP - to są kpiny.
Jak zwykle żadne niebieski mi nie odpowiedział na posta - przywykłem.
Zamiast pisać jaki to wpsaniały Wiedźmin po raz milionowy wytłumaczcie się kurde i zrekompensujcie to.
Co ktoś zacznie klnąć to od razu wyzywacie o brak kultury :/
A bezczelność czym jest?
Kłamstwo czym?
Wszyscy lamentują, a Wy nic.
Nie będę na Was przeklinał, bo do takiego poziomu się jeszcze nie zniżę.
Co ktoś ma pretensje - to Wy swoja śpiewka z przeprosinami.

Może Wiedźmin zostnaie obsypany nagrodami, bo to naprawdę świetna gra, ale CDP powinno otrzymać jakąś nagrodę za "Najgorszego producenta roku". Bo to, co robicie jest niepojęte... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:28, Khalid. napisał:

> Tylko, że gdybyś czytał posty, to byś wiedział, że nie tylko o wysyłke tu idzie. To się
da
> jeszcze przeboleć. Tu chodzi o całkowite olanie najwierniejszych klientów.

W większości chodzi właśnie o przesyłke :]

To jeszcze raz przeczytaj i zobacz, że chodzi o Bestariusze, o to, że w Empiku się bardziej opłąca kupować i o to, że EK w Empiku są, a my jeszcze nie mamy. Bo farba nie wyschła. Kolejna sprawa. W opisie EK jest jasno napisane, że na bonusowej płycie są tapety itp. a są tylko filmiki. Kolejny błąd CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mo osobiscie bardzo zalezalo zeby dostac gre przed weekendem. Jeszcze mam mala nadzieje ze jak wroce z pracy to sobie zagram ale coraz mniejsza. Zalezalo mi na tym dlatego ze mam tylko 1 wolny weekend w kazdym miesiacu a w tygodniu gram moze 2-3 razy po 1-2 godziny. Szkoda ze jak narazie bardzo sie zawiodlem na CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:32, Sita napisał:

Gra...typowy średniak jak na razie. Było by lepej jak by wyszedł ze 2 lata temu.


To by nikomu nie chodziła ;).

Domek - wyjmij tą głowe z piasku bo się jeszcze zakrztusisz, lub, co gorasze(?) udusisz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pre-order zwykłej kopii był w sumie ok... Tylko z EK z****** sprawę... Btw gdybym wiedział o MM to bym nie dotkną się i tak tego pre-ordera nawet sterowanym patykiem przez szmate :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:30, Be-Yacz napisał:

To jeszcze raz przeczytaj i zobacz, że chodzi o Bestariusze, o to, że w Empiku się bardziej
opłąca kupować i o to, że EK w Empiku są, a my jeszcze nie mamy. Bo farba nie wyschła. Kolejna
sprawa. W opisie EK jest jasno napisane, że na bonusowej płycie są tapety itp. a są tylko filmiki.
Kolejny błąd CDP.


Ogólnie chyba już w 4 tematach użytkownicy narzekają na przesyłke, dlatego też o tym pisze. Oczywiście nie zaprzeczam, że z tym o czym piszesz też jest problem. Szczerze mówiąc troche chce mi się z tego śmiać, bo teraz każdy krzyczy i narzeka, a za kilka dni większość z tych osób będzie pisała jaki to Wiedźmina jest super i że CD-P odwaliło kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:32, Sita napisał:

Gra...typowy średniak jak na razie. Było by lepej jak by wyszedł ze 2 lata temu.

Sita marudzisz, gra jest fajna. tylko CDP dało dupy. Bo w MMach mogę dostać EP lepszą niż moja EK przysłana 2 dni temu. Ja dostałem tylko gównianą koszulkę(dałem 200zł), a tam dają bestiariusz( za 80 dych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jest godzina 15.37, piątek a w Częstochowie ani w MediaMarkt ani w Realu nie ma Wiedźmina. Nie dostarczyli i tyle. Miło. Może skoro szanowne CDP wykosztowało się te 20 mln złotych na samą grę to nie zaszkodziło by dołożyć jeszcze kilkanaście tysiączków na jakąś normalnie działającą firmę kurierską (nawiązując do problemów tych którzy złożyli pre-order) i lepszą logistykę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo probemów z pre-orderem. Dlatego Ja zawsze kupuje gry w sklepach! Jedyna gra z preorderu to Two Worlds, która wg mnie jest słaba. Ale z drugiej strony jak kupić EK? Chociaż słyszałem że wczoraj pojawiło się EK w Empiku! No cóż... CDP dało plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:13, Xzwart napisał:

No tak a ja ciagle niezdecydowany:P Ludzie mowia ze gra po najnowszym patchu ciagle sie niemilosiernie
wykrzacza do windowsa, a z 1gb RAM loadingi do nowych lokacji i savow zajmuja wieki...


Ja takich problemów nie mam, ani razu mi nie wyskoczyło do win''a, a mam również 1gb ramu i wcale nie ładuje sie tak długo.

Ogólnie, dla mnie miodzio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zle to interpretujesz. Ludzie nie narzekaja ze CDP dal dupy z Wiedzminem tylko paczkami (zaorwno zawartoscia EK jak i dostarczaniem zwyklej wersji) Ososbiscie wiaze wielkie nadzieje ze gra okaze sie bardzo dobra. I za to bede gratulowal!! Za przesylke maja kreche u wilu ludzi. Zawiedli. Zadanie ich przeroslo. Moze natepnym razme bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować