Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - najbardziej oczekiwana polska gra - już w sprzedaży!

147 postów w tym temacie

Zwracam honor, poniosło mnie lekko, gdyż zauważyłem ten tekst z Euro Barem. Swoją drogą - to dziwne, bawiłem się kiedyś w to i nie było czegoś takiego, stąd była moja pewność, że żadnych dodatkowych bonusów się nie otrzymuje... hmm... dziwna sprawa, że dodali coś takiego dla poleconych O.o.
Whatever - sorry za posta, nie widziałem tego tekstu z 25 czerwca.
Sam już się nie mogę doczekać... aż do mnie dojdzie w końcu mój Wiedźmin, miał być dzisiaj :F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie... Akurat podczas nocnej premiery Wiedźmina wysiadł mi internet... :/ Jestem ciekawy jakie zdanie na temat Witchera mają zagraniczni gracze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra a i owszem... superancka. Ale zamęt iście nieziemski. Gre dostałem dopiero 26 wieczorem. A najbardziej mnie irytowało to, że CDP nie odpowiedziało na żadnego z moich maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:45, Garett napisał:

Zabawne sa te komentarze. To takie polskie - zawisc bo ktos dostanie bestiariusz gratis w MM.
Przeciez to nie pierwsza wpadka cdp. Jeszcze sie nie nauczyliscie, ze kupowanie w sklepie gram
sie nie oplaca? wPLNy nie bez przyczyny nazywaja sie "wirtualnymi" :-) Przeciez w 99% przypadkow
gry sa tansze w media niz w sklepie po wykorzystaniu wPLNow albo na tym samym poziomie (jesli
mozna uzyc zetonu darmowej przesylki).

Kwestia EK - naprawde dziwie sie, ze tyle osob wierzylo w zapewnienia, ze EK sa zarezerwowane
dla sklepu gram. Chyba przychodza mi do glowy teraz tylko 3 przypadki, gdy EK cdp nie mozna
bylo dostac w media czy empiku (swiatyni pz, heroesow 5 ek czy limitowanego coha tam nie widzialem).
Nauczcie sie wreszcie na swoich bledach i nie dajcie sie na przyszlosc wodzic za nos.


Mądrze mówisz panie Garett
To mój pierwszy raz kiedy kupiłem coś w sklepie gram, a jak to pierwsze razy, czasem bywają bolesne :P
Lecz tym razem to i ostatn. W moim przypadku wyjdzie na to że, na EP wydam 168zł, bo do dzisiaj nie otrzymałem wiedzmina (pomijam ze zamowilem jeszcze RTCW) i pewnie te pieniądze stracę, bo głupi zapłaciłem z góry, więc trza będzie iść za tydzień do MM i tam kupić. Zapomniałem że to sklep dla mnie (MM) Nie dla idiotów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować