Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezgodne z umową wcześniejsze otwarcie sprzedaży gry Wiedźmin w polskich sieciach handlowych

425 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 14:14, SzaacH napisał:


>
> To i tak o kilkadziesiat sztuk za duzo. Unikalność i bogatość EK byla usprawieliwieniem
ceny
> o prawie 130 zł wyższej niz ep, a teraz okazuje sie ze prawie wszystkie dodatki a nawet
inne
> gadzety, mozna bylo dostac za darmo - to jest poprostu zagranie nie fair. Ilosc
darmowych
> gadzetow i to ze nie mozliwe bylo skompletowanie calości EK dla 1 osoby nie ma najmniejszego

> znaczenia
(niewspominając o tym ze darmowych bestariuszy bylo zdajsie calkiem
sporo).



powiedz mi czy uważasz że rozdanie kilkudziesięciu karcianek oraz koszulek zniszczy wyjątkowość
EK?
Przypominam że ma ona jeszcze kilka innych elementów które nie były nigdy publikowane itp....
i dopiero wszystkie elementy zebrane w jednym opakowaniu to EK.

Osób które mają i karciankę i koszulkę pewnie jest kilkanaście jeśli w ogóle.... nie wspomnę
o tym że żeby je zdobyć trzeba sie było nieźle natrudzić.
nie do końca rozumiem ten argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:14, SzaacH napisał:

powiedz mi czy uważasz że rozdanie kilkudziesięciu karciank oraz koszulek zniszczy wyjątkowość
EK?
Przypominam że ma ona jeszcze kilka innych elementów które nie były nigdy publikowane itp....
i dopiero wsztskie elementy zebrane w jednym opakowaniu to EK.

Osób które mają i karciankę i koszulkę pewnie jest kilkanaście jeśli w ogóle.... nie wspomnę
o tym że żeby je zdobyć trzeba sie było nieźle natrudzić.

Nieźle natrudzić? Na allegro są już od dłuższego czasu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo byłbym rad, gdyby dyskusja przeniosła się do postawionego rano tematu o problemach z EK... Niebieski, co Ty na to? Skaknie pomiędzy pięcioma wątkami jest mało wygodne i bardzo czasochłonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:15, Be-Yacz napisał:

> powiedz mi czy uważasz że rozdanie kilkudziesięciu karciank oraz koszulek zniszczy wyjątkowość

> EK?
> Przypominam że ma ona jeszcze kilka innych elementów które nie były nigdy publikowane
itp....
> i dopiero wsztskie elementy zebrane w jednym opakowaniu to EK.
>
> Osób które mają i karciankę i koszulkę pewnie jest kilkanaście jeśli w ogóle.... nie wspomnę

> o tym że żeby je zdobyć trzeba sie było nieźle natrudzić.
Nieźle natrudzić? Na allegro są już od dłuższego czasu ;>



no tak , ale za chwilę będziemy odpowiadać za złą pogodę, wojny i brak słodyczy w sklepach :)
Przecież na niektóre rzeczy nie mamy wpływu...

NA pewno wielu z tych którzy teraz krzyczą że nie dostali reszty EK będzie sprzedawać pojedyncze elementy dalej..... na to tez nie będziemy mieli wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:20, SzaacH napisał:

no tak , ale za chwilę będziemy odpowiadać za złą pogodę, wojny i brak słodyczy w sklepach
:)
Przecież na niektóre rzeczy nie mamy wpływu...

Wystarczyło nie rozdawać rzeczy z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:17, grzesioo napisał:

Bardzo byłbym rad, gdyby dyskusja przeniosła się do postawionego rano tematu o problemach z
EK... Niebieski, co Ty na to? Skaknie pomiędzy pięcioma wątkami jest mało wygodne i bardzo
czasochłonne...


bardzo słuszna uwaga.

NA razie sie wstrzymam i odpowiadam ogólnie. poczekajcie na nowy wątek pod oficjalną wiadonością CDP.
Jeśli będziecie mieli po niej jakieś pytania, będziemy tam na nie odpowiadać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:20, SzaacH napisał:

NA pewno wielu z tych którzy teraz krzyczą że nie dostali reszty EK będzie sprzedawać pojedyncze
elementy dalej..... na to tez nie będziemy mieli wpływu.


Nie? A Mike pare miesięcy temu twierdził, że współpracujecie z Allegro i nie pozwolicie na sprzedaż poszczególnych części pakietu, bo ek można sprzedać tylko jako całość. I nagle mówicie, że nie macie wpływu ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:20, SzaacH napisał:

NA pewno wielu z tych którzy teraz krzyczą że nie dostali reszty EK będzie sprzedawać pojedyncze
elementy dalej..... na to tez nie będziemy mieli wpływu.


Czy takie dzialanie jest zakazane, nieprawne, niezgodne z umowa Wydawcy z Klientem...?
Wolnosc obrocie towarami i uslugami, a takze wolny rynek na tym polega, ze wymiana jest pozbawiona wplywu czynnikow zewnetrznych jesli jest zgodna z obowiazujacym prawem,

Brak Waszej reakcji i brak wypelnienia umowy z Klientami w zgodzie z tym prawem - nie sa...

ale na to mieliscie i macie wplyw - jest 14:24 czasu polskiego do konca dnia pracy 2,5 h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:35, Be-Yacz napisał:

PS. Pamiętacie jeszcze żałosny "konkurs" CDP pt. "Reakcja łańcuchowa"? :P


Wcale taki zły nie był xD Kumpel kupił STALKER''a, podał mój nick i wygrałem porządną myszkę laserową (~140zł) :D

EDIT:

Dzwoniłem do DOK'u, dzisiaj wysłano pierwszą partię reszty dodatków, jutro pójdzie druga, Ci co się załapali powinni sprawdzić stronę z informacjiami o swoim zamówieniu EK, tam będzie nowy numer przesyłki Masterlinka i będzie można sprawdzić losy paczki na Track&Trace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacH mam do Ciebie pytanko, w czerwcu zapowiadaliście początkowo DigiPak''i, jak wiadomo zmieniliście je na DVD-Box''y pod wpływem 4-5 osób, które pewnie nawet EK nie kupiły :). Może jeszcze pamiętasz, ale po zmianie kilka osób, w tym ja błagało o powrót DigiPak''ów, byliście jednak nie ugięci (why?!!!!!!!!) i zostały DVD-Box''y, ale obiecałeś, że pojawi się specjalne etui tylko w EK i miało to być PRAWIE JAK DigiPak, tu jest twój post:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24712&pid=882

W pierwszym parcie EK, nie znalazłem żadnego takiego cuda, czy będzie w drugim? A i czy można jakieś fotki prosić tego PRAWIE DigiPak''a xD


PS. Dlaczego można tylko raz edytować post? :P W piątek edytowałem swój post 3 razy, a teraz chciałem edytować drugi raz mój poprzedni post, a tu lipa, nie ma przycisku EDYTUJ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:52, mtwarog napisał:

SzaacH mam do Ciebie pytanko, w czerwcu zapowiadaliście początkowo DigiPak''i, jak wiadomo
zmieniliście je na DVD-Box''y pod wpływem 4-5 osób, które pewnie nawet EK nie kupiły :). Może
jeszcze pamiętasz, ale po zmianie kilka osób, w tym ja błagało o powrót DigiPak''ów, byliście
jednak nie ugięci (why?!!!!!!!!) i zostały DVD-Box''y, ale obiecałeś, że pojawi się specjalne
etui tylko w EK i miało to być PRAWIE JAK DigiPak, tu jest twój post:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24712&pid=882

W pierwszym parcie EK, nie znalazłem żadnego takiego cuda, czy będzie w drugim? A i czy można
jakieś fotki prosić tego PRAWIE DigiPak''a xD

Ot kolejne kłamstwo CDP. MIały być też "kondoniki" na gre w EK, a ich nie ma ,

Dnia 29.10.2007 o 15:52, mtwarog napisał:

PS. Dlaczego można tylko raz edytować post? :P W piątek edytowałem swój post 3 razy, a teraz
chciałem edytować drugi raz mój poprzedni post, a tu lipa, nie ma przycisku EDYTUJ... :/

bo mozna tylko do uplywu 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:00, Be-Yacz napisał:

Ot kolejne kłamstwo CDP. MIały być też "kondoniki" na gre w EK, a ich nie ma


"Kondoniki" PODOBNO (i tu trza bardzo zaznaczyć to słowo) mają być w drugim parcie, jeżeli ich nie będzie to nie widzę żadnych przeciwskazań, by zgłosić to do UOKiK/FK, w końcu 5 osób mi obiecało otrzymanie tej nakładki, świadków też mam ;)

Dnia 29.10.2007 o 16:00, Be-Yacz napisał:

bo mozna tylko do uplywu 5 minut.


A to tu jest pies pogrzebany ;) Wtedy, by się zgadzało, wczoraj jednak edytowałem 3 razy, ale tak w ciągu 3 minut, teraz dopiero po dłuższej chwili zauważyłem błędy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:09, mtwarog napisał:

> Ot kolejne kłamstwo CDP. MIały być też "kondoniki" na gre w EK, a ich nie ma

"Kondoniki" PODOBNO (i tu trza bardzo zaznaczyć to słowo) mają być w drugim parcie,
jeżeli ich nie będzie to nie widzę żadnych przeciwskazań, by zgłosić to do UOKiK/FK, w końcu
5 osób mi obiecało otrzymanie tej nakładki, świadków też mam ;)

to już pewne że nie bedzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej to jest lekko nietenteges żebyśta tak marudzili na to, że parę bestiariuszy poszło czy gdzieś rozdali parę karcianek czy smyczy czy kij wie czego... Nawet parędziesiąt... Liczby tak małe że praktycznie nieistotne.
Smuci inna rzecz - zazdrość przez Was przemawia. Co z tego że właśnie jeden czy dwa elementy z EK zostały w małej ilości rozprowadzone poza nią? EK nadal jest EK, najbogatszym i najpiękniejszym zestawem tych wszystkich dodatków(poza wymarzonymi;]). Jak sto osób kupuje sobie jakiś limitowany zestaw porcelany dla 6 osób, to inne nie mają prawa sobie gdzieś zdobyć - nawet za darmo, przy pewnym wysiłku - np. filiżanki czy czterech widelców??
Nie utożsamiam się z fanami jakiejkolwiek gry jeśli tak wyglądają fani-_-''.


Edit: Ogólnie tę wypowiedź kieruję tak w powietrze by nieco zwrócić uwagę marudom na ten nieprzyjemny fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:15, SzaacH napisał:

o tym że żeby je zdobyć trzeba sie było nieźle natrudzić


O tak, trzeba było się starsznie natrudzić, w końcu podejście do prowadzącego (pozdro dla Pana Andrzeja Szajewskeigo - byłeś świetny ;)) to bardzo trudna sprawa, najgorsze to było przejście obok działu z hitami Kelwina & RaMIX''a i przebojami grono.net, ledwo przeżyłem taki szok, na końcu czekała na mnie jednak niespodzianka - dział metalowy, a w sumie była to częsciowo pułapka, bo gdy oglądałem najnowsze płyty, to akurat wszystkie zestawy kart zostaly rozdane. Ale jestem z siebie i tak dumny, że doszedłem tak daleko, w końcu nie każdy potrafi przejść całe piętro EMPiKA, z jedngo końca na drugi...


A co do Bestiariuszy, mówicie, że było ich bardzo mało, prawie nic, a z tego co widzę, to w Saturnie ciągle mają albumy, znajomy powiedział, że jeszcze całkiem sporo im zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:18, BioZ napisał:

Ej to jest lekko nietenteges żebyśta tak marudzili na to, że parę bestiariuszy poszło czy gdzieś
rozdali parę karcianek czy smyczy czy kij wie czego... Nawet parędziesiąt... Liczby tak małe
że praktycznie nieistotne.


Małe liczby powiadasz... 8 moich kumpli dostało karciankę, koszulkę i płytę z muzyką inspirowaną grą (a w tym jednym EMPiKU, to w sumie rozdano jakieś 50 smyczek, 30 płyt CD, 20 gier, z 30 koszulek i tyle samo karcianek), do tego dwóch jeszcze kupiło ES z Bestiariuszem i wyciułali od babki smyczkę i wisiorek (tak, tak ten wisiorek z EK!) i teraz mają ze mnie niezłą polewę, bo wychodzi na to, że wydałem 120zł więcej za artbook, duże pudełko i lepszej jakości mapę (i tu się pojawia pytanie, jak lepszej? Czy to będzie to samo co mapa w G3 drukowana na super, specjalnym, wypaśnym materiale, czyli papierze kredowym, i co więcej, którą otrzymałem zgniecioną na pół? - nie zgiętą, a zginiecioną, jakby ktoś się pytał :P Po kontakcie z DOK''iem powiedziano mi, że nic nie można z tym zrobić, po czym Pani, któa odebrała telefon, zwyczajnie się rozłączyła, nie czekając na moją reakcję...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 16:18, BioZ napisał:

Smuci inna rzecz - zazdrość przez Was przemawia.


A mnie smuci co innego. Przez Ciebie przemawia totalne niezroumienie tematu i brak zdolności wczucia się w naszą sytuację.

Nie mam zamiaru tłumaczyć tego po raz n-ty. Zerknij sobie na trzynastą stronę topicu o ponownej sprzedaży EK przez gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z Panią z DOKu.
Powiedziała mi, że paczki z gadżetami będę rozsyłane dziś, jutro i pojutrze.
Dowiedziałem się też, że decyzja o tym, czy i jaka będzie gratyfikacja należy w pełni do SzaacHa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować