Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezgodne z umową wcześniejsze otwarcie sprzedaży gry Wiedźmin w polskich sieciach handlowych

425 postów w tym temacie

A ja mam pytanie do " gram.pl" (właściwie ponawiam je bo poprzednio zadane pozostało retorycznym).

Czy w sklepie "gram.pl" będą dostępne za wPLZ jakieś gadżety zw. z "Wiedźminem"? np. torba, kubek, podkładki pod mysz, plakaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale w czym problem jest ? bo ja nie wiem ? co z tego, że dali wcześniej ? zawsze dają w media marktach i saturnach... i nie tylko gry, ale i filmy oraz muzykę... i co ? nie słychać żeby EMI czy Sony/BMG robiło halo z tego powodu... a może to strategia odwracania uwagi od problemu EK ? mi tam 2, po prostu się solidaryzuję z wykiwanymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to wszelkie straty poniesione przez CDP z okazji tej sytuacji są sprawiedliwe i jednak zasłużone. Olaliście swoich klientów, okłamaliście, poniżyliście tych którzy cieszyli się na otrzymanie Edycji Kolekcjonerskiej. To że różne sieci sprzedają Wiedźmina po tańszej niż oryginalna cenie to zrozumiałe - wszyscy nastawieni są na zysk. Jednak to, że było możliwe przygotowanie i wysłanie na czas oraz rzeczywiście na dobry adres przesyłek do Empiku, MM i innych sieci - w tym EK do tego pierwszego - to jest skandal i wasz brak szacunku dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Z tego co mi wiadomo wydanie gram.pl różni się mało istotnym rękawem oraz mało istotną i kolorową instrukcja/poradnikiem/opowiadaniem.

Nie czuję się oszukany bo do Empiku czy sklepu nie dla... mam kilkadziesiąt kilometrów. Poza tym egocentryzm niektórych ludzi mnie przeraża.[/quote]

Z tego co wiesz.... ja też to wiedziałem do chwili gdy na empik.com nie przeczytałem co jest w zawartości ich pozycji.
A gratuluje tych kilometrów bo myslałem, że do empiku jak ma sie daleko to wystarczy wpisać w przeglądarce empik.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:21, Graffis napisał:

A jak dla mnie to wszelkie straty poniesione przez CDP z okazji tej sytuacji są sprawiedliwe
i jednak zasłużone. Olaliście swoich klientów, okłamaliście, poniżyliście tych którzy cieszyli
się na otrzymanie Edycji Kolekcjonerskiej. To że różne sieci sprzedają Wiedźmina po tańszej
niż oryginalna cenie to zrozumiałe - wszyscy nastawieni są na zysk. Jednak to, że było możliwe
przygotowanie i wysłanie na czas oraz rzeczywiście na dobry adres przesyłek do Empiku, MM i
innych sieci - w tym EK do tego pierwszego - to jest skandal i wasz brak szacunku dla klienta.

z ust mi to wyjąłeś... takie pytanie mi się zrodziło... czy te EK które są/były w Epikach i MM to są z tej puli dla nas, czy dodatkowe... bo jeśli z tego co miało trafić do nas to oj, będzie głośno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:17, strajker napisał:

A ja mam pytanie do " gram.pl" (właściwie ponawiam je bo poprzednio zadane pozostało
retorycznym).

Czy w sklepie "gram.pl" będą dostępne za wPLZ jakieś gadżety zw. z "Wiedźminem"? np. torba,
kubek, podkładki pod mysz, plakaty?

Mistrzu ... na to pytanie juz CDP i G odpowiedziało ... nawet rozmawialiśmy z pracownikiem Gramu czy beda miniaturki mieczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Owszem czasami można kupić w marketach coś w przededniu premiery - tu jednak problem polega chyba na tym, że była zawarta oddzielna umowa w zw. z premierą „Wiedźmina” i mówiąc potocznie zrobiono w bambuko "CD Projekt".

2.Byłem dzisiaj w bytomskim EMPiKU - bardzo dużo egzemplarzy "Wiedźmina" na półkach i oddzielnym stoisku plus "wielgachna" postać Geralta a do tego ogromny wybór twórczości literackiej Sapkowskiego w jednym miejscu:)
Pora była południowa więc klientów wówczas za dużo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:24, Irexus napisał:

Mistrzu ... na to pytanie juz CDP i G odpowiedziało ... nawet rozmawialiśmy z pracownikiem
Gramu czy beda miniaturki mieczy ...


Sorry nie czytałem, nic nie wiem w tym temacie - w jakim to było wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:22, pysio78 napisał:

Z tego co wiesz.... ja też to wiedziałem do chwili gdy na empik.com nie przeczytałem co jest
w zawartości ich pozycji.

No czytam i wzmianek o rękawie i kolorowym druku instrukcji itd. nie widzę (pokaż mi to palcem, bo nie uwierzę).

Dnia 26.10.2007 o 18:22, pysio78 napisał:

A gratuluje tych kilometrów bo myslałem, że do empiku jak ma sie daleko to wystarczy wpisać
w przeglądarce empik.com

I wyślą za darmo, prawda? Niestety nie. Zapłaciłem o 2 złote więcej niż zamawiając przez empik.com.

Czemu CDP postanowiło tym razem zrobić raban? Pewnie chcą w ten sposób trochę odciążyć swoje forum gdyż odzew niezadowolonych klientów jest duży (choć gadanie o szkodach moralnych w tej sytuacji kwalifikuje się na leczenie jeśli piszący o nich wie, czym te szkody są. Wydaje mi się, że większość używająca tego zwrotu nie wie). Mimo wszystko pomysł nie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie urwa, to nie zamawiajcie przezs gram.pl jak macie problem. Przy takim wydaniu jasne ze cos nie wyjdzie. Nie wiecie czy to wina cdp czy masterlinak ze niektore przeyłki nie dotarły(ja na swojej miałem "nie dostarczac z wymogu na dawcy , ale jakos dostałem). Kurierzy to tez ludzie a moze sprawa ich przesrosła. Ale wy sami tylko narzekacie. No noz sie w kieszeni otwiera nastepnym razem ruszcie dupsko do Empiku a nie psioczcie potem. Tak cdp nie popisał się tym w niektórych przypadkach , ale tak jak w zyciu chce sie dobrze a wychodzi jak zawsze. Nikt nie mowi o niczym innym tylko o tym jaki to cdp zły, bo nie dostaniemy gadzetow.. lepiej dostac badziewny plastykowy medalion niz dobrze wykonany starranny metalowy bo bede po miescie urwa latałz tym medalionem , i sprawdzał czy przy moherach zaczyna drgac. Mam dosc ze w co 2 topicu widze cdp jest fe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:36, szymon121212 napisał:

NIC MNIE TO NIE OBCHODZI

To po co ten komentarz bezsensowny?


A co do samego zdarzenia: większe sieci handlowe wystawiły grę wcześniej, bo chciały po prostu zarobić, być krok do przodu w stosunku do konkurencji. Liczy się obrót - nic więcej. Nie wchodzą tu żadne wyższe przesłanki jak ktoś tam wyżej napisał, że niby chcieli szansę dać graczom pograć przed premierą czy inne takie bzdury. Jeśli ktoś choć kilka tygodni przepracował w sklepie jakiejś większej sieci handlowej (choćby w wakacje) to dobrze wie, że tam liczy się tylko pieniądz i zysk. Widocznie te sklepy jeszcze nie dojrzały do takich akcji jak ta CDP. Połakomili się na parę groszy więcej - prosta chciwość.

Jeśli CDP (i być może inny wydawcy, nie tylko gier) nie zacznie reagować na takie rzeczy to przyjdzie czas, że żadna większa akcja im w Polsce nie wyjdzie. I nie bałbym się reakcji sieci handlowych - jeśli towar jest dobry to tylko mściwy menadżer-idiota nie zapełni tym towarem swoich półek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:33, strajker napisał:

Sorry nie czytałem, nic nie wiem w tym temacie - w jakim to było wątku?

Pffff... starym jakimś. Pewne jednym z tych, w których były ujawnianie elementy EK lub w ankiecie o tychże. Ogólnie rzecz ujmując kilka(naście? - nie więcej niż 50 o ile pamiętam) mieczy powstało i rozeszły się one wśród wybrańców w formie prezentów (całkiem unikatowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydaje mi się, że wersja z EMPiKu (standard) nie ma kolorowej instrukcji i kolorowego poradnika ani też nie ma etui jak na załączonym obrazku - etui dostępnego "ponoć" (?) tylko w "gram.pl"!

20071026184554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować