Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezgodne z umową wcześniejsze otwarcie sprzedaży gry Wiedźmin w polskich sieciach handlowych

425 postów w tym temacie

W ramach ciekawostki - dzisiaj widziałem Wiedźmina sprzedawanego w Tesco :) Normalna edycja za 79.90. Mimo to, z preordera akurat jestem zadowolony, mój wybór to był. Nie od dziś wiadomo, że od premiery gry tanieją, pytanie tylko, jak szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też brakowało nawet mapy w komplecie EK. Śmiech na sali:)
Myślę sobie, że aby udobruchać nabitych w butelczynę klientów, będą musieli w ramach przeprosin każdemu kto zamawiał EK dołączyć co najmniej srebrny miecz do zamówienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale K. może coś jeszcze Pan skomentuje, co jest niedopuszczalne i nie jest dbałością o klienta. Całe szczęście że gram.pl nie zaczeło sprzedawać EK przed premierą, bo to to już wogóle byłoby przegięcie i jakie kary. Nie wspominając o dodruku EK, poprostu kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupić można w epikach itp itd. na gram.pl/sklep.asp czy jakoś tak, z pamięci rzuciłem. no i to tyle ; )
a no i jeszcze na allegro i gdzieś pewnie jeszcze w necie w sklepach trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:55, pizmak666 napisał:

kupić można w epikach itp itd. na gram.pl/sklep.asp czy jakoś tak, z pamięci rzuciłem. no i
to tyle ; )
a no i jeszcze na allegro i gdzieś pewnie jeszcze w necie w sklepach trafisz.


a gdzie ty kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee, jak głupi skusiłem się raz jedyny, żeby kupić coś na gram.pl, a tu okazuje się, że w MM miałbym w tym samym czasie, taniej, z lepszymi bonusami. Taak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po dystrybucji, to nie zdziwiłbym się gdyby EK można było kupić w Tesco, w najbliższym kiosku Ruchu, w mięsnym na rogu i przez telefon u Pani Krystyny w gazowni:/

Szkoda, że tak wyszło, że CDP znowu dał ciała, bo gierka naprawdę zapowiada się miodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale poruszenie ;-P

No i po co było się "bić" o EK? Lepiej było poczekać do premiery i wtedy porównać oferty. No ale jak komuś strasznie zależało na tym, żeby mieć grę dzień przed premierą, to niech się nie dziwi, że w MM czy innej sieci są tańsze wydania. Tak to już jest w tych sklepach, że mają "Promocje" :-))))

A to jak działa CDP to mnie średnio obchodzi, bo mój kontakt z Nimi polega na zabraniu pudełka z grą ze sklepu (czytaj: ważna jest sama gra ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm jakby to powiedzieć to CDP raczej może sobie wymagać odszkodowania ale napewno nie od sieci MM i Saturn bo wiązałoby się to z akcją odwetową czyli zwrotem całego towaru CDP zalegającego w sieciach MM i Saturn a CDP nie stać na to. CDP chwali się ile to sztuk Wiedźmina wprowadził na rynek tylko zapomniał dodać że przynajmniej 50% nakładu trafiło własnie do MM i Saturnów a nie sprzedały się w ilości większej niż 20% zamówienia więc zwrot 80% Wiedźmina pogrzebałby premierę i CDP który zainwestował w ten projekt cały swój budżet.

Pozdrowienia z MM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezgodne z "umową" (czy tam danym słowem) jest też wasze dodrukowanie EK i sprzedawanie ich w innych sklepach. Aż szkoda gadać, mam tylko jedno takie malutkie pytanie: ile w sumie w Polsce jest Edycji Kolekcjonerskich? 5000? 7000? A może 10k? Hehe śmiesznie by było jakby się okazało, że np. ktoś ma taki sam numer jak ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„włożyliśmy wiele wysiłku w organizację premiery”

„Okazało się, że nasza dbałość o klientów planujących zakup gry obróciła się przeciw nam.”

„Główni gracze na rynku gier dopuszczając do takich działań utrudniają budowę zdrowego i dojrzałego rynku gier w Polsce.”

„To jak i inne potknięcia przy premierze Wiedźmina są dla nas oczywiście ogromną lekcją na przyszłość”

Same kłamstwa jesteście zwykłą bandą oszustów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to po prostu mała "klapa" CDP i tyle :P.Dodać do tego dość dużo skarg na Masterlinka...niektórzy jeszcze do tej pory czekają na przesyłkę choć jest już po premierze :P (2 dni przed premierą ...he).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na gram.pl EK wiedźmina dawnoooo temu, jak odwołano pare zamówień to się załapałem. ale zaczynam żałować po tych akcjach co cdp odwala... a paczki dalej nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to tym bardziej przykre, włożyliśmy wiele wysiłku w organizację premiery. Zarówno nocnych akcji promocyjnych, jak i we wcześniejsze dostarczenie towaru, tak aby gra była dostępna w dniu premiery od samego rana.
O tym, ze ten wysiłek był coś wart moglibyśmy mowic tylko wtedy, gdyby dało się powiedzieć też, że akcja sie udało chociaż w pewnym stopniu. Chaos związany ze składaniem zamówień, potwierdzaniem, przesuwaniem, dzieleniem, błędnym wysyłaniem, faworyzowaniem sieci handlowych względem klienta sklepu gram.pl - to są dowody, na to że wasz wysiłek był zbyt mały i jesteście pierwsi na liście tych, którzy zepsuli wydarzenie jakim miała być premiera Wiedźmina. Jeśli komukolwiek może być przykro to graczom - wam co najwyżej wstyd.

Główni gracze na rynku gier dopuszczając do takich działań utrudniają budowę zdrowego i dojrzałego rynku gier w Polsce.
Rozumiem, że to taka autokrytyka jest?

Główni gracze na rynku gier dopuszczając do takich działań utrudniają budowę zdrowego i dojrzałego rynku gier w Polsce.
Tak jak już zrobiliście przy innych wpadkach lub chociażby porażce jaką okazał się pre-order? Pamiętam dość dobrze przeprosiny, pamiętam dobrze zapewnienia, że dołożycie starań, by sie to nie powtarzało. Co z tego wyszło? Oto moja odpowiedź:

20071026233839

20071026233857

20071026233907

20071026233919

20071026233930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:33, pizmak666 napisał:

ja kupiłem na gram.pl EK wiedźmina dawnoooo temu, jak odwołano pare zamówień to się załapałem.
ale zaczynam żałować po tych akcjach co cdp odwala... a paczki dalej nie ma!


współczuję
z tego widać że z tymi wysyłkami to jest jedna wielka lipa
oby mnie kiedyś nie podkusiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:00, sianer napisał:

Niestety to ogólnoprzyjęta norma, nie tylko w Polsce.
Zresztą, u nas nawet konsole sprzedawali przed premiera, vide Empik i Wii.


CD Projekt nie ma się co martwić - w umowie jest punkt pod tytułem Kary umowne. Promocja promocjami, ale sieć wyszła z założenia, że więcej zarobią niż wynosi kara (no chyba że sa idiotami).

Wniosek: w następnych umowach wpisać wyższe kary umowne. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ek wczesnie rano jak byla mozliwosc to jzu sie nie zalapalem, wiec zamowilem zwykla , ktora wcale nie jest az taka uboga jak to zwykle miewaja i nie dosc ze dostalem kompletna to i 22 pazdziernika i to kilkanascie minut po osmej,
najpierw klalem tych ktorzy ''zabrali '' moje ek przede mna , a teraz chyba im podziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to ujołeś.

A CDP jeszcze ma do kogoś o coś pretensje, hahaha, po tym jaką maniane odwaliło. Nie no ja z nimi nie wytrzymam, ahahahhaah. CDP jest takie śmieszne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować