Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezgodne z umową wcześniejsze otwarcie sprzedaży gry Wiedźmin w polskich sieciach handlowych

425 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 19:29, migem napisał:

Ta edycja różni się etui, w którym są elemnty pakietu, etui ma inny kolor.

Czyżby wyleciało Ci z głowy, że ta edycja NIE ma Bestariusza?
Nie ma "limitowanego" i dostępnego w "unikalnej" EK Bestariusza?

Co do liczby EK - ja już się pogubiłem. Na gram.pl było 2500 ponad. Te co zostały, można obecnie kupić. Do Empików itd. zostało wysłane kilkaset? I teraz następne dwieście "dorobiono"? To chyba trochę więcej niż 3 tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:28, migem napisał:

Łączny nakl ad EK nie przekroczył 3 000 egzemplarzy i każdy kto twierdzi innaczej mija
się z prawdą.


Czyli sam CD Projekt mija sie z prawda? W newsie jest napisane, ze bedzie 3200 sztuk Edycji Kolekcjonerskiej. Prosze o to link:

http://www.gram.pl/news_9Q7lHO2_Wiedzmin_egzemplarze_Edycji_Kolekconerskiej_ponownie_w_sklepie_gram_pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytając tego newsa zrobiło mi się przykro, albowiem mam CDP za bardzo poważną firmę, dbającą o swoich klientów. Zaś te wszystkie wypowiedzi typu "wina graczy" "wyciągniemy z tego wnioski" - to sprawia wrażenie, że CDP przestanie tak dbać o klientów... A to przecież nie nasza wina, że sklepy złamały umowę. Jak Wy uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:33, Arclight napisał:

http://www.gram.pl/news_9Q7lHO2_Wiedzmin_egzemplarze_Edycji_Kolekconerskiej_ponownie_w_sklepie_gram_pl.html

Tutaj trochę inaczej jest to przedstawione, że zacytuję:

"Poza tym, ze względu na duże zainteresowanie Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina wśród graczy,
producent zdecydował się ostatecznie na wyprodukowanie 3200 egzemplarzy tego wydania."

To jak to w końcu jest?


Sprzedają nie potwierdzone badz nie zrealizowane egzemplarze EK, ponadto prawdopodbnie ale to musze potwierdzic drobili 200 sztk na ta akcję charytatywną, wg. mnie te 200 sztk też pochodzi z puli 3 000 pierwotnie wyprodukowanych, o dodaruku EK nie ma mowy i ngdy go nie bedzie, EK jest limitoane i dosonale sobie zdajemy sprawe z bledu jakim byloby doprodukowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2007 o 19:34, Oskar24 napisał:

Czyżby wyleciało Ci z głowy, że ta edycja NIE ma Bestariusza?
Nie ma "limitowanego" i dostępnego w "unikalnej" EK Bestariusza?


Bestiariusz jest dostepny dla pierwszych "x" klientów, nie pamietam w tej chwili liczby jako bonus.
Nie mniej zwykla edycja plus bestiariusz to ciagle nie EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:41, migem napisał:

Sprzedają nie potwierdzone badz nie zrealizowane egzemplarze EK, ponadto prawdopodbnie ale
to musze potwierdzic drobili 200 sztk na ta akcję charytatywną, wg. mnie te 200 sztk też pochodzi
z puli 3 000 pierwotnie wyprodukowanych, o dodaruku EK nie ma mowy i ngdy go nie bedzie, EK
jest limitoane i dosonale sobie zdajemy sprawe z bledu jakim byloby doprodukowanie.


Do tej pory się nie wypowiadałem, ale dłużej po prostu ciężko siedzieć i czytać tę farsę. Albo macie tam totalny bajzel i dezinformację, albo już kompletnie nikt nie wie o czym pisze... A o czym? Ano właśnie ilość edycji kolekcjonerskiej. Pod adresem:

http://www.gram.pl/news_9Q7lHO2_Wiedzmin_egzemplarze_Edycji_Kolekconerskiej_ponownie_w_sklepie_gram_pl.html

można przeczytać co następuje:

"Poza tym, ze względu na duże zainteresowanie Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina wśród graczy, producent zdecydował się ostatecznie na wyprodukowanie 3200 egzemplarzy tego wydania."

A więc Migem jak to jest? Nadal twierdzisz uparcie, że tylko 3000 i ani sztuki więcej? Czy to tylko błąd w newsie na stronie? Resztę szopki z EK pomijam zasłoną milczenia.

(edycja: literówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 16:53, szymasrlz napisał:

Ale w EMPIKu ,Tesco i MM nie ma EK Wiedźmina...


Nie wiem jak gdzie indziej ale ja pracuje na multimediach w empiku i EK przyszla 2 dni przed premiera t.j. 24.10 i z tego co wiem EK dostaly nie tylko duze salony ale takze mniewjsze w calej polsce.


Jesli natomiast chodzi o liczbe EK to wyraznie napisane jest ze bedzie dodruk na 200 sztuk co da 3200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:43, migem napisał:

Bestiariusz jest dostepny dla pierwszych "x" klientów, nie pamietam w tej chwili liczby jako
bonus.

Bestariusz jest dostępny dla pierwszych x klientów?
Tak?
http://www.allegro.pl/item261550585_wiedzmin_edycja_specjalna.html a to co jest?
Jeśli nawet to nie przekonuje to - dużo forumowiczów pisało, że można dostać Bestariusz, a pisali to kilkanaście godzin po premierze. Tak na logikę, to "x", które podajesz, może zarówno oznaczać pierwszą setkę, lub pierwsze 30 tysięcy klientów. Albo tyle klientów, ile edycji specjalnych powstało - fakt faktem, że "limitowany" Bestariusz magicznym sposobem znalazł się w MM, za taką samą cenę (a nawet tańszą!) niż mój pre-order z gram.pl...

Dnia 27.10.2007 o 19:43, migem napisał:

Nie mniej zwykla edycja plus bestiariusz to ciagle nie EK.

I co z tego? Mi akurat zależy na Bestariuszu. No i jeszcze Art Book''u. Dlaczego niby kleinci MM mogą dostać niby limitowany Bestariusz, a ja nie?
Jak pisałem kilka godzin temu - jedynym dla mnie rozwiązaniem sensownym (towaru niestety - a żałuję - odesłać nie mogę, bo rozpakowany) jest udostępnienie Bestariusza za wPLN.

P.S. I skoro Edycja Specjalna jest dla zaledwie małej liczby klientów, to czemu jest reklamowana?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2007 o 19:50, MandiATO napisał:

A więc Migem jak to jest? Nadal twierdzisz uparcie, że tylko 3000 i ani sztuki więcej? Czy
to tylko błąd w newsie na stronie? Resztę szopki z EK pomijam zasłoną milczenia.


Łączny nakład Ek to 3200 sztk, 300 sztk znalazło się w sieciach handlowych: MM + EMPiK, 2 900 sztk
zostalo wystawionych do sprzedazy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:01, migem napisał:

Łączny nakład Ek to 3200 sztk, 300 sztk znalazło się w sieciach handlowych: MM + EMPiK, 2 900
sztk
zostalo wystawionych do sprzedazy przez internet.


Super cos juz wiadomo. Czas zatem na dalsze pytania. Dlaczego dla sklepow te 300 pudelek jakos sie wydrukowalo, a bestiariusze wyslchly, a dla tych klientow, ktorzy zamowili gre w sklepie gram.pl jakos nie? Jeszcze niecaly tydzien temu Tuud mowil, ze tak sie stalo bo do sieci handlowych trafilo "kilka egzemplarzy". Dzis sie okazuje, ze jednak kilkaset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:53, Oskar24 napisał:

> Bestiariusz jest dostepny dla pierwszych "x" klientów, nie pamietam w tej chwili liczby
jako
> bonus.
Bestariusz jest dostępny dla pierwszych x klientów?
Tak?
http://www.allegro.pl/item261550585_wiedzmin_edycja_specjalna.html a to co jest?



Edycja Specjalna z Media Marktu, którą ktoś sprzedaje na Allegro.

Dnia 27.10.2007 o 19:53, Oskar24 napisał:

Jeśli nawet to nie przekonuje to - dużo forumowiczów pisało, że można dostać Bestariusz, a
pisali to kilkanaście godzin po premierze. Tak na logikę, to "x", które podajesz, może zarówno
oznaczać pierwszą setkę, lub pierwsze 30 tysięcy klientów. Albo tyle klientów, ile edycji specjalnych
powstało - fakt faktem, że "limitowany" Bestariusz magicznym sposobem znalazł się w MM, za
taką samą cenę (a nawet tańszą!) niż mój pre-order z gram.pl...


Nie mam teraz dostepu do firmowego komputera nie moge ci podac liczby, na pewno nie jest to pierwsze 30 000.

Dnia 27.10.2007 o 19:53, Oskar24 napisał:

> Nie mniej zwykla edycja plus bestiariusz to ciagle nie EK.
I co z tego? Mi akurat zależy na Bestariuszu. No i jeszcze Art Book''u. Dlaczego niby kleinci
MM mogą dostać niby limitowany Bestariusz, a ja nie?


Różne zawartości gier w roznych sieciach ( rozne w sensie wartosci dodanej) to nie jest żadne oszukaństwo,
w Anglii np wydaje sie gry dla TESCO w innych opakowaniach, w roznych sieciach z gra mozna dostac inny bonus
w ten sposob dywersyfikuje sie oferte.

Dnia 27.10.2007 o 19:53, Oskar24 napisał:

Jak pisałem kilka godzin temu - jedynym dla mnie rozwiązaniem sensownym (towaru niestety -
a żałuję - odesłać nie mogę, bo rozpakowany) jest udostępnienie Bestariusza za wPLN.

P.S. I skoro Edycja Specjalna jest dla zaledwie małej liczby klientów, to czemu jest reklamowana?;>


gdzie jest reklamowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt tego nie napisał od razu i wyraźnie, a najlepiej pogrubioną czcionką.
Nie wiem, jak to u was jest, ale wydaje mi się, że powinniście popracować nad lepszym informowaniem się nawzajem w ramach zespołu albo... odciąć co niektórym dostęp do Internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:04, Wojman napisał:

Super cos juz wiadomo. Czas zatem na dalsze pytania. Dlaczego dla sklepow te 300 pudelek jakos
sie wydrukowalo, a bestiariusze wyslchly, a dla tych klientow, ktorzy zamowili gre w sklepie
gram.pl jakos nie? Jeszcze niecaly tydzien temu Tuud mowil, ze tak sie stalo bo do sieci handlowych
trafilo "kilka egzemplarzy". Dzis sie okazuje, ze jednak kilkaset.


EK zjeżdzało stopniowo do magazynu, to znaczy, EK mialo trafić do klientów na 2 dni przed premierą, a więc w srodę. Jak zauwazyłeś na sieci bylo przeznaczone 300 sztk, dla klientów internetowych 2 900 sztk, te ktore zjechaly pierwsze gotowe zjechaly dopiero w srode i trafiły do sklepow na czwartek na nocne premiery. Wiedzac o opoznieniu wczesniej zdecydowano wyslac do graczy sama gre, aby ci dostali ja przed premira, a pozostale elemnty wyslac pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:09, GanD napisał:

Szkoda, że nikt tego nie napisał od razu i wyraźnie, a najlepiej pogrubioną czcionką.
Nie wiem, jak to u was jest, ale wydaje mi się, że powinniście popracować nad lepszym informowaniem
się nawzajem w ramach zespołu albo... odciąć co niektórym dostęp do Internetu ;)


Tutaj sie akurat z Toba zgodzę, trzeba będzie w poniedziałek o tym dokładnie porozmawiać w biurze.
W swoim imieniu oczywixcie za ten choas informacyjny przepraszam, ale jak ktos zauwzyl to byl trudny i duzy projekt, a dodatkowo wisiala nad nami klatwa "miecza wiedzmina" rzucona przez Vader''a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:01, migem napisał:

Łączny nakład Ek to 3200 sztk


Dobrze, że w końcu udało się ustalić tę liczbę EK, bo jeszcze kilka postów wyżej twierdziłeś, że jest ich tylko 3000, a dodruk byłby błędem. A więc oficjalnie jest 3200. OK. Przyjęte do wiadomości. Cieszy również to, że część dochodu z dodruku zostanie przekazana na szczytny cel, szkoda tylko, że to wszystko jest podawane w taki, a nie inny sposób i nawet w tym wątku widać bardzo słabą orientację osób wypowiadających się w imieniu CDP.

Na temat zaś samej EK na razie wstrzymuję głos, gdyż póki co mam tylko EP z koszulką, więc nie zamierzam omawiać czegoś, czego nie dostałem. A jak sprawa zostanie załatwiona (zajęcie oficjalnego stanowiska i jakaś wypowiedź konkretna w związku z całym zamieszaniem, a nie tylko wzmianki gdzieś w zakamarkach forum) - czas pokaże, w każdym bądź razie wygląda na to, że od tego zależy wiele przyszłych decyzji o zakupie na gram.pl wielu, ale to naprawdę wielu użytkowników.

Pozdrawiam wszystkich oczekujących na pozostałą część swoich zamówień, jak również powodzenia ekipie gram.pl przy próbach odbudowywania nadszarpniętego zaufania klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:12, lOkErS napisał:

a ja nadal czekam na wypowiedź kogoś z CDP odnośnie moich zmartwień dotyczących dalszych kontaktów
na linii CDP - klienci/gracze


To powtórz prosze pytanie, postarm Ci odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdruzgotany tym co dzisiaj zobaczyłem. Byłem w Media Markt (to nie reklama) w poszukiwaniu etui do komórki. Zgadnijcie co ujrzałem na półce? Wiedźmina. W cenie 79,90PLN. Tym bardziej jestem wkurzony, że chciałem go zamówić ze sklepu Gram.pl. Już nie zamówię. Dlaczego? Z przyczyn finansowych oczywiście. W Gram.pl gra kosztuje 99,00. Po odjęciu moich WP wychodzi, że miałbym zapłacić 79,00PLN. Doliczyć do tego koszty przesyłki - pewnie ok. 15PLN - nie warto. Przyznam szczerze, że jestem tak tym zawiedziony, że ..., ech... szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować