Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Area 51 - Gra Komputerowa

9 postów w tym temacie

Aż o dziwo, że nie ma tematu o tej interesującej grze.

Area 51 to FPS opowiadający o dziwnych wydarzeniach zaistniałych w tajemniczej bazie wojskowej Strefa 51.
Oczywiście w grze wcielamy sie w osobę która ma za zadanie razem z kuplami rozwiązać ten problem jednak kumple giną a mam zostało wszystko na głowie.

Mimo wszystko to bardzo ciekawy i bardzo dobry FPS lecz niestety bardzo niedoceniany.
Kupiłem go na okazji za 25zł w pewnym sklepie internetowym. I nie żałuje tych 25zł. Gra ma naprawdę ciekawą fabułą, bronie, grafika niezła. Chodź widać, że to konwersja z konsoli, ale to nie przeszkadza.

Naprawdę polecam grę i zapraszam do dyskusji tych, którzy już grali:)

Screeny mojej roboty:


20071026190654

20071026190705

20071026190712

20071026190730

20071026190736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugi nic szczególnego i wnerwiającego nie zauważyłem. Całość przeszedłem bez trudy i żadne bugi mi nie przeszkodziły:) Zainstalowałem jeszzcze najnowszego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 godziny gry- nuuda
Następne 4- nic szczególnego
Ostatnie 3 godziny - dopiero wtedy robi się ciekawie

Gra nie najgorsza, ale też nie zapadnie w pamięć. Kilka ciekawych lokacji, znośna grafika i dużo sekretów do odkrycia to jej zalety. 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Hatching Parasites - wychodzę z windy, znajduję głowę, przechodzę przez drzwi, rozwalam obcych i zonk - nie wiem co dalej - drzwi nie działają, a nic innego nie da się aktywować... Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować