Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

/.../

Widzę, że jesteś bardzo blisko cdp, skoro wiesz kiedy ta akcja została zaplanowana. Wiesz, kiedy został założony sajt poszkodowanej, wiesz od kiedy tym sie cdp zajmuje i kiedy to planowali. Jesteś pewien, że to wyszło ostatnio, żeby zatuszować porażkę przy premierze Wiedźka? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że wygląda to na zagranie pod publikę. Powtórzę po raz n-ty: Chcą pomóc? To niech z każdego EK dadzą po 30 zł. Może nie tylko dla tej jednej dziewczynki, ale i dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:43, Budo napisał:

/.../

Dnia 27.10.2007 o 14:43, Budo napisał:

Jesteś pewien, że to wyszło ostatnio, żeby zatuszować porażkę przy premierze Wiedźka?


No cóż, tak to niestety wygląda. I tylko CDP jest winne takiemu obrazowi całej sprawy. W ten sposób skonstruowali swój system informowania o wpadkach, że stracili zaufanie u mnie i ~2000 innych "kolekcjonerów", którym zagrali na nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O widzisz, teraz już tylko "wygląda". Rzeczy czasem nie są takie na jakie wyglądają, dlatego obrzucanie cdp błotem za oddanie 30zł z 200 ek bez znajomości sprawy może być po prostu krzywdzące, też dla Julii.
/edit- grzesioo też pisze, że teraz to tak "wyglada"/

Tak jak pisałem wcześniej- ważcie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:44, xbit71 napisał:

Ale sprzedawcą na Allegro był CDP?


Nie, ale otrzymałem tylko koszulkę i zwykłą edycję za reszte gadżetów musze dopłacić kase za koszt wysyłki, tylko boje się, że te gadgety wyślą dopiero za dwa miechy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nigdzie nie obrzucam, ba, pochwalam to, ale... nadal wygląda to tak jak wygląda.
I nadal będę pytał - dlaczego z 200 EK dodruku, a nie z x* EK, które są od początku?

* - tak naprawdę nie wiadomo ile tych EK jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:49, Budo napisał:

/.../

O widzisz, teraz już tylko "wygląda". Rzeczy czasem nie są takie na jakie wyglądają, dlatego
obrzucanie cdp błotem za oddanie 30zł z 200 ek bez znajomości sprawy może być po prostu krzywdzące,
też dla Julii.
/edit- grzesioo też pisze, że teraz to tak "wyglada"/

Tak jak pisałem wcześniej- ważcie słowa.


Oni tylko się nią czyszczą i robią sobie reklame jej kosztem!!!!!!!!
Nie musieli tego pisać - jest to po prostu pretekst do zarobienia więcej kasy kosztem Juli!!!!!!!!!!
Jeżeli są tacy ok to czemu nie dadzą całego dochodu Juli?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:49, Budo napisał:

/.../

O widzisz, teraz już tylko "wygląda". Rzeczy czasem nie są takie na jakie wyglądają,


Zatem ciekaw jestem dlaczego zdecydowali się na płacenie tych trzech dyszek od tych dodrukowanych 200 egzemplarzy, a nie od wszystkich 3000? Czyżby była to jednak wcześniej już zaplanowana akcja z powiększeniem nakładu?
W którą stronę byś się z obroną nie obracał, to sprawa "wygląda" na niekorzyść CDP. W takim się panowie ustawili położeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:52, COOLBOYY16 napisał:

Jeżeli są tacy ok to czemu nie dadzą całego dochodu Juli?!

Jak pójdziesz do pracy to zrozumiesz, że pomóc komuś datkiem takim na jaki Cię stać, a oddać całą pensję i potem samemu żebrać to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:54, xbit71 napisał:

W takim razie to sprzedawca Cię orżnął - dziwne, że sam jeszcze na to nie wpadłeś... :|


Nie gadaj bzdur! Sprzedawca jest ok!!!

To CDP się nie wywiązało z EK, a nie sprzedawca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2007 o 14:41, Robunio napisał:

Bez złośliwości dla haryjesion, ale w moim rozumowaniu przy oszustwie- a tak mozna nazwać
występek z art.286 par.1 kk - nie ma znaczenia wartość szkody bo 250,-zl to jest ważne przy
występku kradzieży - art.278 par.1 kk - wtedy może byc to wykroczenie z kodeksu wykroczeń.
Natomiast umorzenie "na dzień dobry" nadgorliwy lub mniej gorliwy asesor zrobilby dlatego,
że własnie bylby "byłby brak znamion czynu zabronionego" czyli przestępstwa wskazując prawdopodobnie
jako właściwą formę postepowanie cywilne przed Sądem
To tyle


Święta prawda, tyle tylko, że nie napisałem,że kwota 250 zł to już nie oszustwo. Chodziło mi o to by od razu zwrócić też uwagę na kradzież z 278 i granicę :) Oczywiście nawet 1 zł. to oszustwo. Tylko, że to się nie nadaje do publicznego oskarżyciela. Cywilnoprawnie już jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończ już z tym pogrubianiem bo się nie dobrze robi od tego syfu.

Gram.pl o wszystkim poinformowało w mailu, jako, że skorzystałeś z zamówienia obcej osoby to tej informacji mogłes nie otrzymać. Minus dla sprzedawcy z allegro.

Aby otrzymać całe EK,ale później trzeba było skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Sprzedawca z allegro nie poinformował o tym? Minus dla niego.

Gram.pl reszte dodatków przesyła na SWÓJ koszt. Jeżeli trafią one najpierw do tego twojego ziomalskiego sprzedawcy i on mówi, że masz zabulić za przesyłkę to znaczy, że on jest nie w porzadku wobec Ciebie. W opisie aukcji wszak jest jedna kwota okreslona jako koszta przesyłki. A nie dwie. Więc to on daje bardziej ciała niż gram.pl.

I jak widać po tobie niektórzy nie dorośli jeszcze do kupywania na allegro. A inni do sprzedawania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:55, COOLBOYY16 napisał:

Nie gadaj bzdur! Sprzedawca jest ok!!!

To CDP się nie wywiązało z EK, a nie sprzedawca!!!!


Trochę nie bardzo, skoro zobowiązał się dostarczyć komplet za określoną w aukcji kwotę, to powinien poczekać aż będzie miał cały komplet lub wysłać drugą część na własny koszt. Kupujesz od pośrednika, to pretensje miej do niego, a skąd wiesz, czy nie kupił zestawu w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić na temat edycji kolekcjonerskiej i jej sprzedaży w na gram.pl/w marketach, jedno jest pewne:

Dział public relations CD Projekt nie radzi sobie w sytuacji kryzysowej - tak, właśnie macie sytuacje kryzysową! Tymczasem nie widzę wyczerpujących informacji na temat braków w pudełku, pojawieniu się EK w marketach, dołączeniu bestiariusza z EK i oczywiście na temat cen. Panie i Panowie, nie spać, tylko INFORMOWAĆ! Wolne od pracy nie wyznacza kalendarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować