Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Szkoda nerwów na tych kretynów, zamówcie sobie na wirtus.pl, dostarczają w 1 dzień tylko trzeba dopłacić za przesyłkę. Bo jak gram.pl ma nas w dupie, to dlaczego mamy u nich kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:53, googlers napisał:

Właśnie kupiłem EK Wiedźmina.Wcześniej nie mogłem bo nie miałem kasy.Nie wiecie kiedy wyślą?Bo
nie chce mi się czekać 5 dni :/


No właśnie 5 dni mija dokładnie dzisiaj od dodania tego newsa.

PS: Czekam do jutra, jeśli jutro nie wyślą to odmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK zamowilem 2 listopada i wlasnie dostalem wiadomosc:

Witaj 6nobody

Dziękujemy za zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin.

Informujemy, że w dniu dzisiejszym (7 listopada) Twoje zamówienie na Kolekcjonerskie wydanie gry Wiedźmin, zostanie skierowane do realizacji. Potwierdzenie wysyłki wraz z numerem nadania prześlemy mailem.

Przypominamy również, że aktualny status zamówienia można sprawdzić bezpośrednio w "moich zamówieniach" z poziomu swojego konta.

Serdecznie przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia i dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty.


pozdrawiamy,
zespół sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 10:55, 6nobody napisał:

EK zamowilem 2 listopada i wlasnie dostalem wiadomosc:

Witaj 6nobody

Dziękujemy za zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin.

Informujemy, że w dniu dzisiejszym (7 listopada) Twoje zamówienie na Kolekcjonerskie wydanie
gry Wiedźmin, zostanie skierowane do realizacji. Potwierdzenie wysyłki wraz z numerem nadania
prześlemy mailem.

Przypominamy również, że aktualny status zamówienia można sprawdzić bezpośrednio w "moich zamówieniach"
z poziomu swojego konta.

Serdecznie przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia i dziękujemy za skorzystanie
z naszej oferty.


pozdrawiamy,
zespół sklepu gram.pl



To samo dostałem ... tyle że ja zamówienie złożyłem 27.10 , czyli mieli pełne trzy dni robocze więcej.

Wniosek = nie zamawiać wcześniej (nie mówiąc już o pre-orderze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kurier daj mi paczuszke z reszta EK. Wszystko ladnie pieknie, ale tego co mi to pudelko robil to bym powiesil za cos na latarni. Wytarcia gdzie nie gdzie prawie do bialego, slady jak by ktos dlugopisem na nim pisal. Poza tym OK.
Mapa niby fajna jednak calkowicie nie przydatna, lepiej by bylo gdyby 2 osobne byly, bo takiej to nawet nie ma jak powiesic nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kiedy ta EK bedzie dostepna ????? Niech ktos kompetenty w tej sprawie mi odpowie ...
>
>Już ładne :pare: dni widnieje napisa DOSTEPNOSC 1-5 DNI ...


Z własnego doświadczenia wiem, że jak jest taki napis to nie trzeba się gorączkować. Wyjścia są 2:
1. Zamów jak najszybciej, a wyślą Ci zapewne już w najbliższy wtorek.
2. Zapewne we wtorek lub środę (najbliższe) napis zniknie.

Decyzja jest twoja.


>To samo dostałem ... tyle że ja zamówienie złożyłem 27.10 , czyli mieli pełne trzy dni robocze więcej.
>
>Wniosek = nie zamawiać wcześniej (nie mówiąc już o pre-orderze).


Słuchaj. To nie moja wina, że nie dostałeś paczki ale spokojnie. Ja na swoją czekałem od 12.07.2007r. i nie marudziłem jak przełożyli premierę. Więc nie gorączkuj się. Twoja przesyłka będzie pewnie jutro albo pojutrze, a najdalej na samym początku przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 07.11.2007 o 22:56, Aisha napisał:

Słuchaj. To nie moja wina, że nie dostałeś paczki ale spokojnie. Ja na swoją czekałem od 12.07.2007r.
i nie marudziłem jak przełożyli premierę. Więc nie gorączkuj się. Twoja przesyłka będzie pewnie
jutro albo pojutrze, a najdalej na samym początku przyszłego tygodnia.


Po pierwsze nie mówię, że twoja wina, mówię że mi CDP nie dotrzymało terminu wysyłki. To jest fakt, o którym informuję innych. I nie zmieni tego informacja o statusie "wysłano" jaką odczytałem niecałą godzinę temu.

Po drugie: jako osoba która zapłaciła z góry mam prawo wymagać dotrzymania terminów, które bądź co bądź, sam dystrybutor sobie wyznaczył i mimo problemów nie raczył zmienić w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. To nie jest sprawa cierpliwości, tylko zasad. Jakby napisali "dostępność: dwa tygodnie" to bym się nie odzywał.

Po trzecie: mam zapłaconą paczkę w Kwietniu 2007 którą dostanę najwcześniej w Styczniu 2008. Rzadka pozycja książkowa i wiedziałem, że poczekam. Amazon mnie informuje co dwa tygodnie i im nie marudzę. Więc nie ucz mnie o cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wreszcie z tą EK Wiedźmina jest? Pisze że za 1-5 dni dostępna. Jest jeszcze w ogóle? Nie wiem czy czekać aż będzie czy spróbować gdzieś indziej ją dorwać. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować