Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Właśnie o tym wspomniałem w poniższym temacie o Wiedźminie. Na szczęście będzie tych egzemplarzy tylko 3200, a nie na przykład 30000. No ale jak na cele charytatywne to może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ciekawie... tylko teraz zaczynam się zastanawiać, czy nie ma tam mojej paczki w tych odrzuconych, bo mimo telefonów i umawiania się paczki nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówiono, że nie będzie już Edycji Kolekcjonerskich, a jednak są :P No i dobrze, bo sporo osób się nie załapało wtedy. Ja niestety nie kupię - za słaby sprzęt.
P.S - bardzo fajnie ze strony CD Projektu, że 30 zł z każdej EK idzie na pomoc dla Julii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 30 zł... to się chwali. Ale ja się zapytam czy jeśli dostępność tych EK to granice 1-5 dni, to czy za 1-5 dni roześlecie gadżety z EK dla tych co zakupili już swoje EK, a gadżetów wciąż ni mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 * 30 = 6000 dla Julii :). Bardzo mily gest ze strony CDP ;). No i konkretna kwota, a nie jak to jest we wszystkich akcjach promocyjnych "część" - 5 groszy z papieru toaletowego za 5 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest przesada. Ludzie się pocą, aby zdobyć EK na Allegro, potem się dowiadują, że jest w Empikach itp. Teraz jeszcze EK można kupić w sklepie gram.pl. Ludzie, nie kompromitujcie się! Było wyrażnie napisane: Limitowana Edycja Kolekcjonerska. Macie u mnie wielki minus, z wielkiej gry zrobiła się wielka maszkarada CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować