Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

kłamstwo i tyle.. jak to mówią jak raz się kłamie to potem się w to popada coraz bardziej.

Ja nadal swojego EK nie dostałem a podobno miały być od wtorku rozsyłane! i z tego co chyba pamiętam od tego 24.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:04, morthi napisał:

interesujace... skoro CDP wypowiada sie na golu to dlaczego nie zabiera glosu na swoim macierzystym
forum?


Bo najpierw naoszukiwał a potem stchórzył. Proste ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP powinno inaczej sygnować poszczególne egzemplarze gry, na każdym powinien być inny dopisek np: to jest egzemplarz wyjątkowy; a ten jest bardziej wyjątkowy; ten zaś jest jeszcze bardziej wyjątkowy; a ten jest najbardziej wyjątkowy; to jest egzemplarz bardziej wyjątkowy niż wyjątkowy, a ten jest bardziej wyjątkowy niż bardziej wyjątkowy; ten zaś jest jeszcze bardziej wyjątkowy niż jeszcze bardziej wyjątkowy; a ten jest bardziej wyjątkowy niż najbardziej wyjątkowy itd. Tym sposobem zwolennicy posiadania czegoś wyjątkowego powinni zostać usatysfakcjonowani! Przychodzi klient do sklepu i pyta, czy jest EK? Dlaczego nie ma, to oszustwo, że sprzedawano ją tylko w internecie, bo Ja nie mam wcale internetu. To granda, żeby w dniu premiery przynajmniej połowa nakładu EK nie była dostępna w sklepie, jak Wy mnie traktujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Straszny frustrat z Ciebie, albo Ci sie nudzi, albo nie wiem co- ale waż słowa, bo różne można mieć zastrzeżenia do cdp i kurierów, ale mógłbyś już zostawić w spokoju tę akcję charytatywną- to samo z nakładem ek- cdp stwierdziło, że 3000 i ani sztuki więcej, a potem pół forum marudziło żeby zwiększyli- jak zwiększyli to teraz wycie, że hipokryzja. Skoro czujesz się okradziony to idź do sądu, a nie toczysz pianę na forum, chyba że nic oprócz demagogii nie potrafisz- jak wygrasz sprawę to będziesz miał prawo pisać takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak wszyscy użytkownicy dupowłazy liżą na lewo i prawo i potem takiej firmie jednej z drugą wydaje sie, że juz nic nie muszą robić. Jakby przeciętny user tutaj miał więcej nastawienia krytycznego to i CDP nie mogłoby pozwolić sobie na olewanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy przyznajecie rację grzesiowi, ale chcę zobaczyć jednego który pójdzie do sądu- oszustwo i kradzież, to sie ściga prawem- macie dowody, macie wypowiedzi cdp, macie newsy, macie poparcie innych userów. Pewnie macie też 14 lat, ale mniejsza o to (pegi). Bigjack straszył sądem, ciekawe czy sie tylko przechwalał- naprawdę byłbym ciekaw wyniku takiej rozprawy.
Kafar może Ty- czy też brak Ci jaj/czasu/chęci i wolisz tylko gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli nie dostanę swojej EK bo na razie ani widu ani słychu ani maili.. to kto wie. NA razie zapłaciłem i CDP zachowuje się jak by sprawę już zakończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że sprawa w sądzie niczego nie zmieni, Ci co czują się oszukani nadal będą się tak czuli, a Ci co mają to gdzieś nadal będą mieli to gdzieś, wszystko zależy od subiektywnych ocen działań CDP

to, że grzesiu ma rację nie zmieni fakt czy pójdzie do sądu czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sądzie jedynie co mozesz wygrać to anulowanie zamówienia :)

I nic więcej. To nie stany i bzdurnych pozwów nie przyjmują. A po co iść do sądu jak GRAM.PL z przyjemnością skasuje komuś zamówienie ? Tym bardziej, że są chętni.

Ich kłamstwo nie kwalifikuje się do sądu. Ma wymiar tylko i wyłącznie obyczajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do nich nic niemam ,] przeprosili nas i to mi wystarczy , ten sąd to już przesada , jacyś nienormalni ludzie chcący zarobić tam pójdą ;/ I tak niewiadomo czy wygrają , jednak większość osób to oburzone małolaty które mówią : aa niedotrzymali terminu , pójde z tym do sądu ..... na takie coś można tylko zareagować śmiechem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówienia by nie zostały zrealizowana (przypominam że zapłacone zamówienia) to sąd to nie jest gadanie małolat. Ja jeszcze czekam choć sprawa jest taka że na razie nic nie wiadomo. Może coś się w poniedziałek zmieni bo widzę że Budo rzecznik CDP bo tylko on się wypowiada więc Budo kiedy moje EK?:)

Oczywiście nakręcanie się na sąd jest przesadne bo równie dobrze CDP może za EK zwrócić kasę. Budo nie nakręcaj się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:14, Budo napisał:

/.../
...ale mógłbyś już zostawić w spokoju tę akcję charytatywną...


Zgadzam się z postem użytkownika Grzesioo w 200%, a to tylko dowodzi jak piękny i perfidny był to chwyt marketingowy ze strony CDP!! :), "skrytykujesz akcję charytatywną - jesteś bezdusznym, okradającym małe, chore dziewczynki potworem i zasługujesz bardziej na wykluczenie ze społeczeństwa niż na szanowanie twoich praw jako konsumenta." Mimo wpadek z wiedźminem jednak widać, że marketingowcy i spece od propagandy pracują w pocie czoła - miło, że chociaż ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:55, Zgodny napisał:

Widzę, że w tym wątku nikt z CDP się jeszcze nie wypowiedział. Natomiast na forum GOLa jak najbardziej

Dzięki wielkie za postowanie tego. No to ogólnie kicha informacyjna na własnym forum CDP wychodzi... hańba.


@ ktosik
Trafna uwaga związana z dostępem do internetu - o tym nie pomyślałem. Nie mam nic przeciwko pojawieniu się EK w sklepach, ale wtedy CDP nie powinno mówić, że EK jest ekskluzywna dla klientów sklepu gram.pl. Jeszcze raz nie mam nic przeciwko dużej liczbie EK, a jedynie przeciw polityce CDP wobec kupujących w ich internetowym sklepie wersję kolekcjonerską i standardową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:23, Budo napisał:

Wszyscy przyznajecie rację grzesiowi, ale chcę zobaczyć jednego który pójdzie do sądu- oszustwo
i kradzież, to sie ściga prawem- macie dowody, macie wypowiedzi cdp, macie newsy, macie poparcie
innych userów. Pewnie macie też 14 lat, ale mniejsza o to (pegi). Bigjack straszył sądem, ciekawe
czy sie tylko przechwalał- naprawdę byłbym ciekaw wyniku takiej rozprawy.
Kafar może Ty- czy też brak Ci jaj/czasu/chęci i wolisz tylko gadać.



A może po poprostu szkoda czasu?
Prawda jest taka żę CDP zawalił sprawe i wszelkie w/w wywody świadczą tylko o tym że nie ma sensu tego dalej ciągnąć, bo twierdzisz że wszystko jest ok, a tak nie jest.
Wyjazd z wiekiem jest poniżej pasa, ja zrobiłem właśnie inaczej, zrezygnowałem z 2 preorderów w gram pl,
i Widźmiń był moim ostatnim zakupem w tym serwisie a od początku istnienia gram.pl zachwalałem jego powstanie, no cóż czasy się zmnieniają i jako klient mogę sobie wybrać inną drogę zakupu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"phi"

Nie znasz mnie. Gdybyś znał, to byś wiedział, że w gry praktycznie nei gram. Kupuje je z przyzwyczajenia. Tak więc nie będzie najmniejszego problemu, by ich nie kupować. No może, poza grami piłkarskimi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie np. mi chodzi.

Mogło być 5k egzemplarzy.. ale powiedzieć o tym 5k lub że szansa jest jakaś kupić w empiku. Tylko o informacje chodzi. Teraz o EK też chodzmi mi o informacje bo ja nie wiem co się dzieje. Miało być niby od wtorku dziś sobota ja nie wiem czy ktoś dostał dodatki czy nie. I w jakim stanie.. kompletnie NIC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować