Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 19:03, Budo napisał:

/.../

Psioczysz jak cdp siedzi cicho, psioczysz jak sie odzywa...


Wybacz, ale odezwanie się (pardon Sol, to nic osobistego ;)) "ja właściwie niewiele wiem, ktoś wam może odpisze w poniedziałek" jest średnio zadowalające. Jak dla mnie przynajmniej. Jeśli Twoje wątpliwości zostały takim oświadczeniem rozwiane, to w porządku. Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:23, cedricek napisał:

za to ci, którzy teraz zamówili EK dostaną wszystko na raz, i będą cali zadowoleni....
Trzeba było poczekać do teraz....


No patrz jakie chamstwo. Ci co kupia gre teraz dostana wszystko na raz. A moze do jasnej anielki wrecie przestancie narzekac. Bo doprawdy jestescie bardzo zawistni, stosujecie zasade, ze skoro MI nie doslano wszystkiego naraz to wszystkim pozostalym tez sie nie nalezy. Zwrocie jednak uwage na fakt, ze my - ci ktorzy zamowili te gre wczesnniej (mowie o Edycji KOlekcjonerskiej) dostaniemy jakas gratyfikacje, a ci co zamowia teraz to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:30, grzesioo napisał:

Wybacz, ale odezwanie się (pardon Sol, to nic osobistego ;)) "ja właściwie niewiele wiem, ktoś
wam może odpisze w poniedziałek" jest średnio zadowalające. Jak dla mnie przynajmniej. Jeśli
Twoje wątpliwości zostały takim oświadczeniem rozwiane, to w porządku. Twoja sprawa.


Masz racje. Niemniej jednak taka szczera odpowiedz niz odpowiedz na pytanie, ktora z rzeczywistoscia nie ma nic wspolnego, a w poniedzialek dostalbys odpowiedz skrajnie inna. I znow by bylo narzekanie na CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bwuahaha
vivat marketing i PR w CDP oraz gram.pl
pokazaliście na co was stać przy tak ogromnym projekcie i wygórowanych cenach na skalę światową, ale u nas zwłaszcza
tak trzymać ! :P

PS pozostaje Nam łączyć się w cierpieniu tych , którzy nabyli EK na Allegro za 300 / 350 / 400, a nawet 450PLN WOW! Oni z pewnością "kochają" GRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:30, Wojman napisał:

> dostaniemy jakas gratyfikacje, a ci co zamowia teraz to nie.


Dasz sobie za to rękę uciąć? Bo ja nie.
A mimo wszystko kolejny plakat, smycz lub podkładka pod myszkę moich rozszarganych nerwów po 5 miesiącach oczekiwania i mijania się z prawdą ze strony CDP jakoś nie ukoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:30, Wojman napisał:

my - ci ktorzy zamowili te gre wczesnniej (mowie o Edycji
KOlekcjonerskiej) dostaniemy jakas gratyfikacje, a ci co zamowia teraz to nie.


Nie bądź tego taki pewny... ja się martwię, żeby przynajmniej reszta dodatków z mojej EK doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:32, Wojman napisał:

> Wybacz, ale odezwanie się (pardon Sol, to nic osobistego ;)) "ja właściwie niewiele wiem,
ktoś
> wam może odpisze w poniedziałek" jest średnio zadowalające. Jak dla mnie przynajmniej.
Jeśli
> Twoje wątpliwości zostały takim oświadczeniem rozwiane, to w porządku. Twoja sprawa.


Masz racje. Niemniej jednak taka szczera odpowiedz niz odpowiedz na pytanie, ktora z rzeczywistoscia
nie ma nic wspolnego, a w poniedzialek dostalbys odpowiedz skrajnie inna. I znow by bylo narzekanie
na CDP...


Zapytałbym więc po co w ogóle się odzywają, ale zaraz poszłaby riposta, że jakby się nikt nie odezwał, to "psioczyłbym, że siedzą cicho". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja swoja edycje kolekcjonerska olałem z firmy gram.pl i kupiłem w MM za prawie 40 zł taniej i mam wszystko i nie mam żalu do firemki cd-costam grę zrobili gra jest świetna , EK jest świetna , tylko tak dalej to zamiast w wow będziemy grac w pogromce stworów he he
ps.
mam nr.2805 a miałem 13costam
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:36, Popiel napisał:

Witam
Ja swoja edycje kolekcjonerska olałem z firmy gram.pl i kupiłem w MM za prawie 40 zł taniej
i mam wszystko i nie mam żalu do firemki cd-costam grę zrobili gra jest świetna , EK jest
świetna , tylko tak dalej to zamiast w wow będziemy grac w pogromce stworów he he
ps.
mam nr.2805 a miałem 13costam
pozdrawiam



nono popiel to ci okazja, niezły interes ubiłeś hehe
teraz już podobno na mieście nic nie dostanie z EK, wszystko moment rozebrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:40, Popiel napisał:

Aha
Koszulkę to sobie możecie w d*** wsadzić co już kaski nie starczyło na 100% bawełnę buraki
z wawy zawsze coś zpitolą


Degrad -1 za uzywanie bluzgow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:41, Wojman napisał:

> Aha
> Koszulkę to sobie możecie w d*** wsadzić co już kaski nie starczyło na 100% bawełnę buraki

> z wawy zawsze coś zpitolą

Degrad -1 za uzywanie bluzgow.


ojojoj ale nerwów przy tym Wiedźminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:42, IzKaDeXteR napisał:

ojojoj ale nerwów przy tym Wiedźminie :P


Rozumiem, ze nerwy sa. Sam nie jestem zadowolony z zaistnialej sytuacji. Niemniej jednak dla bluzgaczy nie mam litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz teraz nauczony poprzednimi wpadkami cd-firemki biorę za pobraniem i sami płacą za przesyłkę i za zwrot czyli ok 60 zł , no ale stać ich
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:44, Arclight napisał:

<Arclight patrzy na swoją koszulkę>

100% cotton.

Czyli 100% bawełny...


Koledze Popielowi może nie doszyli metki, a zmysł ludzki w palcach dany go zawiódł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:46, grzesioo napisał:

> <Arclight patrzy na swoją koszulkę>
>
> 100% cotton.
>
> Czyli 100% bawełny...
>

Koledze Popielowi może nie doszyli metki, a zmysł ludzki w palcach dany go zawiódł. ;)



MM nie dla idiotów ... czy jakoś tak to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to od CDP i GRAM.PL oczekuję (chyba wszyscy się zgodzą):
1. podania dokładnej WYPRODUKOWANEJ ilości egzemplarzy edycji kolekcjonerskiej.
2. Jasnego określenia, czy będą dodruki czy nie. (jak na razie macie poważny zarzut KŁAMSTWA i OSZUSTWA i nawet można to podciągnąć pod kodeks karny - tyle że ludzią nie chce się, jak na razie, iść z tym do sądu)
3. Wyjaśnienia skąd w sieciach handlowych znalazły sie materiały, które stanowić miały o wyjątkowości edycji kolekcjonerskich (bestiarusz). Ew. prosze o informację czym się wyróżnia edycja kolekcjonerska od zwykłej z Media Marktu ?

Obecna na formu Soleila, obrywa pewnie nie ze swojej winy. Ale jako jedyny przedstawiciel "pozwanego" udzieliła jakiejkolwiek informacji - nawet tej, że trza poczekać do poniedziałku - i chwała jej za to. Wypadłoby chyba przed wejćściem na to formum powiedzieć taką krótką maksymę gladiatorów "Eve pekunia, morituri te salutant"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arclight
Wiesz jest tak napisane ale ale chinole maja inne pojecie o 100% po prostu szmata , mam koszulkę z nwn2 tez jest 100% a już inaczej wygląda
koszulka to żenada
cd- costam dało za nią 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować