Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 21:22, Bartinho napisał:

Po co to kupować jak już wrzucili tę gierkę do katalogu z torrentami?


Hmmm... z poczucia uczciwości? Wiem, że ostatnio jest to towar deficytowy ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:22, Bartinho napisał:

Po co to kupować jak już wrzucili tę gierkę do katalogu z torrentami?



Można też mówić o szacunku do samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 2 EK wiedźmina i mi przyszły we wtorek koło 18 oczywiscie bez dodatków. Na drugi dzień dzwoni kurier i pyta sie czy mi nie dał kogoś wiedźmina bo on tu ma jeszcze jedną EK dla mnie. U mnie na fakturach wszystko w porządku jest dzwonie do GRAM.PL a oni mi mówią ze mieli problemy z numerowaniem i do kogos moga dosc 2 paczki a do innych zadna. Gdybym chciał to mógłbym wziąść tą 3 paczke i na niej pewnie zarobić ale bez przesady. Ktoś czekał na ta grę tyle czasu a tu by miał lipe. takze nie zdziwcie sie jeśli do kogoś zadna paczka nie dojdzie. Naprawde nie rozumiem jak mozna miec takie problemy z wydanie JEDNEJ gry. Co by było gdyby CD PROJEKT miał wydać 20 gier.:/ oby do takiego stanu nei doszli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:41, soczektujest napisał:

/ciach/


Ja rozumiem wzburzenie, ale nie musiałeś dodawać posta czterokrotnie ;)
Pozwoliłem sobie usunąć trzy kopie, bo myślę, że to błąd przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baardzo jestem ciekaw jak oni się z tego wszystkiego wytłumaczą. Mam nadzieję, że nie będzie to jakieś dziecinne tłumaczenie typu: że oni o tym nic nie wiedzą skąd się wzięły te wszystkie dodatki albo, że to nie ich wina...

Miała być największa premiera... i faktycznie największa. Tylko, że największa afera wśród premier. Miało być tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:05, Be-Yacz napisał:

> Aha - i co za różnica, ile ich dorobili, niech ich będzie i 100000, dla mnie żadna. EK
kupiłem
> dla dodatków, jak ktoś kupił dla numerka, to musi mieć mocno poprute pod sufitem.
To nie ma ona coś "mocno poprute pod sufitem", tylko ty nie znasz słowa "tolerancja"


Kupiłeś dla numerka i nie masz argumentów? Czy nie znasz znaczenia związku frazeologicznego Edycja Kolekcjonerska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:59, walgierz napisał:

> Po co to kupować jak już wrzucili tę gierkę do katalogu z torrentami?

Po siódme - nie kradnij.
Ban.


Nie sądźcie albowiem i Wy będziecie sądzeni?

Podpisano: Posiadacz EK, zanim coś sobie dopowiesz i nazwiesz mnie złodziejem, jak tego kogoś, kto wcale nie powiedział, że sciągnął swój egzemplarz. Bo to że dopowiedziałeś sobie jest w miarę jasne, jeśli zbanowałeś kogoś, kto wcale nie napisał, że ściągnął tę grę. No chyba, że uważasz, że bez tego postu nie wiediałbym, że gra jest na torrentach, ale to bzdura.

Way to go, moderatorzy. Nie wiedziałem, że zatrudniacie tu Hitlerjugend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 23:33, Blizzard Beast napisał:

Kupiłeś dla numerka i nie masz argumentów? Czy nie znasz znaczenia związku frazeologicznego
Edycja Kolekcjonerska?

Ja nie kupiłem dla numerka, mam dwa tysiące ileś tam, ale nie uważam się tak jak ty za pempek świata.

Blizzard - To ty nie wiesz, że na gram.pl trzeba udawać, że nia zdajemy sobie sprawy, że piractwo istnieje? A jak sobie zdajemy, to nic o nim zupełnie nie wiemy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 23:37, Be-Yacz napisał:

> Kupiłeś dla numerka i nie masz argumentów? Czy nie znasz znaczenia związku frazeologicznego

> Edycja Kolekcjonerska?
Ja nie kupiłem dla numerka, mam dwa tysiące ileś tam, ale nie uważam się tak jak ty za pempek
świata.


A jak ma się to do moejgo posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:38, HMRpG_MODED napisał:

Super, EK dostępna któryś dzień, a ja głupi, zamawiałem kilka godzin, żeby dostać okrojoną
EP .... ;(((
Ale kiedyś dojdzie reszta, chyba .....
Czemu czuję się jak frajer ? ;(((


Takie uczucie zostanie nawet po odebraniu drugiej przesyłki.. ale cóż.. ważne byśmy jeszcze raz nie popełnili błędu. Bo wtedy nie tylko będziemy się czuć ale i nim będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże. Normalnie. Myślisz, że jak ktoś ma inne zdanie niż ty, to jest przygłup. A jak ja go bronie, to już musze być tym przygłupem. A ja ci powiem, że nie kupiłem dla numerka, ale rozumiem ludzi, dla których numerek ma wartość. Ot co, nie uważam się, w przeciwieństwie do ciebie, za bożyszcze tłumów ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 23:40, Be-Yacz napisał:

Boże. Normalnie. Myślisz, że jak ktoś ma inne zdanie niż ty, to jest przygłup. A jak ja go
bronie, to już musze być tym przygłupem. A ja ci powiem, że nie kupiłem dla numerka, ale rozumiem
ludzi, dla których numerek ma wartość.


To może wytłumacz mi, dlaczego numerek ma wartość. Poza skrajnymi przypadkami, w których to jesteś jednostą tak beznadziejną, że tylko ten numerek odróżnia cię od innych, równie beznadziejnych jednostek.

Kupuję polską, dobrą, mam nadzieję grę, o przygodach jednego z najbardzuiej zajebistych zabijaków polskiej literatury, dostaję (albo dzięki gram.pl, nie diostaję) jedną z najbardziej dopasionych edycji kolekcjonerskich, a zamiast bawić się grą i dodatkami, toczę pianę, że ktoś inny też ma tką możliwość. Wyjaśnisz mi o co w tym chodzi?

Dnia 28.10.2007 o 23:40, Be-Yacz napisał:

Ot co, nie uważam się, w przeciwieństwie do ciebie,
za bożyszcze tłumów ;].


Coś sobie dopowiadasz, czy jak? Podobnie jak ty, nie uważam się za Bożyszcze tłumów, nie wiem więc, cemu mi to zarzucasz. Chyba że uważasz się za jasnowidza, kttóry wie, za co ja się uważam.

Możemy już wrócić do merytoryki, czy zamierzasz dalej się mnie czepiać z przyczyn dla mnie niejasnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 23:46, Blizzard Beast napisał:

To może wytłumacz mi, dlaczego numerek ma wartość. Poza skrajnymi przypadkami, w których to
jesteś jednostą tak beznadziejną, że tylko ten numerek odróżnia cię od innych, równie beznadziejnych
jednostek.

Ma wartość, bo np. jak ktoś jest jakimś tam wielkim fanem Wiedźmina, to napewno chciałby być wyróżniony, posiadając np. numer 0001. i wcale nie musi być jednostką beznadziejną. Tutaj widać jak zacofany i mało tolerancyjny jesteś.

Dnia 28.10.2007 o 23:46, Blizzard Beast napisał:

Kupuję polską, dobrą, mam nadzieję grę, o przygodach jednego z najbardzuiej zajebistych zabijaków
polskiej literatury, dostaję (albo dzięki gram.pl, nie diostaję) jedną z najbardziej dopasionych
edycji kolekcjonerskich, a zamiast bawić się grą i dodatkami, toczę pianę, że ktoś inny też
ma tką możliwość. Wyjaśnisz mi o co w tym chodzi?

Tak. Ludzie kolekcjonują znaczki, opakowania po zapałkach, czekoladach i inny rzeczach, więc całkowicie normalnym jest, że dla kogoś jakiś specjalny numer może mieć spore znaczenie.

Dnia 28.10.2007 o 23:46, Blizzard Beast napisał:

Coś sobie dopowiadasz, czy jak? Podobnie jak ty, nie uważam się za Bożyszcze tłumów, nie wiem
więc, cemu mi to zarzucasz. Chyba że uważasz się za jasnowidza, kttóry wie, za co ja się uważam.

No chyba uważasz, bo wyzywasz wszystkich z którymi się nie zgadzasz od "jednostek beznadziejnych" i stwierdzasz, że muszą mieć "ostro poprute pod sufitem". Dorośnij człowieku.

Dnia 28.10.2007 o 23:46, Blizzard Beast napisał:

Możemy już wrócić do merytoryki, czy zamierzasz dalej się mnie czepiać z przyczyn dla mnie
niejasnych?

Oczywiście, ja moge, ale to ty sprowokowałeś tą dyskusje, swoimi niepoważnymi wypowiedziami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 23:56, Be-Yacz napisał:

Ma wartość, bo np. jak ktoś jest jakimś tam wielkim fanem Wiedźmina, to napewno chciałby być
wyróżniony, posiadając np. numer 0001. i wcale nie musi być jednostką beznadziejną.


No i bomba. Im wyższy numer, tym lepiej. Rozumiem taką argumentację. Tylko: jak osobie posiadającej jakiś losowy numer (dajmy na to 1987) zmienia wartość numerka to, że gdzieś za nim, pojawi się dodatkowo dwieście sztuk? (Przecież to i tak leszcze - Wiedżminowe ciecie, które i tak są dalej, niż on, dostały się przypadkiem, to nic nie znaczący frajerzy, on jest dopiero megaziomem, bo jest tak wysoko, w pierwszych dwóch tysiącach)... O co kaman?

Zanim znowu zaczniesz wyciągać pohopne wnioski - lubię edycje kolekcjonerskie, mam ich zacną liczbę (Wiedźmin to już u mnie trzecia w ostatnich dwóch miesiącach, obok Halo 3 i Bioshocka), mało tego, mam kilka dużo bardziej limitowanych, niż 3000 polskich Wiedźminów (choćby Gran Turismo 4 numer 1401/4000; takie, którego nawet nie można było kupić a trzeba było dostać). Halo 3 Legendary z kolei idzie w setkach tysięcy egemplarzy. Naprawdę uważasz, że moje 1401/4000 w przypadku Gran Turismo 4 albo 982/3200 w przypadku Wiedźmina powoduje, że gra jest fajniejza, niż w przypadku Halo 3 Legendary, o numerze np. 156234/????? (Legendary było kilkaset tysięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzicie tyle zachodu o edycje kolekcjonerska ja teraz mieszkam w Anglii i w dniu premiery byla dostepna w sklepach bez problemy bez szarpaniny do teraz ja mozna kupic nikt tam tak na ta gre nie czekal owszem jest dobra ma pozytywne recenzje itd ale nie zrobi takiej kariery jak diablo czy warcraft czy WoW ale brawo dla studia w koncu milo bylo zobaczyc na polkach cos naszego polskiego jezeli chodzi o gry brawo brawo i za to chcialem podziekowac calej ekipie ktora ukonczyla produkcje tej gry moze w koncu ktos sie zainteresuje jakies studio jakies pieniadze zobaczymy czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 01:02, penguins napisał:

No widzicie tyle zachodu o edycje kolekcjonerska ja teraz mieszkam w Anglii i w dniu premiery
byla dostepna w sklepach bez problemy bez szarpaniny do teraz ja mozna kupic nikt tam tak na
ta gre nie czekal owszem jest dobra ma pozytywne recenzje itd ale nie zrobi takiej kariery
jak diablo czy warcraft czy WoW

Jestem w takiej samej sytuacji - i powiem szczerze, ze wszędzie na około staram sie trąbić o tym jak wspaniała to gra i jak wspaniale została wydana, szczególnie EK. Bardzo liczyłem, że CDP się spisze, a tu taka klapa... no cóż, dobre chociaż i to, że w końcu (kiedyś) będę mógł pokazać jak gry wielkie powinno się wydawać ;) A wiele osób już przekonałem do tego, że zagrać powinni - o ironio, grali przede mną, bo CDP nie wysyła za granicę i sąsiad mi to przesyła -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę fajan i się na nie j nie rozczarowałem jednak sposób jej kupna, kompetencja sklepu gram.pl oraz firmy CD-Project jest po prostu żenująca. Dlaczego tak nam chcecie zniesmaczyć tą gre? Pierwsza Polska gra wydana na taką skalę, zaznaczam POLSKA i nam rodakom najgorzej ją sprzedajecie i udostępniacie?

Nie bedę bluzgał na prawo i lewo po prostu napiszę szczerze: Przykro mi, że tak od Was odbieram (czekam na reszte EK).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować