Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Śmiem twierdzić, że jakiekolwiek info pojawi się (miejmy nadzieję) bliżej wieczoru niż poranka. W końcu trzeba coś sensownego napisać, a to nie jest wbrew pozorom takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IceFury, nie każdy jest dzieckiem. Na miejscu CDP też bym was olał. Zrobili hicior, który będzie się sprzedawał przez najbliższe 5 lat. Są wielcy i gracze to docenią, ale oczywiście wy możecie uważać inaczej. Wasze prawo. Pozdrawiam, życzę szybkiego skompletowania gry i dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 10:03, Graffis napisał:

Krótko mówiąc - korzystaj z wyszukiwarki i sam sobie znajdź odpowiedź. A najlepiej to wcale
nie zadawaj niewygodnych pytań... Meeeh -_-''

No tak. Bo Oni (czyt. niebiescy) myślą, że ja mam czas i chęci przetrząsać całe forum w poszukiwaniu jednego posta bo Im się nie chce napisać jakiejś oficjalnej informacji.
Dobrze to nazwałeś: "niewygodne pytania".
Ciekawi mnie, czy ludzie odpowiedzialni za tem bałagan się czegoś nauczą.
Może jak ilość klientów kupujących na GRAM.PL spadnie drastycznie?

/edit/ - litrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 10:22, mjr napisał:

IceFury, nie każdy jest dzieckiem. Na miejscu CDP też bym was olał. Zrobili hicior, który będzie
się sprzedawał przez najbliższe 5 lat. Są wielcy i gracze to docenią, ale oczywiście wy możecie
uważać inaczej. Wasze prawo. Pozdrawiam, życzę szybkiego skompletowania gry i dobrej zabawy.


Akurat to moze zadzialac troche inaczej poniewaz to nie jest pierwsza wpadka, wiec moze sie to byc efekt domina
i jaki bedzie wynik
niska sprzedaz z www.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam co mi sie przytrafiło, jestemw k! szoku... Dzisiaj dzwonię zapytac kiedy mozna sie spodziewc całości przesyłki... I pani stwierdziła ze nie przyjmując przesyłki anulowała mi zamówienie........AAAAAAAA
(chciałem dostac całość i wysłałem im maila ze nie bede odbierał normalnego wydania) pani uprzejmie powiedziala ze nie skontaktowałem sie z nimi!!!!!!!!! K.... Szok
dobrze ze zadzwoniłem bo dało się to odkręcić.... I trzeba czekać nie wiadomo kiedy wyślą.... SKANDAL i OLEWKA, brak profesjonalizmu, KŁAMSTWA I SYF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 09:02, MarcusBrutus napisał:

W światowym runku gier bowiem długoterminowym celem każdego producenta jest przywiązać jak
najwięcej klientów do swojej marki i sklepów (jak myślisz: po co sią wPLN-y ?


Do tej pory się zastanawiam, bo nie znalazłem sensownego wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 10:26, Phobos_s napisał:

No tak. Bo Oni (czyt. niebiescy) myślą, że ja mam czas i chęci przetrząsać całe forum w poszukiwaniu
jednego posta bo Im się nie chce napisać jakiejś oficjalnej informacji.


Apropo poszukiwania informacji na calym forum. Specjalnie zostal zalozony watek, w ktorympo pierwsze jest na biezaca uaktualniany FAQ, ktory zawiera najczesciej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie. Po drugie, wiem ze ttamtenwatek beda odwiedzac pracownicy CD Projekt i odpowiadac na pytania, te niewygodne takze. Wszelkie narzekania zwiazane z Edycja Kolekcjonerska gry Wiedzmin prosze przeniesc do tego watku:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29305#u_1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 23:37, Blizzard Beast napisał:

Way to go, moderatorzy. Nie wiedziałem, że zatrudniacie tu Hitlerjugend.


Nie masz prawa nikogo obrazac. Nie wazne czy innego uzytkownika, pracownika CD Projekt czy modertora. Degrad -2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 10:34, Vojtas napisał:

Do tej pory się zastanawiam, bo nie znalazłem sensownego wytłumaczenia.



Kolega żartuje chyba. Przecież to jasne - to forma promocji sklepu gram.pl - kupiłeś grę, zarejestruj się i kup następną "taniej"... Oczywiście "taniej" oznacza tutaj taniej niż sugerowana cena producenta, a niekoniecznie taniej niż gdziekolwiek indziej, jak to widać na przykładzie cen Wiedźmina w dużych sieciach sklepów.

Ale próba przywiązania klienta do sklepu jest. W moim przypadku (a może i w kolegi) jest to próba chybiona bo ja bardziej cenie rzetelność dostawy niż kilka złotych różnicy cen, więc mam nieco inne kryteria oceny ... która w stosunku do gram.pl powstanie najprawdopodobniej pod koniec tygodnia - kiedy zrealizują, bądź opóźnią, moje pierwsze zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podzielić moimi przemyśleniami odnośnie EK Wiedźmina:
1. EK nie dostaliśmy w całości bo MM prawdopodobnie w ostatniej chwili postanowił sprzedawać swoją wersję specjalną, potrzebne do niej był jakiś dodatek i padło na bestiariusz z EK. CDP nie zdąrzył z dodrukiem i musieli wyjąć z EK. Dlatego dla nas brakło.
2. Odnośnie wydania dodatkowych 200 EK - osoby które dotej pory nie dostały swoich EK nie powinny narzekać bo te 200 jest dla nich, biorąc pod uwagę ile egzemplarzy EK było dostępnych w sklepach, przecież z powietrza się nie wzieły. Tłumaczenie, że sami się o nie prosiliśmy jest śmieszne dlatego, że mają ukazać się po premierze gdy osoby, które nie załapały się wcześniej na EK kupiły werję podsawową. Natomiast tłumaczenie nie dojścia dla niektórych EK błędem w adresowaniu też jest dziwne bo adresy były drukowane przez komputer a nie pisane ręcznie.

Dlatego też tak duża firma, która jest tyle lat na rynku powinna pewne rzeczy przewidzieć. Zwłaszcza, że wiedzieli jakie jest duże zainteresowanie grą. Sami zresztą podgrzewali atmosferę przed premierą do wrzenia. Dlatego nie ma co się ludzią dziwić, że są teraz wk.....ni. Jak dla mnie EK mogło być nawet 7000, mogli zrobić np: dla pierwszych 1000 - 3000 wersje limitowaną - numerowaną i wtedy nie byłoby całego tego zamieszania i nerwów. Dobrze, że nigdzie nie ma numerków które dostaliśmy, bo mogło by się okazać, że co niektórych EK stoją na półce w Empiku.
Ciekawa iest też metoda informowania o zaistniałej sytuacji w Pt. wieczorem, tak aby ludzie podczas weekendu nakrzyczeli i do Pn. im przeszło, żeby nie zawracali głowy telefonami. Nie ma też co psioczyć na niebieskich bo to nie oni są za to winni tylko szefostwo. Oni muszą teraz świecić oczami za nie swoje decyzje. Dlatego jak już ktoś ma nas przepraszać to "fioletowy" :) (czytaj szef, os odpowiedzialna za tą sytuację).
Wydania EK nie są dla zarobku tylko dla prestiżu, jest to ukłon w stronę fanów i stałych klientów, jest to budowanie marki. Jeżeli firmie to się nieopłaca lub jest to ponad jej możliwości można ich nie wydawać a nie robić taką kołomyje. Ja osobiście zostałem skutecznie wyleczony z chęci posiadania następnych wydań EK i preorderów.

Szkoda tylko, że na całej tej sytuacji traci gra Wiedźmin, która jest naprawdę fantastyczna - kawał porządnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 08:42, scooby01 napisał:

No z tym, że te nieliczne, zbyt dużo nie wyjaśniające wypowiedzi są łatwo dostępne to można
polemizować.

Skoro chcesz polemizować z niebieską ikoną CDP w każdym temacie, w którym się niebiescy wypowiadali, to proszę bardzo. Tylko nie ze mną bo ja nie widzę tu miejsca na polemikę - wyświetla wszystkie posty niebieskich bez jakichkolwiek innych. Jeśli nie wiedziałeś o czymś takim to już wiesz.
Dzięki tej funkcji znałem większość faktów, o które nagle się ludzie zaczęli dopytywać w zeszłym tygodniu. Jedynym pytaniem, które pozostaje bez odpowiedzi to sprawa EK wysłanych do sklepów - jak to się stało, że były gotowe a inne nie? Domyślam się, że były zrobione zwyczajnie wcześniej niż reszta ale na to jeszcze bezpośredniej odpowiedzi nie widziałem choć w tym temacie można przeczytać, jakoby CDP stanęło przed wyborem - wysłać EK do części graczy i olać sklepy albo to co zrobili teraz. Różnica polegała by na tym, że dostaliby również razy od MM czy innych.
Forum jest po to by z niego korzystać a nie wejść, napisać pytanie z bluzgami i wyjść a niestety większość "pokrzywdzonych" taką taktykę przyjęła.

markuzi mam nadzieję że ktoś z CDP ustosunkuje się do tego co o bestiariuszu napisałeś bo osobiście wątpię czy było tak, jak sugerujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jedynym pytaniem, które pozostaje bez odpowiedzi to sprawa EK wysłanych do sklepów

Dnia 29.10.2007 o 10:56, hallas napisał:

- jak to się stało, że były gotowe a inne nie?


Problem w tym że pytań jest więcej:
1. Dlaczego nikt nie poinformował nas wcześniej o dodruku tylko postawiono wszystkich przed faktem dokonanym?
2. Dlaczego w ogólnej sprzedaży znalazły się rzeczy z niby "unikalnej" EK i to w dodatku wcale ich nie brakowało.
3. Kiedy zostaną wysłane dodatki EK (chodzi mi o oficjalną informacje i szczegóły, a nie jakąś ogólnikową wypowiedź)
4. Dlaczego nie ma stosownego newsa na stronie głównej, tylko trzeba skakać po różnych wątkach, żeby znaleźć jakieś minium informacji?
5. Jak to się stało, że pomimo wcześniejszych preorderów nagle nie zdążyli z produkcją (pomijając oczywiście to, że dla większych sieci starczyło)

Dnia 29.10.2007 o 10:56, hallas napisał:

Forum jest po to by z niego korzystać a nie wejść, napisać pytanie z bluzgami i wyjść a niestety
większość "pokrzywdzonych" taką taktykę przyjęła.


Chce konkretnych odpowiedzi, na konkretne pytania. To chyba korzystanie z forum? Poza tym skoro nie jestem zadowolony, nie mam zamiaru udawać, że jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:15, scooby01 napisał:

Chce konkretnych odpowiedzi, na konkretne pytania. To chyba korzystanie z forum? Poza tym skoro
nie jestem zadowolony, nie mam zamiaru udawać, że jestem szczęśliwy.


No wialsnie m.in dla ciebie powstal watek do ktorego link juz ci kolega podal. Po to jest tam robiony FAQ, zeby odpowiedzi na pytania byly w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 10:55, MarcusBrutus napisał:

> Do tej pory się zastanawiam, bo nie znalazłem sensownego wytłumaczenia.

Dnia 29.10.2007 o 10:55, MarcusBrutus napisał:

Kolega żartuje chyba. Przecież to jasne - to forma promocji sklepu gram.pl - kupiłeś grę, zarejestruj
się i kup następną "taniej"... Oczywiście "taniej" oznacza tutaj taniej niż sugerowana cena
producenta, a niekoniecznie taniej niż gdziekolwiek indziej, jak to widać na przykładzie cen
Wiedźmina w dużych sieciach sklepów.


To była irońja. Wzł w obecnej postaci są chybionym projektem, mimo dobrych założeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 10:48, Wojman napisał:

Nie masz prawa nikogo obrazac. Nie wazne czy innego uzytkownika, pracownika CD Projekt czy
modertora. Degrad -2.


Sprytnie. A ty zarzucając komuś złodziejstwo masz prawo? Właśnie o takiej postawie pisałem. Miło, że potwierdziłeś moje słowa swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:47, Vojtas napisał:

> > Do tej pory się zastanawiam, bo nie znalazłem sensownego wytłumaczenia.

> Kolega żartuje chyba. Przecież to jasne - to forma promocji sklepu gram.pl - kupiłeś grę,
zarejestruj
> się i kup następną "taniej"... Oczywiście "taniej" oznacza tutaj taniej niż sugerowana
cena
> producenta, a niekoniecznie taniej niż gdziekolwiek indziej, jak to widać na przykładzie
cen
> Wiedźmina w dużych sieciach sklepów.

To była irońja. Wzł w obecnej postaci są chybionym projektem, mimo dobrych założeń.


Tak myślałem.

A tych chybionych projektów to coś dużo tu naliczyłem, a nawet jednego zrealizowanego zamówienia jeszcze nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:12, R-radzio napisał:

już po 13 a wyjaśnień cdp nie widać...pięknie nas panowie olewają.

Oni teraz pewnie myślą jak to załatwić, a news znając życie pojawi się około 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować