Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Ja pierdziele... Ryczycie tutaj na forum, że zostaliście oszukani, gadacie jakie sku***y pracują w CDP i gram.pl, że to najwięksi oszuści na tym świecie itp dlatego dziwie się jeszcze że jesteście na tym forum (portalu). Zapewne liczycie, że dostaniecie jakiś prezent za to, że na nich jedziecie i uważacie się za oszukanych...
Jak kilka osób zauważyło spór toczy się o ''edycje kolekcjonerską'' - proszę powiedzcie mi gdzie jest napisane, że edycje kolekcjonerskie mają ściśle ograniczony nakład, gdzie za złamanie tego i wypuszczenie większej ilości skazanym jest się na potępienie, ukamienowanie i wyzywanie od najgorszych? Edycja kolekcjonerska to wydanie zawierające bajery, gadżety związane z grą/filmem itp. Gdyby od początku gram.pl/CDP mówił, że będzie to limitowana edycja wtedy zgodził bym się z wami ale tak nie widzę problemu, ale niestety wszędzie pada nazwa ''edycja kolekcjonerka'' więc może nauczcie się czytać ze zrozumieniem.
Kilka osób zauważyło również, że Wiedźmin jest towarem, który wiadomo jak wszystko co jest ładnie zapakowane sprzeda się lepiej dlatego nie dziwi mnie fakt, że postanowili powiększyć nakład EK. Gra kosztowała ponad 20 milionów złotych (22 bodajże), do tego doliczcie reklamy, wypuszczenie tego w innych krajach itp. To są ogromne koszty, które muszą (nie zawsze) się zwrócić, choćby po to żeby można było strwożyć kontynuacje czy właśnie wspaniałą limitowaną edycje gry, gdzie płyty zapakowane będą w skórę i dostaniecie figurkę Wiedźmina... Ludzie naprawdę nie wiem po co tyle chamstwa, nie lepiej dyskutować kulturalnie i zamiast rzucać oszczerstwa poczekać na to co ma do powiedzenie gram.pl/CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 07:06, Salah napisał:

Gdyby od początku gram.pl/CDP mówił, że będzie to limitowana edycja wtedy zgodził bym
się z wami ale tak nie widzę problemu, ale niestety wszędzie pada nazwa ''edycja kolekcjonerka''
więc może nauczcie się czytać ze zrozumieniem.

Nakład miał być ograniczony do 2999 egzemplarzy. Więc nie mów, że dodrukowywanie w tym przypadku jest w porządku.
Założe się, że Ty nie kupiłeś nawet edycji std...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 07:06, Salah napisał:

Gdyby od początku gram.pl/CDP mówił, że będzie to limitowana edycja wtedy zgodził bym
się z wami ale tak nie widzę problemu, ale niestety wszędzie pada nazwa ''edycja kolekcjonerka''
więc może nauczcie się czytać ze zrozumieniem.

Gram.pl zapowiedziało Edycję Kolekcjonerską w ilości 2999 sztuk. Ograniczenie ilościowe oznacza, że jest to wersja limitowana. Zapoznaj się z problemem nim zaczniesz się wypowiadać.

Dnia 27.10.2007 o 07:06, Salah napisał:

To są ogromne koszty, które muszą (nie zawsze) się
zwrócić, choćby po to żeby można było strwożyć kontynuacje czy właśnie wspaniałą limitowaną
edycje gry, gdzie płyty zapakowane będą w skórę i dostaniecie figurkę Wiedźmina...

Owszem są to ogromne koszty, które producent i dystrybutor ponoszą, by sprzedać swój produkt. Nie wiem jak jest z samą grą , nie dane mi było jeszcze zagrać, ale pieniądze wyłożone na promocję, logistykę, podwykonawców i wszystko co związane z organizacją premiery oraz realizowaniem zamówień premierowych to pieniądze zmarnowane.
- serwery przy pre-orderach okazały się za słabe,
- za późno rozpoczęto skład pakietu Edycji Kolekcjonerskiej co spowodowało rozdzielanie paczek na dwoje,
- w tym samym czasie faworyzowano sieć Empik dostarczając do niej Edycję Kolekcjonerską w nieokreślonej liczbie egzemplarzy na czas,
- skandalicznie źle przeprowadzono proces potwierdzenia zamówień - w sposób chaotyczny i niezorganizowany,
- błędnie wypełniono druki przewozowe dla kurierów,
- nastąpił ''przeciek'' gry do piratów,
- brak było kontaktu z pracownikami CDP,
- gra trafiła do sieci sklepów Media Markt w wersji podstawowej z dodatkiem bestiariusza, którzy miał być unikalny dla Edycji Kolekcjonerskiej.
Jeśli którejś wpadki lub niedotrzymanej obietnicy zapomniałem to proszę o dopisanie.
Pieniądze wydane na tą akcję zostały zmarnowane, bo była to absolutna porażka. Czy twoim zdaniem mam sobie spokojnie siedzieć i milczeć kiedy CDP traktuje mnie jako klienta w ten sposób?

Dnia 27.10.2007 o 07:06, Salah napisał:

Ludzie naprawdę nie wiem po co tyle chamstwa, nie lepiej dyskutować kulturalnie i zamiast rzucać oszczerstwa
poczekać na to co ma do powiedzenie gram.pl/CDP?

Czekamy, czekamy, czekamy... oj czyżby nikt z CDP nie wypowiadał się na ten temat poza newsami? Widzisz, w czerwcu chyba jeszcze, zaraz po blamażu jakim okazał sie być pre-order, CDP pofatygowało się, y opublikować specjalny news, w którym przepraszało za to jak zwaliło sprawę. Tym razem nie ma nic, poza zrzucaniem winy na sieci handlowe i dodawaniem nowej ''limitowanej, ekskluzywne i unikalnej, Edycji Kolekcjonerskiej. No chyba, że ''niebiescy'' czekają, bo wiedza, że czeka nas kolejna ''bomba'' i ''porażające fakty'' dotyczące Wiedźmina, a potem przeproszą za wszystko na raz... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to siedziałem parę miechów temu masę czasu przed kompem, żeby teraz patrzeć jak mnie ktoś w dupsko bez wazeliny posuwa. Jak nie dostanę reszty rzeczy, albo będą musiał za nie płacić tylko dlatego, że wielce szanowny Empik zamówił sobie kilkadziesiąt EK to osobiście rozstrzelam całą ekipę CDP, co dla mnie teraz ten skrót znaczy nie będę pisał, aby nie zniżyć się do ich poziomu.

PS. Pomijam już jakość nadruków na grzbietach pudełek i książeczek, ale sorry, jak można krzywo głowę wilka wydrukować to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi was po prostu w wiekszosci szkoda.. a dlaczego proste.. bo macie z gory zle poejscie... bo kazdy rozsadny i normalnie myslacy czlowiek fakt ostro by sie zdenerwowal,wkurzyl itp. itd. ( zeby nie bylo tez zamowilem EK, i tez nie jestem z tego faktu zadowolony ), ale wiekszosc z was tylko pyskuje CDP bee, CDP to, CDP tamto... wyzywa jezdzi jak po burej suce... tylko co z tego... Ktos mowi ze wiecej nie kupi nic od CDP, a dupa juz to widze pojawi sie jakas fajna gra i zas kupicie.. i wyjdzie wasz brak konsekwencji i chwilowe pieniactwo.. Ja naprawde nikogo nie bronie i rozumiem zdenerowanie ale lzenie po wszystkich nie jest zadnym sposobem.. bo co to da ? doslownie nic...
tak szumnie wymawiane bledy CDP przy EK
- problemy z zamowieniami.. ok zdazyly sie byla zapowiedziana rekompensata, bylo powiedziene, ze zostanie wyslane z druga partia ok ja juz swoje nerwy przezylem.. i jednak wole miec poczucie ze udalo mi sie wtedy zamowic niz po latwiznie teraz ( jakas taka wewnetrzna satysfakcja ).
- wysylka na raty.. hmm powiem szczerze ze na poczatku sie ostro wkurzylem no bo co to niby ma byc zamawiam pelny produkt a dostaje go na raty (cos jak kupuje auto, ale felgi, klime i radio dostane pozniej bo cos tam sie nie zrobilo), ale dostalem pierwsza paczke zainstalwoalem gre i wkurzenie zniklo.. gra tak wciaga ze szkoda czasu na zaprzatanie sobie na razie tym glowy..
- dodruk hmm.. tu uczucia mam mieszane.. sam sie meczylem, ale rozumiem ludzi kotrzy chcieli zamowic a im sie nie udalo, bo chodzby jest pare osob ktore zamowilo zeby sprzedac na allegro.. ot.. proste krotkie i tresciwe.. a przekazanie chdzoby tych 30 zl od egzemplarza to i tak plus..

czyli panowie/panie nie ma co tak jezdzic po CDP bo i tak nic to nie da.. a im bardziej sie w to posuwacie tym bardziej sie jeszcze nakrecacie.. Co do przeprosin to sadze ze beda, ale jak wysla druga czesc EK, i nie widze w tym nic zlego, w braku ich odpowiedzi wybaczcie ale mi by sie odechcialo.. Czytajac takie wypowiedzi jak wasze, gdzie widac ze co sie nie napisze to i tak nas zwyzywaja.. Ja tam wierze ze ludzie sie tam jednak staraja zeby to jakos naprawic.. i wierzcie lub nie im z tym tez latwo nie jest...

EDIT: literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 08:44, s0nic napisał:

- problemy z zamowieniami.. ok zdazyly sie byla zapowiedziana rekompensata, bylo powiedziene,
ze zostanie wyslane z druga partia ok ja juz swoje nerwy przezylem.. i jednak wole miec poczucie
ze udalo mi sie wtedy zamowic niz po latwiznie teraz ( jakas taka wewnetrzna satysfakcja ).

Weź pod uwagę, że zostało też powiedziane, że dołożą wszelkich starań, by nie doszło do kolejnych błędów. Na dwa dni przed wysyłka zaś dowiedzieliśmy się, że będzie ona rozdzielana, bo podwykonawcy z czymś nie zdążyli. Po pierwsze wskazuje to na robotę na ostatnia chwilę, po drugie na celową dezinformację - nie uwierzę, że dopiero w sobotę w nocy się CDP zorientował, że na poniedziałek z grą nie zdąży. Wpadka w czerwcu była, złożono przeprosiny i obiecano poprawę - przeprosiny społeczność graczy w większości przyjęła, a CDP obietnicy i tak nie dotrzymał.

Dnia 27.10.2007 o 08:44, s0nic napisał:

Co do przeprosin to sadze ze beda, ale jak wysla druga czesc EK, i nie widze w tym nic zlego, w braku ich
odpowiedzi wybaczcie ale mi by sie odechcialo.. Czytajac takie wypowiedzi jak wasze, gdzie widac ze co sie nie > napisze to i tak nas zwyzywaja.. Ja tam wierze ze ludzie sie tam jednak staraja zeby to jakos naprawic..
i wierzcie lub nie im z tym tez latwo nie jest...

Trzeba mieć odwagę ponosić konsekwencje swoich błędów. Unikanie kontaktu z klientem, bo się zbierze zasłużone to skargi to nie odwaga, ale tchórzostwo i brak odpowiedzialności za swoją pracę - choćby tej odrobiny gdy i tak się już zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją EK kupiłem w Mediaku za 189zł czyli taniej niż w sklepie gram.pl , no i mam wszystko ,wersja jest przepiękna
Jeszcze nie grałem na razie czytam sobie Sapkowskiego po raz enty ,
pozdrawiam
p.s. strasznie ciężka ta głowa wilka do kluczy sie raczej nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 08:55, Graffis napisał:

Weź pod uwagę, że zostało też powiedziane, że dołożą wszelkich starań, by nie doszło do kolejnych
błędów. Na dwa dni przed wysyłka zaś dowiedzieliśmy się, że będzie ona rozdzielana, bo podwykonawcy
z czymś nie zdążyli. Po pierwsze wskazuje to na robotę na ostatnia chwilę, po drugie na celową
dezinformację - nie uwierzę, że dopiero w sobotę w nocy się CDP zorientował, że na poniedziałek
z grą nie zdąży. Wpadka w czerwcu była, złożono przeprosiny i obiecano poprawę - przeprosiny
społeczność graczy w większości przyjęła, a CDP obietnicy i tak nie dotrzymał.


Ale jak widzisz ja ich wcale nie bronie ze zrobili pieknie cudnie itp itd.. bo tez jestem zdenerwowany i mi sie to wielce nie podoba. Ja tylko staram sie powiedziec ze lzenie, wyzywanie, pieniactow nic, a to doslownie nic nie da.

Dnia 27.10.2007 o 08:55, Graffis napisał:

Trzeba mieć odwagę ponosić konsekwencje swoich błędów. Unikanie kontaktu z klientem, bo się
zbierze zasłużone to skargi to nie odwaga, ale tchórzostwo i brak odpowiedzialności za swoją
pracę - choćby tej odrobiny gdy i tak się już zawiodło.


Zasluzone skargi :> a gdzie tu w slowach "k***", "ch**", "pi****" widzisz zasluzone skargi :> Jak widzisz w czerwcu byly skargi, specjalnego wyzywania, lzenia nie bylo top i pracownicy CDP chetniej sie wyowiadali pomimo razacego bledu. I tu pewnie bylo by podobnie.. dlaczego nie jest poczytaj dokladnie wiekszosc poprzednich postow, w srednio co trzecim/drugim sa jakies wyzwiska obelgi itd.. tak chyba kulturalni i normalni ludzie nie sataraja sie zalatwic swoich spraw :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że przeproszenia to ja przyjmę, ale jeśli pod warunkiem, że każdy kto zamówił EK dostanie je pisemne. Nie chcę żadnej rekompensaty, tylko to co zamówiłem i szczere przeprosiny ze strony CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Lesz3yk w imieniu Julki.

Myślałem, że cała akcja z Julką nieco już przycichła, a tu TAKA niespodzianka! Dziękuję CDP za wsparcie i zrozumienie! A dla ludzi, którzy uważają, że 6000 zł to mało: mylicie się... Taka kwota niemalże całkowicie pokrywa koszty turnusu rehabilitacyjnego w Mielnie, co jest OGROMNĄ pomocą dla rodziny Julki :)

Jeszcze raz dziękuję :)

PS. Dla niewiedzących, to ja założyłem bloga Julii. Jednocześnie przepraszam za całe zamieszanie, które wynikło na początku jego powstania. Mam nadzieję, że zrozumiecie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak sie czyta te wasze komentarze to najczęściej używanym zdaniem jest "Wina CD Projekt" ludzie opanujcie sie ci ludzie pracowali nad tą grą 4 lata i włożyli wszelkich starań by by pierwszy raz w dziejach historii w Polsce została wyprodukowana gra na światowym poziomie , ja sam zamówiłem Edycję Kolekcjonerską na gram.pl w pre-orderze i jakoś nie przezywam tego ze w środku nie ma kilku rzeczy, przecież świat sie wam nie zawali jeśli dostaniecie później te gadżety !! A nie cały czas winicie CDP (mowa tu oczywiście o nie których a nie wszystkich). Naprawdę polakom to jest trudno dogodzić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:00, s0nic napisał:

Ja tylko staram sie powiedziec ze lzenie, wyzywanie, pieniactow nic, a to doslownie nic nie da.

Nie wsadzaj wszystkich do jednego worka. Ostra krytyka, a taką chyba ja uprawiam to jedno - to o czym ty piszesz to zupełnie co innego. Masz rację mówiąc, że to niewiele da - tym bardziej, że CDP zdaje sie w ogóle tym nie przejmować, teraz gdy zamówienia w sklepie zostały opłacone. Cel tego wszystkiego to ruszenie tej obojętnej masy i zmuszenie, by do błędu przyznali się z honorem i godnością, a nie po kryjomu w jakimś temacie na forum, teraz już zasypanym przez kolejne strony tekstu i usprawiedliwiających klapę logistyczną newsów.

Dnia 27.10.2007 o 09:00, s0nic napisał:

Jak widzisz w czerwcu byly skargi, specjalnego wyzywania, lzenia nie bylo top i pracownicy
CDP chetniej sie wyowiadali pomimo razacego bledu. I tu pewnie bylo by podobnie.. dlaczego
nie jest poczytaj dokladnie wiekszosc poprzednich postow, w srednio co trzecim/drugim sa jakies
wyzwiska obelgi itd.. tak chyba kulturalni i normalni ludzie nie sataraja sie zalatwic swoich
spraw :>

Pamiętam czerwcowe degrady i warny za niestosowne zachowanie - flaming i trolling to była wśród niektórych codzienność. To, że teraz jest gorzej to przede wszystkim wynik tego, że taka sytuacja zdarza się po raz kolejny, a do tego wygląda to tak jakby CDP czekało na wpłatę, a poz zaksięgowaniu pieniędzy na koncie miało ludzi gdzieś. Zauważyłeś, że ''niebiescy'' od chwili premiery zniknęli z forum? Zupełnie jakby ich nie interesowało co tu się dzieje. A jeśli ludzie z CDP nie są w stanie przyjąć krytyki, nawet tej napełnionej flamem i emo, to zwyczajnie źle o nich świadczy. Im dłużej będą czekać, tym goręcej tu będzie - oczywiście do czasu. Jeśli jednak zareagują dopiero gdy sprawa zacznie cichnąć, to sam będę ludziom rozsyłał linki do tematu, aby każdy mógł im dopiec. Dlaczego? Dla zasady - bo na takie zagrywki i taką ignorancje nie zamierzam patrzeć obojętnie.
Osobiście jednak uważam, że ludzie z CDP po prostu nie wiedza co mogliby powiedzieć i nie wiedzą na kogo by tu winę zwalić.

@ Lesz3yk

Dnia 27.10.2007 o 09:00, s0nic napisał:

A dla ludzi, którzy uważają, że 6000 zł to mało: mylicie się... Taka kwota niemalże całkowicie pokrywa koszty
turnusu rehabilitacyjnego w Mielnie, co jest OGROMNĄ pomocą dla rodziny Julki :)

I bardzo dobrze, jest się zatem z czego cieszyć w tej całej miernocie jaką nam CDP serwuje ostatnimi czasy. Wielka szkoda, że taki cel dotyczy tylko 200 zamówień, a nie całości...

@ Quan19

Dnia 27.10.2007 o 09:00, s0nic napisał:

A nie cały czas winicie CDP (mowa tu oczywiście o nie których a nie wszystkich). Naprawdę polakom to jest
trudno dogodzić !!

Klientom zwykle ciężko dogodzić, a producent i sprzedawca powinien sobie z tego sprawę zdawać - tym bardziej im więcej klientom obiecuje. A to że gra ich kosztowała wiele pracy i wysiłku - samego produktu się nie czepiam, bo jeszcze nie grałem i mam nadzieję, ze nie będę się miał czego doczepić. Chodzi raczej o cały cyrk związany z zamówieniami i premierą. Tam błędy są oczywiste, a to że się bardzo starali by ich nie było (w co sam coraz słabiej wierzę - skłaniam się to tego, że starali sie o przede wszystkim i bez względu na wiele rzeczy o dochód) to nic nie zmienia w ocenie tego, że są to błędy i zaniedbania, których być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci płaczące o zabawki... No cóż, to prawda, że EK i preorder był lekko mówiąc - niewypałem, nie neguje tego. Ale teraz drzecie się o własną próżność i ''elitarność'' ... No ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować