Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 23:41, Be-Yacz napisał:

200 egzemplarzy z każdego po 30 zł, razem 600zł. CDP, wy chcecie 600zł pomóc. ŻAL!!!!! 30zł
to powinno iść od każdej EK, a nie od 200 egzemplarzy. Co za porażka. Taka kasa to na waciki
nie starczy.

ŻENUA

Żenujące to jest twoje wykształcenie matematyczne. Dodaj sobie 30 do siebie 200 razy (lub 200 do siebie 30 razy), skoro pomnożyć nie umiesz.
200x30=6000

A CDP mogłoby się wreszcie odezwać i udzielić jakiś komentarzy. Kto wie, może i nawet by m przeprosiny, na które zasłużyliśmy przecież, przeszły przez klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:32, emace23 napisał:

A może za przeproszeniem skończycie już piep....!!! Ludzie, największe przedsięwzięcie na naszym
rynku, pierwsze a co za tym idzie pomyłki się zdarzają...panowie wyciągną odpowiednie wnioski
i będzie lepiej, ja grę dostałem przed premierą. Fakt, nie była to w pełni EK ale dostałem
to co chciałem...i gram już ok 10 godzin w Witchera...i powiem jedno...kawał dobrej roboty!!!


Jakie wnioski?
To samo było z MTW2
Jak zwykle kupujący na gram.pl zostali oszukani i taka jest prawda.
BTW Na wirtus.pl jest cena taka sama jak na gram.pl z wykorzystanie, Wpln i masz gratis smyczkę
Jedyna zaleta że dostałem dwa dni wcześniej , a patchyka mogłem ściągnąć z dniem premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro CDP może sobie pozwolić na podarowanie 6000zł, to może by uratowało szczątki honoru, jakie im pozostały.
Mogliby naprawdę nam zrekompensować to, jak bezczelnie nas potraktowali i dorzucić to, co ja tak rozdawali w Empikach za darmo - mousepady, smycze, teczki, plakaty, naklejki. Akurat te dwie ostatnie rzeczy już mamy obiecane za poprzednią wpadkę. No to mousepad i smycz byłyby nie od rzeczy. I może kufel? Nie obraziłbym się.
Może ktoś zna, że chcę jak najwięcej "wyłudzić". Może tak. Ale daję też szansę CDP zachowac w pewnym stpniu twarz.

Bo coraz bardziej dochodzę do wniosku, że CDP ma wszystkich prócz siebie w tym, w co dzieci miały pocałować pewnego misia. A jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Pieniądze mogę zostawiać u Cenegi. Do nich mam pełne zaufanie pod względem logistycznym. Z Cenegi paczkę potrafię otrzymać w 1,5 godziny (sic!), a w CDP 1,5 tygodnia, jak dobrze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie komentują? - może trochę ich to wszystko przerosło? Nie wiem?

To duże wyzwanie co robią (gra "Wiedźmin") - i nie wszystko od nich zależy.

Nie jest to usprawiedliwienie na błędy ani na brak "adwokackiego" głosu na forum ze strony CDP ale co maja powiedzieć?
Że zawalili sprawę?
To widzę bez upajania się tymi słowami i stawianiem pod pręgierzem CDP!

Nie dobijam - przynajmniej nie dobijam graczy i tych co robią dobrze graczom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:47, Graffis napisał:

A CDP mogłoby się wreszcie odezwać i udzielić jakiś komentarzy. Kto wie, może i nawet by m
przeprosiny, na które zasłużyliśmy przecież, przeszły przez klawiaturę.

No co Ty. Teraz mają weekend. Odpoczywają po całym tygodniu olewanie klientów. W końcu mają co najmniej kilkunastu pracowników. Po co ktokolwiek z nich miałby fatygować się na własne forum, by wyjaśnić co i jak. Zostawianie klientów w niewiedzy to taki fajny zwyczaj CDP/gram.pl.
A Panią Patrycję to chyba wcięło. Żeby nie było - ponieważ jest nowa, jeszcze nic do niej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... siedzę 9 godzin, żeby jako full pro zamówić sobie EK.
Przesunięcie premiery...
Jedno...
Drugie...
Resztę doślą za darmo, na ich koszt(albo w ogóle możemy się z dodatkami pożegnać albo ostatnio jak zamówiłem z darmową przesyłką to jeszcze rzucić te 15 złotych musiałem)
Jeszcze się okaże, że za drugą paczkę zapłacimy drugie dwie stówy, więc nie martwcie się szczęśliwcy z allegro, te wasze 350 zł i tak wyjdzie taniej.
Dobra, koniec imaginacji, trudno bywa...

Otwieram Wiedźmina a tam... mapki nie ma, instrukcja źle nadrukowana i ten obrazek Wilka co powinien się zrobić z pudełek jakiś taki szpetny, ale dobra przeżyję.
Tadam, koleś który nie wyrobił przy kompie był !przypadkiem! w Empiku w Manufakturze(Łódź), a tam co? Dokładnie 24 egzemplarze Wiedźmina EK ze wszystkimi rozmiarami koszulek i oczywiście po 10 złotych taniej niż na gram.pl. Podkreślam, że było to dzisiaj, grubo po premierze, więc ile tych EK musiało być na początku?

Oczywiście sprawa niewyschnięcia Artbooków... my jesteśmy małym klientem, także g***o warta jest ta nasza gadka. A jak Empik powie, że oni teraz mają ileś tam telefonów, że czemu nie będzie całej EK to od razu zaczynają chuchać, coby tusz szybciej schnął.

A teraz ta cała akcja charytatywna..., żeby tylko ludzie nie narzekali, że to chamstwo, że ta limitowana edycja kolekcjonerska w limitowanej ilości 2999 egzemplarzy jednak się magicznie dodrukowała.

A na koniec miodzio...gdzie do jasnej cholery jest mój plakat z podpisem Sz. P. Szefa nad Szefami i naklejeczki? Bo wmówić, że się nie dodrukowały to sobie nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ekipa CDP powinna najpierw zająć się obiecanymi EK graczy, którzy sporo czasu temu natracili sporo nerwów aby wydrzeć sój upragniony egzemplarz. Coś mi się wydaje, że przez te dodatkowe 200 sztuk wszystko miało takie opóźnienie - a to poważny i duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:59, bakubartek napisał:

najpierw wyslijcie zalegle ek ze wszytkimi ''rekompensantami'' nie jakies sprzedaz ratowa ..
macie w ogole te ek czy sprzedajecie egzempalrze ek ktorych nie macie ?



CDP just got pwned by bakubartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:47, Graffis napisał:

Żenujące to jest twoje wykształcenie matematyczne. Dodaj sobie 30 do siebie 200 razy (lub 200
do siebie 30 razy), skoro pomnożyć nie umiesz.
200x30=6000

Nie, z matmy jestem dobry. Chyba jakiś zastój mózgu miałem, że takie głupstwo palnołem. Zresztą 6000 to na kilka paczek wacików, bo charytatywnie to znacznie za mało. Ale CDP na więcej nie może sobie pozwolić... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:02, El Pingwinho napisał:

A na koniec miodzio...gdzie do jasnej cholery jest mój plakat z podpisem Sz. P. Szefa nad Szefami
i naklejeczki? Bo wmówić, że się nie dodrukowały to sobie nie dam.

QFT.

Dnia 27.10.2007 o 00:02, El Pingwinho napisał:

CDP just got pwned by bakubartek

Hehe... widzę, że się moje ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29220&pid=97) podpisy przyjmują... nice ;]

@ Be-Yacz

Dnia 27.10.2007 o 00:02, El Pingwinho napisał:

Zresztą 6000 to na kilka paczek wacików, bo charytatywnie to znacznie za mało.

No nie jet to już tak źle. Poza tym w takiej sytuacji liczy się każdy kolejny grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:10, Probos napisał:

Ciekawe, czy znajdą się jeszcze chętni.


ja bym kupił...gdyby nie to że już sobie upolowałem na allegro, grrrrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:21, Ashriel napisał:

ja tylko doradze jedna rzecz: nie spiep***** dosylania reszty EK wtedy dopiero bedzie
wojna :/

To będę kolejny raz płacić za przesyłkę kurierską. Ileś setek czy tysięcy razy 16zł. Jak to zwalą, to nie będę im współczuł, lecz radował się. Niech płacą za brak profesjonalizmu, może kiedyś się nauczą. Oby moi wnukowie mogli zamawiać bezproblemowo na gram.pl (ale zapewne będę im to odradzał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczytny cel czy nie,sama akcja z dorabianiem EK jest żenująca.
To tak jakby sobie rząd poleciał w kulki i stwierdził "a co tam,dodrukujmy pare milionów 50-złotówek,rozdamy biednym,w końcu to na szczytny cel".
Jako posiadacz edycji kolekcjonerskiej,która miała być rzekomo limitowana,po tym co przeżyłem w czerwcu czuje sie oszukany, a biorąc jeszcze pod uwage fakt że w MM można dostać EP bogatszą od dzisiejszych EK,z dodatkiem "kolekcjonerskim", i to w cenie gramowych EP po użyciu wPLN''ów czuje się zawiedziony,i to bardzo polityką CDP.
Swoją drogą ciekaw jestem ile będzie jeszcze takich dodruków,i ile łącznie jest EK biorąc pod uwagę to co trafiło do Saturnów i MM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:15, Taschon napisał:

> Ale CDP na więcej nie może sobie pozwolić... ;(
W końcu 20 milionów wpakowali w Wiedźmina


No właśnie już dawno chciałem się spytać kogoś - skąd na necie podawana jest suma 20 milionów PLZ wydanych przez CDP na "Wiedźmina"? To jakiś konkret czy spekulacja?

To nawet dla CDP ogromna suma (tak myślę) do tego koszty reklam etc.
Nakład w Polsce to chyba 140 tysięcy egz. - nie wiem jak poza Polską - cięzko będzie więcej pozyskać niz zwrot kosztów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ŻAŁOSNE. Jeśli CDP chce wyłożyć hajsy to niech wykłada leczenie. Bardzo ładnie z ich strony.

ALE NIE ZGADZAM SIĘ NA DODRUK.

Nie na takich warunkach PŁACIŁEM. Kolejna ŻAŁOSNA zagrywka CDP. Co jeszcze się wydarzy? Co jeszcze nam zaserwujecie? Jaja sobie z NAS robicie?

JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!

OSZUKALIŚCIE nas. Moja opinia o was zmieniła się o 180%. Od dzisiaj nic mnie nie interesujecie. Nie kupuje już waszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować