Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

232 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 22:07, Pawłek napisał:

Athlon XP 2500, 768RAM, GF 7600GS

Wystarczy ramu?? Wymagania zapewne są lekko zawyżone ale bardzo przydałaby mi sie opinia kogoś
kto grał na słabszym/podobnym sprzęcie. W ciągu godziny zamierzam kupić.


Bardziej obawialbym sie o procesor. Podczas walk ulicznych na ekranie jest naprawde sporo luda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:07, Pawłek napisał:

Athlon XP 2500, 768RAM, GF 7600GS

Wystarczy ramu?? Wymagania zapewne są lekko zawyżone ale bardzo przydałaby mi sie opinia kogoś
kto grał na słabszym/podobnym sprzęcie. W ciągu godziny zamierzam kupić.


Grałem na Sempron 2800+, 1 GB, GF 7600GS i chodziło świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem Grę w 5h. Mój sprzęt to AMD Athlon 2600+ (2Ghz),GeForce 6800 XT, 1.5 GB RAM
Gra chodzi mi gorzej niż crysis. Wszystko mam ustawione na minimum, a grać dalej jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś tą grę z prezencie, zainstalowałem ją, zainstalowałem patcha polonizującego z dodatkowej płyty ale podczas uruchamiania wyskakują mi takie dwa błędy:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a9df20e9e4da9a45.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1fcc284038498f6f.html

Ktoś może mi powiedzieć o co tutaj chodzi i jak się tego pozbyć? Nie mam żadnego napędu wirtualnego więc nie wiem skąd to się mogło wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 21:53, Rechh napisał:

kiedy ta gra wychodzi na PC-ta ?

He.. A jak myślisz o czym Ci ludzie piszą wyżej? Tak, oczywiście, że o wersji PC. Gra ta wyszła około dwa tygodnie temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 22:07, kuko7 napisał:

> kiedy ta gra wychodzi na PC-ta ?
He.. A jak myślisz o czym Ci ludzie piszą wyżej? Tak, oczywiście, że o wersji PC. Gra ta wyszła
około dwa tygodnie temu. :)


a za ile stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99 złotych, ale ja to ją raczej zwrócę do sklepu z powrotem bo masakra z problemami. Na oficjalnych forach zamiast znaleźć rozwiązanie to zobaczyłem, że są jeszcze inne problemy z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:46, Lord Joker napisał:

99 złotych, ale ja to ją raczej zwrócę do sklepu z powrotem bo masakra z problemami. Na oficjalnych
forach zamiast znaleźć rozwiązanie to zobaczyłem, że są jeszcze inne problemy z nią.

Spróbuj jeszcze raz zainstalować Microsoft Visual C++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra kosztowała pracę jednego z najlepszych recenzentów gamespot.com. Koleś pracował u nich 10 lat i zawsze był dobry w tym co robił, ludzie go szanowali. Dał za niską ocenę... recenzję zdjęto a faceta zwolniono, bo Eidos się oburzył... recenzje zobaczycie tutaj http://pl.youtube.com/watch?v=5FuJ81sDR2o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam problem z grą kane & lynch : podczas grania niektóre przedmioty ,postacie i ściany tak jakby prześwitywały np kiedy patrze na smaochód to nie raz widze kontury drugiej postaci moj sprzęt to core 2 duo 2.2 , grafika radeon hd 2600 xt 1gb z najnowszymi sterownikami i 2 gb ramu
pozdrawiam
ps jesli był jakis temat z pomoca techniczną to sorki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 00:22, Vesania666 napisał:

mógłby ktoś dać link do dema? jeśli w ogóle takie istnieje, bo jakoś się doszukać nie umiem
;) pozdro

z tego co słyszałemnie ma do tej gry dema[przynajmniej narazie...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma dema to ja mam pytanie: czy gra pójdzie u mnie na kompie P4 1,8ghz 1280mb ram, radeon 9550 128mb sm2.0? Call of duty demo działało płynnie w rozdzielczości 800x600 a ta gra ma podobne wymagania. Bardzo proszę o pomoc, pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra rzeczywiście jest dość krótka lecz moim zdaniem świetna. Z tym muliti to na pewno nie da sie zgrac za darmo? Mi też wyskakuje ze w tym regionie sie nie da grać. Próbowałem dołonczyc się podając meila ale tez cos mi wyskakiwało. Gdyby multi byoł dostępne to by gra naprawde była warta swoich pinędzy a takto 99 zł za 5 h niesamowitej rozrywki to troche zadużo. Także gdyby multi działało to z czystym sumieniem polecił bym tą gre każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 19:02, Maarioo napisał:

Gra rzeczywiście jest dość krótka lecz moim zdaniem świetna. Z tym muliti to na pewno nie da
sie zgrac za darmo?

Da się. Wystarczy jako kraj zamieszkania podać taki, w którym usługa Live jest dostępna. Oczywiście nadal obowiązują różnice pomiędzy kontem Gold i Silver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli tak czy inaczej musze zapłacic bo usługe live mam jako mieszkaniec usa ale nadal cos mi pisze ze z profilem cos nie tak kiedy wchodze w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować