Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

232 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 13:33, Maarioo napisał:

Aha czyli tak czy inaczej musze zapłacic bo usługe live mam jako mieszkaniec usa ale nadal
cos mi pisze ze z profilem cos nie tak kiedy wchodze w gre.

Konto Silver jest darmowe. Sam je zakładałem przez strone internetową usługi Live. Nie działała opcja gry rankingowej (czy jakoś tak) natomiast normalnie można było znajdować gry i dołączać do nich przez liste dostępnych serwerów (problemem byli raczej chętni do gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem;p. Kiedy chce grac z bratem w tryb współpracy wyskakuje mi komunikat ze musze miec pada od XBOXA 360. Co mam zrobic zebym mogl grac na normalnym padzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:24, Dodo1345 napisał:

Tak sobie ostatnio myślałem że nazwa Kane & Lynch Dead Men powinna być zmieniona na Kane &
Lynch = Dead Men

hehehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój wujek ma problem z tą grą. Otóż po uruchomieniu tego tytułu gra działa kilkanaście sekund po czym wywala ją całkowicie do Windowsa bez żadnego ostrzeżenia. I co ciekawe, sama wykryła jego ksywkę, automatycznie logując go w grze O_o ?! Czym może być spowodowany ten crash? Dodam, że wszystkie inne nowe tytuły śmigają aż miło w full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1.W wersji demonstracyjnej tej gry nie da się (chyba) zmienić ustawień graficznych. Czy da się je zmienić w pełnej wersji ???

2. Mój kuzyn dostał grę w prezencie w obcej wersji językowej. Czy spolszczenie, które jest w internecie (ma 3000MB !!!!) spolszcza tylko napisy, czy mowę także ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:22, sinir napisał:

Mam 2 pytania:

1.W wersji demonstracyjnej tej gry nie da się (chyba) zmienić ustawień graficznych. Czy
da się je zmienić w pełnej wersji ???

2. Mój kuzyn dostał grę w prezencie w obcej wersji językowej. Czy spolszczenie, które
jest w internecie (ma 3000MB !!!!) spolszcza tylko napisy, czy mowę także ?


1. Tak jak ja patrzyłem to chyba jednak się nie da.... ( nie wiem dokładnie....)

2. To nie możliwe.... chyba że ktoś zrobił własne nagrania i wsadził jako głosy postaci.... nigdy się z takim spolszczeniem nie spotkałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:22, sinir napisał:

2. Mój kuzyn dostał grę w prezencie w obcej wersji językowej. Czy spolszczenie, które
jest w internecie (ma 3000MB !!!!) spolszcza tylko napisy, czy mowę także ?


Tylko napisy. Mowa jest po angielsku. A prawie 3 GB spolszczenia, to chyba dlatego, że w grze jest mnóstwo filmików. I wydaje mi się, że w tych 3 GB są właśnie te filmiki z napisami, a nie same napisy do filmików. Może to trochę dziwne, ale tak mi się wydaje, bo niby co miałoby zajmować aż tyle miejsca?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRałem ostatnio w demo tej gry i musze powiedziec, że ma fajny klimat, silnik graficzny Hitmana spisuje się bardzo dobrze, jedyne co mnie troche odrzuca to bezmyslność przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok, dzięki za odpowiedź, szczególnie na pytanie nr 1.

Neyasha---> również dzięki. Chyba to prawda z tymi filmikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całego Kane and Lyncha i szczerze zawiodłem się na tej grze. W mieście było całkiem, całkiem, ale po przeniesieniu się do dżungli misje stały się okropnie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:22, sinir napisał:

Mam 2 pytania:



1. da sie zmieniac opcje graficzne, co ty w ogole Pablo09 wygadujesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po części zgadzam się z Tobą, Ostatnie misje w dżungli nie za bardzo mi się podobały, ale za to w mieście było świetnie :) Podobała mi się fabuła, grafika też niczego sobie i charakterystyczni bohaterowie..przydałoby się tylko lepsze AI naszych kompanów. Ogólnie grę polecam, szkoda tylko, że taka krótka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pewien problem. Mianowicie grałem w demo i podobało mi się. Zacinało się wszędzie, ale nie jeżeli patrzyłem bliżej nieba, tudzież ziemi, kiedy było mało elementów (np. kawałków szkła), więc pomyślałem, że pogram sobie (w pełnej wersji) w misjach, gdzie chodzi się wewnątrz budynków, zanim będę miał upgrade i będę mógł przejść całą grę normalnie.

Tutaj jednak zaczyna się mój problem. Gdy włączam grę pokazuje się komunikat i informuje mnie, że nie mam xlive.dll, przez co gra nie może się uruchomić. Wiem, że Service pack 2 załatwi sprawę, ale jego instalacja nie wchodzi w grę, ponieważ mam wtedy "konflikty" w komputerze. Mam SP1 i zastanawiam się, czy mogę włączyć jakoś tą grę bez SP2.

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować