Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

232 postów w tym temacie

Sorry za trzeci post pod rząd ale mam problem, otóż jestem w ostatnim starciu gry. I gdy podejdę do Jenny przychodzą ci bracia i bla, bla. Później jak chcą mnie zabić a ja biegnę do osłony to zawsze mnie zabijają ci żołnierze na dachu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:49, fearlord napisał:

Sorry za trzeci post pod rząd ale mam problem, otóż jestem w ostatnim starciu gry. I
gdy podejdę do Jenny przychodzą ci bracia i bla, bla. Później jak chcą mnie zabić a ja
biegnę do osłony to zawsze mnie zabijają ci żołnierze na dachu ;/



Musisz strzelić w minę po prawej.

Spoiler

Potem musisz jak najszybciej skryć się za jakimiś filarami bo na "balkonach" są wrodzy ludzie. Powybijaj ich i ucieknij stamtąd



PS:Czy tylko ja nie mam serwerów :/ Tak się napaliłem na multi ostatnio a tu nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh już ukończyłem grę :D

A co do servów to ci nie pomogę, bo grę kupiłem za 10 euro na promocji w Niemczech a kodu do LIVE nie było ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy po wyborze uratowania kumpli z wioski na końcu gry, jest możliwośc, iż nie zabiją Jane? Próbowałem dwa razy i za każdym gineła.

mateuszencja=> Wczoraj trochę grałem przez neta z jakimś Francuzami bodaj, ale szału nie ma. Może ze znajom kampanie fajnie się przechodzi, ale tak to nie wiem, bo (jeszcze) nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2009 o 19:24, Mac Cry napisał:

mateuszencja=> Wczoraj trochę grałem przez neta z jakimś Francuzami bodaj,
ale szału nie ma. Może ze znajom kampanie fajnie się przechodzi, ale tak to nie wiem,
bo (jeszcze) nie próbowałem.



A jak żeś to zrobił, bo u mnie w ogóle serwerów nie pokazuje. Po prostu pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączasz gra rankingowa, czy to inne?

W sumie tam nie ma żadnej tabeli w stylu CoD, tylko wrzuca mnie losowo na jakiś serwer i tyle. Coś jak w L4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:42, Mac Cry napisał:

Włączasz gra rankingowa, czy to inne?

W sumie tam nie ma żadnej tabeli w stylu CoD, tylko wrzuca mnie losowo na jakiś serwer
i tyle. Coś jak w L4D.



Gra Rankingowa. Nic tam nie ma. A jak dam na dowolny to mówi, że żadnych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:24, Mac Cry napisał:

Mam pytanie. Czy po wyborze uratowania kumpli z wioski na końcu gry, jest możliwośc,
iż nie zabiją Jane? Próbowałem dwa razy i za każdym gineła.

Nie ma takiej opcji. Musi umrzeć po tym wyborze, po uprzednim postrzeleniu.

Dnia 22.02.2009 o 19:24, Mac Cry napisał:

mateuszencja=> Wczoraj trochę grałem przez neta z jakimś Francuzami bodaj,
ale szału nie ma. Może ze znajom kampanie fajnie się przechodzi, ale tak to nie wiem,
bo (jeszcze) nie próbowałem.

Ja kiedyś próbowałem, to nikogo nie było, a szkoda, bo multi mogłoby być niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt po prostu nie grał. Ja akurat miałem szczęście, że paru się znalazło, ale za nim się rozkręciła gra, to 2min czekania za kolejną rundą. Pewnie jak już, to przez neta ludzie kampanię przechodzą. Też bym tak mógł zagrac, ktoś chętny? :P

edsonpele=>
Szkoda, chociaż zakończenie to jest złe, to z tym helikopterem wydaje mi się gorsze, ponieważ Jane znienawidzi Kane''a jeszcze bardziej i zostawił kolegów jak jakiś sku*wiel. A w tym drugim tak jakby się trochę zmienił. Ogólnie gierka jest genialna (9/10, byłoby 10/10, ale jednak kilka błędów wkurzających jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 18:11, Coxsik napisał:

> Jest w tej grze tryb co- op?
Nom jest


No to super, trzeba będzie kupić niedługo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował ostatnio grać w to po sieci? Ja dziś ponownie zainstalowałem i chciałem znaleźć jakąś sieciową grę ale niestety nikogo nie było. Naprawdę nikt w to już nie gra czy u mnie jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 17:27, PharauhnMizzrym napisał:

Czy ktoś próbował ostatnio grać w to po sieci? Ja dziś ponownie zainstalowałem i chciałem
znaleźć jakąś sieciową grę ale niestety nikogo nie było. Naprawdę nikt w to już nie gra
czy u mnie jest coś nie tak?


Trafić na jakiś serv graniczy z cudem, bo nikt w to prawie nie gra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często można znaleźć chętnych do gry wieczorami. Jakiś miesiąc temu udawało mi się znaleźć ludzi prawie co wieczór, ale jak jest teraz nie wiem. Może niedługo znów install pierdyknę to jak coś będę chętny do gry w sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z K&L. Mianowicie kupiłem go. Zainstalowałem potem jeszcze patch pl. Włączam loguje się do live. Włączam nową grę. W czasie filmiku jak mnie lynch uwalnia z kaidanek już się zaczyna ciąć. Potem jak już gram to gra tak klatkuje (jedna klatka na jakieś 5 sekund) że się grać nie da.

Mój pc to:

C2C e7200 (2,53 ghz), 2gb ram kingstone (800), sapphire radeon 4850 (512), płyta główna asus P5Q
Czyli sporo ponad zalecane...

Szukając w sieci widziałem parę takich problemów ale nie znalazłem rozwiązania ani patcha.

PS: xp home edition, najnowsze sterowniki 9.6 z CCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować