Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

232 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 14:14, dawidos160 napisał:

kurczę strasznie giera klatkuje pomimo znacząco wyższych wymagań niż na pudełku. Wszystko
wyłączone/niskie procesor 2.5 Ghz 2 Gb ramu i Radek 3850 na pokładzie i grać się nie
da :/ Nawet catalysty zmieniłem na 8.6 i też dno :/

Witaj w klubie widać, że masz ten sam problem co ja. Mam tą samą grafikę i przy Catalyst 8,6 czy 9,7 zawsze klatuje jak cholera nawet, gdy wszystko włączę na niskie. W tej chwili gierka to wyrzucone 20zł dobrze, że chociaż tyle. Radeon to dziadostwo i nigdy go już nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobała ta gra. Jedna z moich ulubionych i najlepszych gier akcji w jakie grałam. Jak na ten gatunek (a nawet nie patrząc na to) ma świetną, wciągająca fabułę

Spoiler

z niejednoznacznym zakończeniem, takim nie do końca szczęśliwym.

Patrząc na lokacje nie można się też zanudzić, bo ciągle są różnorodne i nie ma łażenia wciąż po tych samych korytarzach. Szkoda tylko, że gra wystarcza na kilka godzin dosłownie :/ Ale i tak warto. A i jeszcze te brutalne cut scenki
Spoiler

(z biciem trupa łopatą przez Kane''a na czele)

i ostry język dodają jej klimatu. No i zrobili ją twórcy Hitmana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zła nie jest, ale według mnie do pięt nie dorasta "Freedom Fighters" pod względem muzycznym, klimatycznym (o ile mogę się tak wyrazić) i ogólnej akcji.
K&L powala za to, fabułą, brutalnością i... świetnymi bohaterami.

PS. Skoro jesteśmy już przy IOI (twórcy Hitmana) to i tak niekwestionowanym liderem jest tu Hitman (oczywiście cała seria z genialną 2 na czele :p).
PS2. Nie wiem dlaczego, ale strasznie irytowała mnie grafika żywcem przeniesiona z Hitman Blood Money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące multiplayera w K&L. Otóż przed chwilą chciałem sprawdzić, jak się na nim gra. Rozpocząłem szukanie serwerów... a tych po prostu nie ma! Nie znalazłem ani jednego serwera! Czy u Was dzieje się to samo? Słyszałem, że multi jest płatny, ale czy wina nie leży przypadkiem gdzieś po mojej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 15:08, NecroVisioneR napisał:

A więc to prawda że gra źle działa na Radeonach...?


I tak, i nie. Na XP z catalyst 9.7 i 8.6 klatkowała. Ale na win7 z catalyst 9.7 nie tnie ani odrobiny. Więc może to też w konfiguracji z systemem operacyjnym zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra klatkowała na Catalystach 9.7, ale potem zainstalowałem 8.9 i problem zniknął. Swoją drogą to ciekawe, co spieprzyli w tych nowszych wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:51, PAPISHON napisał:

PS. Skoro jesteśmy już przy IOI (twórcy Hitmana) to i tak niekwestionowanym liderem jest
tu Hitman (oczywiście cała seria z genialną 2 na czele :p).


Hitman zdecydowanie najlepszy, ale mi najbardziej podobał się Blood Money :P

Dnia 13.08.2009 o 18:51, PAPISHON napisał:

PS2. Nie wiem dlaczego, ale strasznie irytowała mnie grafika żywcem przeniesiona z Hitman
Blood Money.


Hm, ja nawet na to nie zauważyłam. Gra mnie tak wciągnęła, że nawet nie przyszło mi do głowy, żeby twórcy ściągali z BM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 18:48, Neysha napisał:

> PS. Skoro jesteśmy już przy IOI (twórcy Hitmana) to i tak niekwestionowanym liderem
jest
> tu Hitman (oczywiście cała seria z genialną 2 na czele :p).

Hitman zdecydowanie najlepszy, ale mi najbardziej podobał się Blood Money :P


Jak dla mnie ta gra jest lepsza niż jakikolwiek Hitman.

Ludzie, naprawdę nie znajdzie się nikt do pogrania w multi? Pograłem jeden meczyk i było fajnie, naprawdę nie rozumiem dlaczego nikt w to nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 19:05, tomoliop napisał:

Ludzie, naprawdę nie znajdzie się nikt do pogrania w multi? Pograłem jeden meczyk i było
fajnie, naprawdę nie rozumiem dlaczego nikt w to nie gra.



Niestety, ale K&L to gra bardzo niedoceniania. Sama nie wiem dlaczego, przecież jest świetna. Z tego co się orientuję to dość szybko spadła do tańszej serii (raczej nie pomyliło mi się z inną grą), co oznacza raczej nie najlepszą sprzedaż. Ludzie chyba wolą po necie pocinać w CoDa i CSa niż w Kane & Lynch. Pozostaje nadzieja, że z dwójką będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 15:13, sinir napisał:

Mi gra klatkowała na Catalystach 9.7, ale potem zainstalowałem 8.9 i problem zniknął.
Swoją drogą to ciekawe, co spieprzyli w tych nowszych wersjach.

ATI co chwile coś kombinuje i chrzani. Zaczynają mnie wkurzać ich tworu. Spróbuje też pobrać CCC 8.9 i zobaczymy czy rozwiąże to problem klatkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem recenzję tej gry na gramsajcie pewnego użytkownika. Przed chwilą jeszcze sobie poczytałem na gryonline na temat multiplayeru tej gry i:

Czy w tryb cooperative można grać przez internet?

Jak wygląda dokładnie ten tryb z tymi bankami itp? Tryb ten wydaje się być super extra odjazdowy, ale czy taki jest?

No i ogólne pytanie: warto ? (to pytanie powinienem zadać w innym temacie no ale jak już tutaj piszę posta to od razu tutaj zapytam, chyba, że nikt nie odpowie to wtedy zadam w temacie gdzie gramowicze polecają gry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 21:41, crash807 napisał:

Czy w tryb cooperative można grać przez internet?


Nie, polega to wyłącznie na siedzeniu dwóch graczy przy jednym kompie/konsoli. Jedna z najgłupszych rzeczy w tej grze...

Dnia 26.08.2009 o 21:41, crash807 napisał:

Jak wygląda dokładnie ten tryb z tymi bankami itp? Tryb ten wydaje się być super extra
odjazdowy, ale czy taki jest?


Podobno jest niezły, ale osobiście nie mogę tego potwierdzić,, nie miałem przyjemności w niego zagrać. Powód? Absolutny brak serwerów. Nikt w to nie gra po prostu.

Dnia 26.08.2009 o 21:41, crash807 napisał:

No i ogólne pytanie: warto ? (to pytanie powinienem zadać w innym temacie no ale jak
już tutaj piszę posta to od razu tutaj zapytam, chyba, że nikt nie odpowie to wtedy zadam
w temacie gdzie gramowicze polecają gry :-)


Warto, mi osobiście ta gra się podobała, głównie dzięki temu specyficznemu klimatowi i całkiem niezgorszej fabule (sama rozgrywka też jest fajna, aczkolwiek parę rzeczy jest wyraźnie niedopracowanych, jak na przykład system osłon który nie zawsze działa jak należy). Gdyby miała jeszcze normalnego co-opa przez sieć, multiplayera w którego ktoś by grał, i gdyby była trochę dłuższa (całość zajmuje jakieś 6h) podobała by mi się jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem... ;) Otóż na moim laptopie domyślne ustawienia gry są ustawione na max, tak że przy większej liczbie tekstur gra się zacina. Nie było by w tym nic dziwnego, zmień rozdzielczość i po problemie, ale... No właśnie podczas zmiany rozdzielczości, gra wywala mnie na chwile do Win i po chwili wraca do gry ze starymi ustawieniami... (tymi na max). I mam pytanie czy jest jakiś sposób na zmianę rozdzielczości gry poza nią? Albo jakiś inny sposób na zmianę rozdziałki? Z góry dziękuje za pomoc. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować