Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

232 postów w tym temacie

Właśnie ukończyłem po raz drugi tę grę, co prawda długością rozgrywki to ona nie powala ale nadrabia akcją, klimatem i charyzmatycznymi bohaterami. Grało mi się miło i przyjemnie i w sumie nie ma raczej większych wad które można by tej grze zarzucić. Zaś pod koniec gry wybrałem tym razem drugą opcję która okazała się po pierwsze: nieco dłuższa, bardziej dwuznaczna moralnie i dołująca - niemniej warto zobaczyć oba by mieć pojęcie jakby potoczyły się losy w końcówce.

Gwoli ścisłości opiszę to drugie zakończenie -

Spoiler

po odbiciu Jenny musimy wrócić po swoich kumpli do wioski i odbić ich. Problem w tym że Jenny jest drobna, słaba i nie za bardzo potrafi walczyć ale jak już dotrzemy do osaczonych znajomych - odbijamy ich i wszyscy razem udajemy się na miejsce ucieczki. Sęk w tym że po drodze Jenny umiera z powodu poniesionych ran, Kane zabiera ją ze sobą i Lynchem do łódki i odpływamy z piekła niczym w końcówce The Suffering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem grę po raz drugi, prawie trzy lata po tym jak kupiłem ją w grudniu 2007 i wtedy skończyłem ją pierwszy raz. 5h na średnim poziomie trudności to niestety bardzo mało, być może lepiej by było, gdyby zaczął jeszcze wyżej. W każdym razie szkoda, że nikt nie gra przez neta, bo grę muszę usunąć a miałem ochotę na pogranie z kimś w coopie albo przez neta, bo dodatkowe achivy by się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 16:03, JakubG napisał:

Dzisiaj przeszedłem grę po raz drugi, prawie trzy lata po tym jak kupiłem ją w grudniu
2007 i wtedy skończyłem ją pierwszy raz. 5h na średnim poziomie trudności to niestety
bardzo mało, być może lepiej by było, gdyby zaczął jeszcze wyżej. W każdym razie szkoda,
że nikt nie gra przez neta, bo grę muszę usunąć a miałem ochotę na pogranie z kimś w
coopie albo przez neta, bo dodatkowe achivy by się przydały.


A ja wczoraj w nocy zasiadłem i dziś rano dokończyłem na Hardzie ^^, szkoda tylko, że nikt nie gra.
gra nie wyszukuje żadnych sesji... Więc może ktoś tu będzie chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram sobie trochę w tą grę i napotykam się często na dziwną sytuację, otóż kiedy bohaterowie rozmawiają między sobą od czasu do czasu ich mówione kwestie się ucinają(np. Kane mówi pierwszy wyraz zdania, potem jakby odjęło mu głos i by wiedzieć o co chodzi, trzeba czytać napisy), spotkał się ktoś z Was z podobną sytuacją? Z tego co się orientuję, to nie powstał żaden patch do gry, więc problem musi leżeć gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbować do skutku aż się uda - serio, nie ma innego rozwiązania. Grę ukończyłem dwa razy i zawsze właśnie w tym momencie miałem nieliche problemy. Ewentualnie sprawę może nieco ułatwić zmniejszenie poziomu trudności na tę jedną misję. Poza tym - no cóż, strategia jest "easy to learn - hard to be master" - najpierw staraj się zdjąć obstawę buldożera [ o ile pamiętam jest paru gości którzy do ciebie strzelają ] a potem kierowcę. Imo najlepiej jest atakować gdy buldożer zjeżdża z tej jakby górki przed ostatecznym rozjechaniem Jenny [ choć możesz spróbować też inaczej - mnie jakoś wtedy się udawało ]. Wtedy sru ... pakujesz serię w bebechy kierowcy i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w końcu udało się zabić kierowcę,

Spoiler

na dodatek wpadł achievement :)

.
BTW. Też macie takie problemy z dźwiękiem, a dokładnie z dialogami postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 19:30, PJ_MW napisał:

BTW. Też macie takie problemy z dźwiękiem, a dokładnie z dialogami postaci?


Zgadza się, nie wszystkie rozmowy w czasie rozgrywki są dostatecznie głośne. Dziwne, bo nie przypominam sobie, żebym miał podobne problemy z wersją pudełkową (której już niestety nie mam).

Swoją drogą - na Steam druga część gry za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ale od Hawany to ze 2 może 3 etapy do końca chyba zostały. W każdym razie mnie ukończenie jej za pierwszym razem zajęło chyba jakieś 7 czy 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem sobie grę i przy próbie uruchomienia wyskakuje mi błąd (screen). Gra jest z CDA. Mam Windows 7, Core 2 Duo 2,93GHz, 4 GB RAM, Radeon HD 4850.

20110101200450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować