Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

232 postów w tym temacie

Kilka porad dla osób mających problemy z misją na Hawanie:
- w menu wybierania misji zmieńmy poziom trudności na niższy(najlepiej na aspirynę)
- cały czas chowajmy się pod osłonami
- starajmy się jak najszybciej strącić krążący helikopter(musimy jednak wyczuć lekki rozrzut, nie sugerujmy się celownikiem), który po prostu musi spaść(skrypt)
Następne misje do trudnych nie należą, więc spokojnie możemy zwiększyć poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:01, PJ_MW napisał:

(...)


Po dwukrotnym przejściu gry, stwierdzam, że - paradoksalnie - prościej grało mi się na najwyższym poziomie trudności ( zwanym jakże chlubnie: "morfina" ). Miałem wrażenie, że przeciwnicy padali od kul dużo szybciej, niż na kodeinie.
Co do ogólnego poziomu trudności, to zależy od gracza, który fragment sprawi mu trudność. Przykładowo, ja zawiesiłem się na dłuższą chwilę tuż przed momentem, gdy już pod koniec gry

Spoiler

zabijam jednego z braci

w rezydencji. Jakoś strasznie nie mogłem się zebrać, ale już za drugim razem wszystko poszło gładko.

Ogólnie to polecam gorąco drugą odsłonę serii - Dog Days. Nie wspomnę już o bardzo dobrej kontynuacji przygód dwóch świrów, czy o świetnym multi. No i - gra wreszcie rzuca wyzwanie! Już na hard''zie jest odpowiednio trudno ( ogólnie cała gra jest sporo trudniejsza ), a to dopiero 3 z 4 poziomów trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą K&L: DM.
Gdy uruchamiam grę wyskakuje mi komunikat "no disc inserted" chociaż płyta siedzi w napędzie.
Próbowałem na różne sposoby:
-uruchomić grę/włożyć płytę
-włożyć płytę/uruchomić grę
A gra nadal nie chce się uruchomić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2011 o 23:26, xDeuSx napisał:

Ogólnie to polecam gorąco drugą odsłonę serii - Dog Days. Nie wspomnę już o bardzo dobrej
kontynuacji przygód dwóch świrów, czy o świetnym multi. No i - gra wreszcie rzuca wyzwanie!
Już na hard''zie jest odpowiednio trudno ( ogólnie cała gra jest sporo trudniejsza ),
a to dopiero 3 z 4 poziomów trudności.


Pytałem się w wątku Dog Days, ale nikt nie odpowiedział, więc zapytam tutaj. Czy ktokolwiek gra w multi, bo kiedy wchodzę w zakładkę Online mogę jedynie stworzyć grę, nie ma żadnego lobby, ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się po wyjściu z gry w trakcie misji rozpocząć od ostatniego punktu kontrolnego?Kilka razy mi się już gra wyłączyła i muszę od początku zaczynać misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wczoraj grać w Kane & Lynch na swoim padzie. Oczywiście wyskoczyła mi informacja że muszę posiadać kontroler XBOX 360. Nic to pomyślałem(posiadam pada Logitech f 710) i przełączyłem się z trybu directinput na xinput. Jednak… to nie pomogło. Nie spotkałem się wcześniej z tego typu sytuacją bo dotychczas przełączanie się między trybami pozwalała mi grać w każdą grę(te obsługiwane prze GFWL oczywiście też, np. Dark Souls). Da się coś zrobić by gra na padzie poszła(normalnie bym prawdopodobnie odpuścił, ale to jedyny sposób by pograć we dwójkę na jednym komputerze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować