Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

232 postów w tym temacie

Mam pytanie. Czy da się pograć w K&L w trybie co-op na tym padzie: http://www.komputronik.pl/Kontrolery_Gier/Gamepady/Logitech/dla_PC/Logitech_Rumble_P ad_2/pelny,id,1975/ ? Kiedyś chciałem nim pograć ze znajomym, ale wyświetlał się komunikat, że potrzebny jest oryginalny pad z X360 (czy jakoś tak). To znaczy, że tymi PC-towymi się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kane & Lynch z SuperSellera jest już w sklepach, czy jeszcze nie? Bo nie wiem czy mam już sobie kasę odkładać. ;p
Teraz cały czas męczę demko, i klimat tej gry mnie powala, dlatego muszę kupić pełniaka. ;] Wszystko w tej grze mi się podoba, i grafika, i dźwięk, ale klimat to jest już majstersztyk. ;D Podczas gry czuję się jakbym oglądał film. ^^

20081015215511

20081015215524

20081015215535

20081015215547

20081015215608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił pełniaka i nawet się nie zastanawiał zwłaszcza teraz, gdy gra trafiła do Bestsellera o ile się nie mylę. Jak tę grę kupiłem dzień, czy dwa po premierze i przechodziłem ją z olbrzymim uśmiechem na twarzy. Po pewnym czasie od przejścia znów naszła mnie ochota na Dead Manów no i po raz drugi przeszedłem. Teraz znów coś mi mówi, żeby zagrać po raz kolejny. Ta gierka ma fantastyczny klimat, bardzo dobre dialogi i chyba jeden z najlepszych jeżeli nie najlepszy duet w historii gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:42, Pablo Querte napisał:

Zamierzam kupić Kane & Lynch tylko czy przetłumaczone są jedynie napisy? Jeśli dubbing
to zrezygnuję...

Jasne że dubbing, w rolach głównych bracia Mroczek ;). A tak serio to jest wersja kinowa, swoją drogą bardzo mocna (mięcho fruwa obficie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 18:14, Arek13 napisał:

A tak serio to jest wersja kinowa,
swoją drogą bardzo mocna (mięcho fruwa obficie).

Dobrze, że nie starają się tuszować języka. A grę w ile można ukończyć? I multiplayer serio jest taki dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otoz kupilem K&L u cioci w Niemczech za 10 euro i mam problem z wersja jezykowa, otoz polksiej nie ma a ja chce cos wiedziec z fabuly ;) szukajac na necie trafilem na owa ale miala ponad 2gb, czy jest mniejsze spolszczenie, aha jesli cos znajdziecie to napiszcie tu, byle nie z filefronta i rapida :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż właśnei równo o 22.00 skończyłem grę ^^.Postanowiłem,że pójde uratować ziomkó z wioski,i tu mam pytań kilka-Czy jest szansa,że Jenny nie umiera podczas uciekania z wioski i co sie dzieje gdy uciekają helikopterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra składa się z kilkunastu minietapów. Każdy to oddzielna misja poprzeplatana checkpointami. Przejście takiego etapu zajmuje od kilku do kilkunastu [ w porywach kilkudziesięciu - zależy też od poziomu trudności ] minut. Gra ogólnie jest grzechu warta choć do najdłuższych nie należy. Sądzę że na kampanię singleplayer można poświęcić około 7 - 10, no może 11 h. W sumie to niewiele ale, nie warto pędzić na złamanie karku podczas gry i można podziwiać widoczki oraz rozkoszować się każdą sceną :P. Do tego jest jeszcze [ ponoć świetnie zrealizowany ] multiplayer [ choć nie wiem jak z ludźmi i ich chęciami do grania po sieci ]. Ogólnie jak możesz to kupić to kupuj śmiało, jeśli lubisz gangsterskie klimaty, dobrze zrealizowane produkcje [ oprawa, gameplay, KLIMAT! ] i filmy Tarantino jak najbardziej bierz śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:
Otóż po zainstalowaniu gry i uruchomieniu wyskakuje czarny ekran oraz wszystkim znany komunikat, że Windows znalazł problem i klikamy "Nie wysyłaj". O co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 10:26, fearlord napisał:

Mam problem:
Otóż po zainstalowaniu gry i uruchomieniu wyskakuje czarny ekran oraz wszystkim znany
komunikat, że Windows znalazł problem i klikamy "Nie wysyłaj". O co może chodzić?


Podaj parametry swojego kompa[podzespoły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończe już grę i moje wrażenia są naprawdę pozytywne. Gra się świetnie, a grafika jak na dzisiejsze standardy cieszy oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować