Zaloguj się, aby obserwować  
Grigor4

Najlepsze gry cRPG

134 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 16:27, Pediator napisał:

P.S. dla mnie obojętnie czy widok z góry czy nie ale jak jest z góry to raczej nie da się atakować
NPC i gdzie ta swoboda.
Zazwyczaj w grach z widokiem z góry(pomijając kilka tytułów) ma się za dużo kasy z którą nie
ma co zrobić bo w sklepach same śmiecie.


zagraj w ktoregokolwiek Fallouta ;-) zmienisz zdanie, w kwestjach interakcji z otoczeniem ten produkt nadal wyprzedza co niektore nowe produkcje, a i sklepy/kupcy/mieszkancy sa dobrze zaopatrzeni i z kasa jest co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:28, Nos Mucios napisał:

> Chodziło mu o gry cRPG z widokiem pierwszej lub drugiej osoby a nie o jakieś cRPG dla
hardcorowców
> :)

bardzo fajna gierka z widokiem z trzeciej(drugiej^^) osoby to Prince of Persia; WW, tylko,
ze nijak ma sie do cRPG. Jest za to brdzo dynamiczna i oferuje ciekawa fabule, polecam :)

nic z twoich poleceń nie wyjdzie bo mam Geforca 4MX.
gdy tylko przejdę Gothic''a(już któryś raz) zajme się za Sacreda (jestem w 3 rozdziale),icewdina 2 (nie wiem gdzie jestem)i fallouta tactics(nie instalowałem tego. ale grę kupiłem w Grudniu)(przez net).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:33, Pediator napisał:

nic z twoich poleceń nie wyjdzie bo mam Geforca 4MX.
gdy tylko przejdę Gothic''a(już któryś raz) zajme się za Sacreda (jestem w 3 rozdziale),icewdina
2 (nie wiem gdzie jestem)i fallouta tactics(nie instalowałem tego. ale grę kupiłem w Grudniu)(przez
net).


spoko loko bron cie panie boze zeby kogos mial przymuszac czy wskazywac jedyna wlasciwa droge :P ale wiedze, ze kolega w dobre gierki pogrywa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:34, Pediator napisał:

a w tactics też zagrać?


no mnie osobiscie F: Tactics troche zawiodl, duzo bardziej przypomina Jagged Aliance niz starego dobrego Fallouta, ale z tego co wiem jest calkiem sporo modow oferujacych rozgrywke podobna do tej do ktorej przyzwyczaila nas czesc I i II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 11.03.2007 o 16:38, Nos Mucios napisał:

:P ale wiedze, ze kolega w dobre gierki pogrywa ;]

dzięki.
ale to dzięki mojemu kumplowi który kiedyś pożyczył mi Gothic''a(od tego czasu jestem kimś innym) i jeszcze drugiego kumpla który pokazał mi Space Hack''a no a teraz są tego efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:42, Nos Mucios napisał:

> a w tactics też zagrać?

no mnie osobiscie F: Tactics troche zawiodl, duzo bardziej przypomina Jagged Aliance niz starego
dobrego Fallouta, ale z tego co wiem jest calkiem sporo modow oferujacych rozgrywke podobna
do tej do ktorej przyzwyczaila nas czesc I i II

a co z grą przez sieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:17, Pediator napisał:

Albo jesteście ślepi albo mało kumaci chłopakowi chodzsiło gry podobne do Gothic i Morrowinda


A co pisze w temacie wątku? Gry podobne do Gothica, czy najlepsze gry cRPG?

@Powerslave, prawda, święta prawda! Jedna z najciekawszych gier cRPG, w jakie grałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:45, Powerslave napisał:

Najlepsze cRPG - > Planescape Torment, kto wątpi ten chyba niegrał :P:)

Torment jest bardzo dobry ale nie najlepszy. Czasami bardzo wkurzał i ogólnie twórcy skupili się bardzo na fabule [wybitna]. W całej grze nie ma żadnej zbroi co uważam za jakąś totalną pomyłkę, albo fakt że tatuaże można było wymieniać.

Swoją drogą moja wypowiedź ożywiła temat po miesiącu ponad przerwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic I - III
TESIII: Morrownd (nie za bardzo)

to dla mnie tyle ale mam nadzieję że niedługo będe mógł do tej listy jeszcze kilka gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo II stare ale jare =) gralem troche i sie wkręciłem tzn....troche =) cale przeszedlem ...nie wspomne o grafice ktora jest cienka ale jak na tamte lata była dobra ;Dw miare ciekawa fabuła trza troche pomyslec

pozdrawiam
mlody =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:53, HiroshiTakubo napisał:

Swoją drogą moja wypowiedź ożywiła temat po miesiącu ponad przerwy..

No właśnie, niepotrzebnie :) Temu tamatowi pozwolono na zapomnienie, a ty go ożywiłeś. Właściwym tematem o najlepszych RPG jest ten http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=998&u=425 Starszy, bardziej znany i uczęszczany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat się tak ożywił, to i ja dodam swoje 3 grosze ^_^...
Bezapelacyjnie rządzą wg. mnie Gothic''i (to nawet logiczne spoglądając na pierwszy człon mojego nicka ^_^), z jedynką na przodzie. Co z tego, że grafika surowa i bardziej można to podsunąć pod Action-RPG... klimat jest tu nie do pobicia! Tuż potem, moją ulubioną produkcją jest - Sudeki. Świetny jRPG, który kosztował mnie tylko 15 zł (z CDA)! Polecam, bo nie wiele osób zna tą grę... Choć nie wiem gdzie można ją teraz nabyć (o ile w ogóle się da)... Kolejne miejsca to:
3. Fable: Zapomniane Opowieści (łudząco przypomina Sudeki, lecz wg. mnie jest nieco gorsze)
4. Neverwinter Nights (stary, dobry NWN - jedyna gra ze świata Forgotten Realms, która mi się naprawdę spodobała)
5. The Elder Scrolls III: Morrowind (najbardziej rozbudowany eRPeG z jakim miałem do czynienia, brak mu niestety klimatu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ześ młody :D. Stare produkcje bija na głowe (jeżeli chodzi o RPG ) te nowe. Taki Torment jest lepszy niż wszystkie te nowe tytuły razem wzięte. No, ale to już rzecz gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:49, hehe napisał:

Widać ześ młody :D. Stare produkcje bija na głowe (jeżeli chodzi o RPG ) te nowe. Taki Torment
jest lepszy niż wszystkie te nowe tytuły razem wzięte. No, ale to już rzecz gustu :)


Ej, bez przesady, "Torment" ma dopiero 8 lat:)...Toż to prawie nówka jeszcze;) ( mówi Ja stary wyga, który to sobie ostatnio gra w "Suikodena" z ''95 i "Gabriela Knighta" pierwszego, chyba z ''91 ), a znowu to taki stary nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najleprza to jest Gothic bez dwóch, a nawet trzech zdań! Genialna fabuła! Super postacie! Ładna grafa! Nic więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:01, Zigoz napisał:

Najleprza to jest Gothic bez dwóch, a nawet trzech zdań! Genialna fabuła! Super postacie! Ładna
grafa! Nic więcej!


Najleprza? Ludzie bez przesady takie byki robić:/ A "Gothic" to fakt fajny jest, ale co genialnej fabuły to bym polemizował ( przynajmniej ratować świata nie trzeba;)). "Gothic" ma specyficzny klimat, który nie każdemu może przypaść do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować