Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

ChromeEngine - przyszłość silników graficznych?

4 posty w tym temacie

Czy kolejne wersje ChromeEngine osiągną taką jakość by inne lub zagraniczne studia odkupowałyby go od Techlandu? Czy może już niedługo odejdzie w zapomnienie bo wyprą go lepsze silniki polskich twórców gier. Jak na razie silnik Chrome trzyma się dobrze, a gry na nim robione wyglądają bardzo dobrze (Dead Island, Chrome 2). Osobiście kibicuję "chromowanemu" silnikowi i grom na nim tworzonym. Zapraszam do dyskusji!

20071028181843

20071028182012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee no cóż, Unreal Engine 3 to nie jest :D. Nie wiem czy to wina niskiej jakości ss, ale grafika wygląda brzydko :/.
Najważniejszą cechą silniku graficznego nie powinno być (według mnie) to, czy generuje niesamowicie realistyczną grafikę, lecz to, czy nie zabiera zbyt dużo zasobów. Najpierw optymalizacja, później wygląd.
Ja życzę dobrze Techlandowi, może jakieś inne firmy, biedniejsze, pokuszą się na kupno tego silnika... Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:39, M3rc3n0r napisał:

Eee no cóż, Unreal Engine 3 to nie jest :D. Nie wiem czy to wina niskiej jakości ss, ale grafika
wygląda brzydko :/.
Najważniejszą cechą silniku graficznego nie powinno być (według mnie) to, czy generuje niesamowicie
realistyczną grafikę, lecz to, czy nie zabiera zbyt dużo zasobów. Najpierw optymalizacja, później
wygląd.


Święte słowa :) Ale jak zobaczyłem co CDProjekt Red zrobił z Aurorą to zwariowałem, więc w sumie nad Chromem Techland też mógłby popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może i to jest silnik przyszłości, kto wie? jednak moim zdaniem i tak ci wszyscy z branży komputerowo/technicznej nie dadzą sobie spokoju i wymyślą jeszcze lepszy/silniejszy silniki graficzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować