Zaloguj się, aby obserwować  
Blackhand

Zabawne Screeny - Reaktywacja ;)

527 postów w tym temacie

Zawsze jak grałem w ID to wyłączałem standardowo, ale teraz użyłem kombinacji ALT + F4 i... ujżałem to co widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 16:38, DEViANCE napisał:

Zawsze jak grałem w ID to wyłączałem standardowo, ale teraz użyłem kombinacji ALT + F4 i... ujżałem to co widać :)


To taki mały, przyjemny żart twórców. Identyczna sytuacja ma miejsce w przypadku BG2, tylko że tam napis brzmi mniej więcej. ''Odchodzisz? Boo będzie smutny.'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to pewnie widzieliście, znalazłem na którejś ze stron o Starcrafcie... tylko trochę takie ... a zresztą ... nic gorszego niż ban mnie nie spotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 16:38, DEViANCE napisał:

Zawsze jak grałem w ID to wyłączałem standardowo, ale teraz użyłem kombinacji ALT + F4 i... ujżałem to co widać :)

Na pewno lepsze to niż np.Jesteś pewien, lub wszystkie nie nagrane dane zostaną utracone.
Prawda? Myślę że gdyby w każdej grze i programie ukryte były by takie jaja to życie byłoby bardziej kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sobie juz tak ogladam, to podziele sie trzema swoimi screenami ... niestety nie z gier, ale zle nie sa...
1. Chcielibyscie miec tyle pamieci w telefonie co ja :D
2. Walka z 64bitowym windowsem ... nie wiem czemu sie uparl na office, ja mu mowie pozwol, a on ciagle swoje...
3. Przy tym programie, wszyscy przodownicy pracy to stare ciotki, ten to normalnie z tymi normami to oszalal zupelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 00:35, buras napisał:

jak sobie juz tak ogladam, to podziele sie trzema swoimi screenami ... niestety nie z gier, ale zle nie sa...
1. Chcielibyscie
miec tyle pamieci w telefonie co ja :D
...


Coś się chyba nie zgadza, 103 PB to znacznie więcej niż 124 GB :) (wiem, wiem, Windows zawsze był słaby z matematyki :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt ... nie tylko jest slaby z matematyki ... pare innych zeczy tez go przerasta...
Oto kilka dalszych screenow...
1. Wyjatek z samochodowej tablicy ogloszen ... wygrzebane gdzies w internecie...
2. Outlook Express potrafi czasem czlowieka zaskoczyc ... pisalem maila do firmy zajmujacej sie sprzedaza tuszy do drukarek, a tu cos takiego ...
3.Googlomania stosowana ... jak myslicie czy to co pokazuje google to prawda ? Nie obrazam gustow plitycznych forumowiczow ... takie byly autentyczne wyniki wyszukiwania jakis czas temu ...
4. Dosyc niestandardowy, ale calkiem sympatyczny opis strony ... CDP moglo by tez jakos zmienic ten napis "czasowo niedostepna", na cos luzniejszego ... tak mi sie przynajmniej wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować