Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska - problemy i rozwiazania

220 postów w tym temacie

Witam,
SzaacH zaproponowal w komentarzach do jednego z newsow, zeby o problemach z Edycja Kolekcjonerska gry Wiedzmin rozmawiac w jedym watku. Faktycznie latwiej bedzie zrobic tak, zeby wszystkie zale, placze i watpliwosci byly w jednym miejscu, a nie w kilku roznych miejscach na forum. Jesli zatem masz nurtujace Cie pytanie, problem czy watpliwosc dotyczaca Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin tutaj smialo mozesz zadac pytanie. Oczywiscie jesli zamowiles Edycje Podstawowa, a do tej pory jej jeszcze nie dostales to ten watek takze jest dla Ciebie. Post ten bedzie na biezaco aktualizowany. W chwili obecniej tworze FAQ, w ktorym znajda sie najczesciej zadawane pytania oraz oczywiscie odpowiedzi na nie.

Jesli masz jakies pytanie to w pierwszej kolejnosci przeczytaj FAQ (zaraz bedzie jego aktualizacja), a jesli nie znajdziesz odpowiedzi to przeczytaj wczesniejsze posty uzytkownikow, bo a noz ktos juz zna rozwiazanie problemu. Jesli odpowiedzi nie znajdziesz to smialo zadaj pytanie. I prosze zachowac tu jakas kulture, za bluzgi bedzie latwo zarobic degrada. Ze swej strony poprosze pracownikow firmy CD Projekt, zeby zagladali do tego watku oraz, zeby odpowiadali na zadane pytania.

FAQ

Co jako posiadacz EK dostane w pierwszej przesylce?
W pierwszej przesylce EK gry Wiedzmin znajdzie sie gra w pakiecie razem z instrukcja obslugi, poradnikiem oraz opowiadaniem. Bedzie to wygladac dokladnie jak na zdjeciu zaprezentowanym w newsie. Nie bedzie jednak specjalnego rekawa, ktory jest dostepny jedynie z podstawowa edycja gry, ktora mozna nabyc w sklepie gram.pl.

W jakim watku moge porozmawiac o grze Wiedzmin oraz o problemach technicznych?
Zapraszamy do tych watkow:
Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851#u_10225
Wiedźmin - oficjalny temat Pomocy Technicznej: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29070#u_820

Kiedy dostane dodatki z EK Wiedzmina?
Dodatki beda rozsylane sukcesywnie, począwszy od wtorku 30 pazdziernika 2007.

Jak bedziecie wysyłać dodatki?
Metoda jak przy zamowieniu - chyba, ze ktos zaznaczy, ze chcialby inna.

Czy planujecie jakąś gratyfikacje za "szkody moralne" w zwiazku z wysylka EK Wiedzmina?
Jest taki plan - nie pytajcie jednak teraz jaki, na to pytanie nie jest znana na razie odpowiedz.

Jak w razie problemów skonaktować się z Działem Obsługi Klienta?
Dzialu Obslugi Klienta gram.pl Adres e-mail: dok@gram.pl i telelefon 22 519 69 69

Czy zostaniemy poinformowani o tym że rozpoczęła się już wysyłka brakujących elementów?
Taka informacja ma byc przekazana droga mailowa. Kiedy? Nie wiadomo. Choc wg. niepotwerdzonych informacji wysylka juz sie zaczela.

Ile jest tak naprawde sztuk limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej?
3200

Dlaczego w Empikach kompletna Edycja Kolekcjonerska była już w środę, a klientów ktorzy zamowili gre wczesniej wysylka ruszy dopiero dzisiaj?
Preordery musiały być przygotowane i zapakowane wcześniej - jak wysyłki do graczy były już popakowane (nota bene to parę tysięcy paczek), to dopiero zaczynało sie składanie EK dla sieci sklepów - dlatego one dostały kompletne edycje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pytanie
Zadzwonilem do Masterlinka i Pani mi powiedziala ze przesylki z CDProjektu trzeba odbierac osobiscie u nich w oddziale??
Kiedy jest realna szansa na 2 czesc przesylki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay!!! Mamy swój ''whine&cheese thread''!!! \o/

A teraz na poważnie już. Z moich pytań i zażaleń prośby następujące:
- czy zostaniemy poinformowani o tym że rozpoczęła się już wysyłka brakujących elementów?
- wyjaśnienie tego dlaczego w Empikach kompletna Edycja Kolekcjonerska była już w środę (czyli wysyłka musiała nastąpić na początku tygodnia), a nasze mają teoretycznie ruszyć dzisiaj?
- ile było tak naprawdę EK, ile jeszcze jest w planach?
- kto jest odpowiedzialny za błędy popełnione przy kompletowaniu EK dla użytkowników gram.pl?
- skąd wzięły się dodatki z EK ''porozrzucane'' po różnych sieciach sklepów i dlaczego EK nie była od początku nazwana ''składakiem''?
- kiedy możemy się spodziewać przeprosin oraz rekompensat za ten cały cyrk zwany ''największą polską premierą'' (lub jakiś konkretnych informacji?
EDIT:
- czy zamierzacie przekazać cokolwiek z pierwszych 2999 zamówień EK na cel charytatywny, tak jak ma to miejsce z 200 dodatkowymi EK?
Na razie tyle. Czy można prosić o dodanie tych i innych powtarzających się na forum pytań odnośnie EK do przypiętego posta, jeśli w ocenie moderatorów są sensowne? Tak, żeby CDP nie zapomniało, że były i mogło w spokoju sukcesywnie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zaiteresowanych.
Z tego co zostało powiedziane na forum przez pracownika CD Projektu, osoby które dostały EK-inaczej ;) miały dostać maila o wysyłce drugiej części EK i miał im się zmienić status w zamówieniach.
Stąd wynika moje pytanie, kiedy możemy się tego spodziewać i czy ktoś już może to ma?
Pytam, bo na forum spotkałam się ze stwierdzeniem, że paczki zostały już wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jedno:

Jaki byl sens wykreowania pomyslu na promocje pt. Pre-Order, jaki jest cel istnienia gram.pl, skoro Wiedzmin nie byl na czas, zostal podeslany w formie okrojonej, klienci sa rozzaleni, gram.pl jako kanal komunikacyjny utrwalajacy dzialania spolecznosciowe nie jest ceniony i nie jest wykorzystywany przez Firme, a jedynie poteguje poczucie izolacji i osamotnienia ludzi "nabitych w butelke", jak wreszcie mozna bylo zadac oplat za kuriera, jesli ten nie wypelnil terminow i samej umowy, kto odpowiada za cala sytuacje, czemu brakuje podstawowych dzialan antykryzysowych ze strony firmy, wszystko idzie na zywiol, czujemy sie jak margines i trybik w machinie promocyjnej, a w koncu 3000x200 pln to jest jakas kwota ktorej nie da sie podciagnac pod "znikoma szkodliwosc spoleczna czynu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Opierając sie na słowach cdp

Dnia 29.10.2007 o 11:08, Graffis napisał:

- czy zostaniemy poinformowani o tym że rozpoczęła się już wysyłka brakujących elementów?


Już sie zaczęła.

Dnia 29.10.2007 o 11:08, Graffis napisał:

- wyjaśnienie tego dlaczego w Empikach kompletna Edycja Kolekcjonerska była już w środę (czyli
wysyłka musiała nastąpić na początku tygodnia), a nasze mają teoretycznie ruszyć dzisiaj?


Bo preordery musiały być przygotowane i zapakowane wcześniej- jak wysyłki do graczy były już popakowane (nota bene to parę tysięcy paczek), to dopiero zaczynało sie składanie ek dla sieci sklepów- dlatego one dostały kompletne edycje.

Dnia 29.10.2007 o 11:08, Graffis napisał:

- ile było tak naprawdę EK, ile jeszcze jest w planach?


Szaach mówił, że 3200 sztuk.

Dnia 29.10.2007 o 11:08, Graffis napisał:

- kto jest odpowiedzialny za błędy popełnione przy kompletowaniu EK dla użytkowników gram.pl?
- skąd wzięły się dodatki z EK ''porozrzucane'' po różnych sieciach sklepów i dlaczego EK nie
była od początku nazwana ''składakiem''?


Tutaj pewnie sie nie dowiesz- dodatki z ek to pewnie ten bestiariusz- nie wiem czy inne elementy były po podstawkach pakowane w sklepach.

Dnia 29.10.2007 o 11:08, Graffis napisał:

- kiedy możemy się spodziewać przeprosin oraz rekompensat za ten cały cyrk zwany ''największą
polską premierą'' (lub jakiś konkretnych informacji?


Tutaj też cdp sie chyba nie wypowiedziało jeszcze ;]

Dnia 29.10.2007 o 11:08, Graffis napisał:

Na razie tyle. Czy można prosić o dodanie tych i innych powtarzających się na forum pytań odnośnie
EK do przypiętego posta, jeśli w ocenie moderatorów są sensowne? Tak, żeby CDP nie zapomniało,
że były i mogło w spokoju sukcesywnie odpowiadać.


A to niech Wojman rozważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:22, Budo napisał:

Bo preordery musiały być przygotowane i zapakowane wcześniej- jak wysyłki do graczy były już
popakowane (nota bene to parę tysięcy paczek), to dopiero zaczynało sie składanie ek dla sieci
sklepów- dlatego one dostały kompletne edycje.

Polecałbym rozwinąć/zmienić tą myśl bo jest niejasna a chciałbym przypomnieć, że większość domagających się odpowiedzi nie traci czasu na szukanie drugiego dna wypowiedzi tylko bierze je dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G%@$ nie FAQ!!!
Czy zostaniemy poinformowani o tym że rozpoczęła się już wysyłka brakujących elementów?
Taka informacja ma byc przekazana droga mailowa. Kiedy? Nie wiadomo.

A ja chce wiedziec! Zaplacielm 200 PLN. I dlatego CHE WIEDZIEC! Dlatego mam PRAWO WIEDZIEC!

Czy planujecie jakąś gratyfikacje za "szkody moralne" w zwiazku z wysylka EK Wiedzmina?
Jest taki plan - nie pytajcie jednak teraz jaki, na to pytanie nie jest znana na razie odpowiedz.

i znowu
A ja chce wiedziec! Zaplacielm 200 PLN. I dlatego CHE WIEDZIEC! Dlatego mam PRAWO WIEDZIEC!

Kiedy dostane dodatki z EK Wiedzmina?
Dodatki beda rozsylane sukcesywnie, począwszy od poniedziałku.

i znowu

A ja chce wiedziec! Zaplacielm 200 PLN. I dlatego CHE WIEDZIEC! Dlatego mam PRAWO WIEDZIEC!
Malo tego chce wiedziec konkretnie.
Bo FAQ nie jest po to, zeby pisac "nie wiem", "nie wiadomo". W FAQ znajduja sie konkretne odpowiedzi na konkretne pytania zgodnie z cala idea FAQ. I naprawde milo by bylo, gdyby jakis Niebieskie wkoncu cos napial. Jezeli dostane info ze paczke otrzymam za tydzien - ok. Skonczy sie kwestia domnieman i tego calego burdelu w kilku tematach i moich zali i pewnie nie tylko moich. Dostane za tydzien? OK. Siedze na tylku i czekam. Jestem zniecierpliwiony i jestem poirytowany cala sytuacja i tym, ze praktycznie 0 informacji konkretnych zostaje nam przekazanych. Zostalismy OLANI. i za ta olewke zaplacilismy 200PLN.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, chyba umknęło Twojej uwadze, że NIE WIADOMO, jeszcze nie ustalono tych rzeczy. Dopiero dziś to się stanie (chyba, że CDP oleje sprawę - wątpię).
Tak samo krzyczałeś CHCĘ WIEDZIEĆ, MAM PRAWO WIEDZIEĆ rano 21 października mając na myśli wynik wyborów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:36, padre777 napisał:

Zostalismy OLANI. i za ta olewke zaplacilismy 200PLN.


Niestety, nie pozostaje mi nic innego jak sie z tym zdaniem zgodzic. Jest poniedzialek, 11:41. Ktos moze powiedziec, ze jeszcze wczesnie. A wcale ze nie. W takiej sytuacji, priorytetem dla firmy powinno byc dzialanie nie tylko konkretne, ale piekielnie szybkie. Juz dawno powienien ktos z firmy oficjalnie odpowiedziec. Bo za to wzieli nasza kase.

Plakaty, naklejki? Oprocz tego powinno wszystko inne, co dostepne, znalezc sie w zestawie "PRZEPRASZAM". A na razie, to jedyne co mozemy dostac, to edycja "FRAJWER" w ktorej sklad wchodzi duze opakowanie wazeliny, zeby zlagodzic uczucie bycia "wydymanym"...

/edyta/ literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem rozumowania. Masz prawo wiedziec, bo chcesz wiedziec? FAQ jest na tyle aktualny na ile to mozliwe. Jesli ze strony CDP pojawi sie informacja, ze wszystkie paczki zostay wyslane to i w FAQu taka informacja sie pojawi. Po za tym pracownicy CDP obiecali, ze dzisiaj bedzie jakis news w sprawie, wiec zamiast krzyczec jak male dziecko (CHCE lizaka, ale juz! Mam prawo dostac lizaka!) to poczekaj cierpliwie na jakies info w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:40, hallas napisał:

Tak samo krzyczałeś CHCĘ WIEDZIEĆ, MAM PRAWO WIEDZIEĆ rano 21 października mając na myśli wynik
wyborów?

Nie - bo wtedy mialem powiedziane jasno kiedy wyniki oficjalne zostana podane, po zatym w poniedzialek rano byly juz wyniki nieoficjalne.

padre777 krzyczy i bardzo dobrze, ze krzyczy, bo obecnie sytuacja przypomina czeski film - nikt nic nie wie. A CDP, ktoremu powinno zalezec na jak najlepszym zalagodzeniu sytuacji i odzyskaniu twarzy, nabiera wody w usta i udaje, ze go nie ma.

I ja tez sie dolacze: CHCE WIEDZIEC i MAM PRAWO WIEDZIEC, bo poki co zaplacilem 200zl za edycje podstawowa, garsc obietnic bez pokrycia i totalne olewactwo ze strony firmy, ktora otrzymala moje pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako rekompensatę proponuję zaaranżowanie spotkania "pokrzywdzonych" z Kikimorą, Zeuglem bądź Kościejem. Będą mieli okazję zostać "wyjątkowym posiłkiem" i zakończy się ta straszliwa trauma, jakiej doświadczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:51, Wojman napisał:

Nie rozumiem rozumowania. Masz prawo wiedziec, bo chcesz wiedziec? FAQ jest na tyle aktualny
na ile to mozliwe. Jesli ze strony CDP pojawi sie informacja, ze wszystkie paczki zostay wyslane
to i w FAQu taka informacja sie pojawi. Po za tym pracownicy CDP obiecali, ze dzisiaj bedzie
jakis news w sprawie, wiec zamiast krzyczec jak male dziecko (CHCE lizaka, ale juz! Mam prawo
dostac lizaka!) to poczekaj cierpliwie na jakies info w tej sprawie.


Nowy post, bo edycja na forum ssie (kto wpadl na siwatly pomysl, ze z cala edycja trzeba sie zmiescic w 5 minutach? :/):

Nie wiem, czy zauwazyles, ale za chwile wybije dwunasta. dzien pracy zaczyna sie zwykle o 8. rano. Minely 4 godziny, a CDP nadal udaje, ze go nie ma: ani wiadomosci na forum, ani maili, ani oswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego internetowi "kolekcjonerzy", pre-orderowcy są traktowani gorzej od nabywców masowych w sieciach handlowych?
2. Kto jest winny temu, że 2999 edycji "najszybciej" i "najwięcej", stało się edycją "najmniej" i "najpóźniej"? Żeby było prościej - kto konkretnie odpowiada za sytuację, że CDP łamie umowy ze swoimi internetowymi klientami?
3. Ponawiam prośbę (ba, żądanie) o konkretną i oficjalną wypowiedź na temat terminu wysyłki drugiej raty oraz rekompensat za wątpliwą przyjemność uczestniczenia w tym całym cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:51, Wojman napisał:

Nie rozumiem rozumowania. Masz prawo wiedziec, bo chcesz wiedziec? FAQ jest na tyle aktualny
na ile to mozliwe. Jesli ze strony CDP pojawi sie informacja, ze wszystkie paczki zostay wyslane
to i w FAQu taka informacja sie pojawi. Po za tym pracownicy CDP obiecali, ze dzisiaj bedzie
jakis news w sprawie, wiec zamiast krzyczec jak male dziecko (CHCE lizaka, ale juz! Mam prawo
dostac lizaka!) to poczekaj cierpliwie na jakies info w tej sprawie.


Wojman p przeciez twoj post to kuriozum, tu n ie chodzi o to ze ludzie chca lizaka za free i albo go dostana albo nie wszystko zalezy od laskawosci i planu charytatywnego rodzica, ale o to ze chca wiedziec co sie dzieje z ICH PIENIEDZMI, bo na razie jedno co wiadomo - to to ze nie dostali towaru i uslugi ktore zamawiali, zapominasz ze nie robisz w imieniu firmy CDP laski, odzywajac sie i wlasnie moderujac dyskusje, w rzeczonej sytuacji mozesz jedynie skulic uszy po sobie i probowac uspokoic ludzi, a firma winna im ZADOSCUCZYNIC..., naprawde nie widzisz podstaw do czucia sie OSZUKANYMI? A juz apele o cierpliwosci to przegiecie, cierpliwym to mozna bylo byc w srode... kiedy cos sie spoznialo, ale do premiery byla jeszcze chwila... teraz to taki apel dziala jak oliwa dolana do ognia... dzialanie ma byc NATYCHMIAST bo pieniadze mialy byc wplacone z naszej strony NATYCHMIAST...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:51, Wojman napisał:

poczekaj cierpliwie na jakies info w tej sprawie.

Wojman, nie żebym się czepiał, ale my na jakiekolwiek konkretne info w tej sprawie czekamy od ładnych kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Minely 4 godziny, a CDP nadal udaje, ze go nie ma: ani wiadomosci na forum, ani maili,

Dnia 29.10.2007 o 11:57, costi napisał:

ani oswiadczenia.


No wiesz muszą mieć trochę czasu na pogodzenie się z tym, że firma ulega samolikwidacji oraz na przeliczenie majątku i niesprzedanych gier aby sprawiedliwie je podzielić między pokrzywdzonych w ramach rekompensaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować