Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska - problemy i rozwiazania

220 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 15:03, Mroczny Baran napisał:

Mam pytanie:czy mapa dochodzi w pierwszej części EK czy w drugiej?A jeśli w pierwszej to co
zrobić jeśli nie doszła?
Pozdro


w drugiej dlatego że posiadacze EK mają dostać mapę na specjalnym papierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:03, Mroczny Baran napisał:

Mam pytanie:czy mapa dochodzi w pierwszej części EK czy w drugiej?A jeśli w pierwszej to co
zrobić jeśli nie doszła?
Pozdro


Odpowiedź na ten problem pojawiała się już dobre kilkanaście razy.

Mapa dojdzie drugim rzutem, ponieważ jest ona inna, niż ta w EP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:00, Budo napisał:

/.../

Zobacz ps do mojego posta wyżej i może sprawdź maila ;]


No i co w nim jest tak wartościowego, że miałoby zmienić nasz dotychczasowy nastrój? Bardzo słabo poinformowana osoba w DOKu zrobiła ''kopiuj - wklej'' z karty przedmiotu na sklep.gram.pl, załączając nieopatrznie koszulkę, którą już przecież mamy, i termin poniedziałkowych wysyłek rozciągnęła na "w ciągu tygodnia". Roboczy poniedziałek się kończy, a wciąż dostajemy jedynie strzępki jakichś informacji, które w dodatku są nierzetelne i niekonkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:13, kania1980 napisał:

Ten temat ma 6 stron. Mamy juz po piętnastej, a jeszcze nie widziałem tu kogoś z cdp kto mógłby
odpowiedzieć choć na parę pytań które tu padają. CO JEST GRANE

Odpowiadali w innych tematach i teraz będą odp. w komentarzach do newsa wyjaśniającego co i jak, który niebawem ma się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:13, kania1980 napisał:

Ten temat ma 6 stron. Mamy juz po piętnastej, a jeszcze nie widziałem tu kogoś z cdp kto mógłby
odpowiedzieć choć na parę pytań które tu padają. CO JEST GRANE


Zalezy jakie masz ustawienia forum. U mnie ten temat ma 4 strony. :) A z tego co mi wiadomo juz niedlugo powinno byc jakies oficjalne info w tej sprawie. Po raz kolejny apeluje - jeszcze troszke cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:11, grzesioo napisał:


No i co w nim jest tak wartościowego, że miałoby zmienić nasz dotychczasowy nastrój? Bardzo
słabo poinformowana osoba w DOKu zrobiła ''kopiuj - wklej'' z karty przedmiotu na sklep.gram.pl,
załączając nieopatrznie koszulkę, którą już przecież mamy, i termin poniedziałkowych wysyłek
rozciągnęła na "w ciągu tygodnia". Roboczy poniedziałek się kończy, a wciąż dostajemy jedynie
strzępki jakichś informacji, które w dodatku są nierzetelne i niekonkretne.


To już standard. Ja wychodze z założenia, że szkoda sobie już język strzępić na CDP, bo ani nic w ten sposób nie osiągniemy, ani niczego się nie dowiemy. Kiedyś przyjdzie, bo chyba ekipa nie wpakuje sobie do kieszeni tych dodatkowych 120pln od każdego zamówienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mixiu chce ogladac misiosmoki...:D
choelra chlopaki miały premiere najlepszej gry roku i moze nawet calego dotychczasowego dorobku ludzkosci w rpegi:P wiec trzeba im wybaczyc z tym EK, ja tez juz czekam i czekam ale rekapensujem ito wspaniala gra jaka zrobili i to mi wystarcza narazie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć


Tak jak napisałem we wcześniejszych wątkach, w sprawie wysyłek (2 części) terminów dostawy oraz dostępności proszę komunikować sie z biurem BOK sklepu gram .pl kontakt jest przypięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym wiedźmińskim topicu gramowicz pisze, że dzwonił do DOKu i ponoć dzisiaj poszła pierwsza partia drugiej raty, jutro ma zostać wysłana reszta. W panelu w zamówieniach powinien pojawić się numer przesyłki DPD.

Czy komuś się faktycznie to zamówienie w panelu zmieniło i wie, że masterlink jedzie już z paczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komunikowałem się i wiem mniej niż wczoraj. Do niedzieli łudziłem się, ze od poniedziałku będą wysyłane brakujące elementy EK, a teraz dowiaduje się ,ze dostane drugą koszulkę i odbędzie się to "w ciągu tygodnia".
Ja mam jedno proste pytanie: Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem zamowienia i poczte i nic tam nie ma, jakoby poszla do mnie jakas przesylka. Nadal czekam na druga czesc mojej EK i oczekuje, ze faktycznie (zgodnie z mailem) pojawi sie u mnie przed 1 listopada. Niewiele Wam czasu zostalo, w takim razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:18, MarcusBrutus napisał:

Może jednak lepiej zaczekać na to co powiedzą znajomi prawnicy Paulsona, albo samemu zasięgnąć
opinii prawnika, a nie wygłaszać pesymistyczne prognozy?


Prawnik zazwyczaj na początku sprawy mówi, to co chce usłyszeć klient, bo z tego żyje. Po wyroku również, gdyż liczy że się załapie na dodatkowe gratyfikacje z odwołań. Dodatkowo wystarczy skonfrontować ze sobą dwóch prawników a wyjdą z tego trzy przeciwstawne sobie opinie. Nie są to jakieś pesymistyczne prognozy, tylko życiowe doświadczenie odczute na własnym grzbiecie lub z przypadków znajomych. Organizacja konsumencka może się przyczepić, gdy gra nie będzie wcale działać, reszta składników rozpadnie się przed użyciem a sprzedawca nie będzie chciał uwzględnić reklamacji lub wywiązać sie z gwarancji i rękojmi. Jak na razie nic takiego nie nastąpiło. Przecież nawet Ci, którzy twierdzą, iż przez większy nakład i dodawanie gadżetów w sklepach ich kolekcja straciła na wartości mogą odstąpić od umowy, zwrócić produkt i odebrać pieniądze. To samo mogą zrobić ci, dla których czas oczekiwania na przesyłkę jest zbyt długi ale widać wolą narobić rabanu w oczekiwaniu, że przyniesie to jakieś bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:45, Meykan napisał:

Tak samo jak ja.

Ale ja będę cierpliwy kiedy będzie to będzie.

Ale spodziewałem się tego dzisiaj.


Ja tam mogę sobie poczekać ale wolę przynajmniej znać termin w którym tą przesyłkę dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:27, SzaacH napisał:

Tak jak napisałem we wcześniejszych wątkach, w sprawie wysyłek (2 części) terminów dostawy
oraz dostępności proszę komunikować sie z biurem BOK sklepu gram .pl kontakt jest przypięty.


Przepraszam bardzo!! Ja mam się komunikować z BOK?? Wy mnie skutecznie olewacie przez tydzień, wysłaliście mi niepełne zamówienie, obiecujecie wyjaśnienia których nie ma...a teraz piszesz, że ja mam tracić czas i pieniądze na kontakty z BOK, żeby łaskawie ktoś udzielił mi (wątpliwej jakości) informacji, co do jasnej ... dzieje się z produktem za który zapłaciłem grubo ponad 2 tygodnie temu?? Kpina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować