Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska - problemy i rozwiazania

220 postów w tym temacie

Mógłbyś mi odpowiedzieć na mojego posta wczorajszego (akurat jak napisałem, to zniknąłeś, a była to odpowiedź na Twojego posta ;) ?
Link - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29210&pid=335
Z góry dzięki wielkie (odpisz tu albo tam - gdzie chcesz ;)

P.S. Wojman - nieprawda, bo to ja pierwszy podałem (w odpowiedzi na Twój post) pomysł, na jeden temat o problemach z wysyłką Wiedźmina ;] [nie żebym miał jakieś pretensje]
Jednak przydałoby się teraz zamknąć te dwa newsy zaspamowane. Na jakieś dwa, trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:50, LukeBhite napisał:

> Tak jak napisałem we wcześniejszych wątkach, w sprawie wysyłek (2 części) terminów dostawy

> oraz dostępności proszę komunikować sie z biurem BOK sklepu gram .pl kontakt jest przypięty.


Przepraszam bardzo!! Ja mam się komunikować z BOK?? Wy mnie skutecznie olewacie przez tydzień,
wysłaliście mi niepełne zamówienie, obiecujecie wyjaśnienia których nie ma...a teraz piszesz,
że ja mam tracić czas i pieniądze na kontakty z BOK, żeby łaskawie ktoś udzielił mi (wątpliwej
jakości) informacji, co do jasnej ... dzieje się z produktem za który zapłaciłem grubo ponad
2 tygodnie temu?? Kpina??


jeśli zerkniesz na mój podpis nei znajdziesz tam informacji że pracuję w sklepie internetowym, a u wydawcy gier.
Przekazano mi ze sklepu gram że kontakt z BOKiem jest najszybszą forma uzyskania informacji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:27, SzaacH napisał:

cześć


Tak jak napisałem we wcześniejszych wątkach, w sprawie wysyłek (2 części) terminów dostawy
oraz dostępności proszę komunikować sie z biurem BOK sklepu gram .pl kontakt jest przypięty.


Jak mi jeszcze powiecie, ze to jest owy dlugo oczekiwany oficjalny komunikat, to was chyba smiechem zabije.

BTW. w normalnym, cywilizowanym kraju, jak jakas firma z czyms zawali, to kurier w pierwszym mozliwym terminie w zebach przynosi przesylke, a sama firma sie gnie do ziemi w przeprosinach. A CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:50, Boskii napisał:

A czy kurierzy będą wymagali okazania rachunku albo czegoś w tym rodzaju?


Nie, bo niby skąd miałbyś mieć rachunek? Wydrukowany z komputera? To żaden dowód by był, bo każdy może sobie w Wordzie tai napisać. Kurier ma paczkę, ma napisane gdzie ją dostarczyć, przywozi ją pod podany adres i to wszystko. Zazwyczaj nawet nie pyta o konkretnego adresata tylko zostawia przesyłkę pierwszemu lepszemu współlokatorowi, który otworzy drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z CDProjektu mi odpowie na nastepujace pytanie

Dlaczego Pani w Mastelinku powiedziala ze przesylki z CDrojektu trzeba odbierac osobiscie uzasadniajac ze taka jest wytyczna z CDProjektu???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:51, Oskar24 napisał:

Mógłbyś mi odpowiedzieć na mojego posta wczorajszego (akurat jak napisałem, to zniknąłeś, a
była to odpowiedź na Twojego posta ;) ?
Link - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29210&pid=335
Z góry dzięki wielkie (odpisz tu albo tam - gdzie chcesz ;)

P.S. Wojman - nieprawda, bo to ja pierwszy podałem (w odpowiedzi na Twój post) pomysł,
na jeden temat o problemach z wysyłką Wiedźmina ;] [nie żebym miał jakieś pretensje]
Jednak przydałoby się teraz zamknąć te dwa newsy zaspamowane. Na jakieś dwa, trzy dni.


Hej,

Oficjalna wiadomość wiele wyjaśni w kwestii pytań jakie mi zadałeś.
poczekajmy na nią wspólnie a potem odpowiem dodatkowo jeżeli będziesz miał jeszcze pytania

najwięcej pytań dotyczy informowania ze strony gram.pl o statusach wysyłek oraz ogólnej informacji co sie dzieje z kolekcjonerką.
Nie wiem dlaczego nie otrzymałeś maila z informacją od gram.pl.... nie pamiętam gdzie ale był wklejany kilka razy na forum nawet przez userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość dorzucenia kolejnego Wiedźmina do paczki, która przyjdzie w najbliższą środę? Pewnemu osobnikowi tak spodobała się gra, że chciałby ją kupić a mi z kolei dochodzi reszta Edycji Kolekcjonerskiej.
Czy jeśli złożę zamówienie na EP Wiedźmina do zostanie dorzucony do paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:01, costi napisał:

> cześć
>
>
> Tak jak napisałem we wcześniejszych wątkach, w sprawie wysyłek (2 części) terminów dostawy

> oraz dostępności proszę komunikować sie z biurem BOK sklepu gram .pl kontakt jest przypięty.

>

Jak mi jeszcze powiecie, ze to jest owy dlugo oczekiwany oficjalny komunikat, to was chyba
smiechem zabije.

BTW. w normalnym, cywilizowanym kraju, jak jakas firma z czyms zawali, to kurier w pierwszym
mozliwym terminie w zebach przynosi przesylke, a sama firma sie gnie do ziemi w przeprosinach.
A CDP?


nie to nie jest oficjalny komunikat

Swoją drogą zastanawiam sie jakich przeprosin oczekujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:16, Simon Whiteman napisał:

Czy jest możliwość dorzucenia kolejnego Wiedźmina do paczki, która przyjdzie w najbliższą środę?
Pewnemu osobnikowi tak spodobała się gra, że chciałby ją kupić a mi z kolei dochodzi reszta
Edycji Kolekcjonerskiej.
Czy jeśli złożę zamówienie na EP Wiedźmina do zostanie dorzucony do paczki?


na to pytanie odpowie ci jedynie sklep i jego pracownicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:16, Simon Whiteman napisał:

Czy jest możliwość dorzucenia kolejnego Wiedźmina do paczki, która przyjdzie w najbliższą środę?
Pewnemu osobnikowi tak spodobała się gra, że chciałby ją kupić a mi z kolei dochodzi reszta
Edycji Kolekcjonerskiej.
Czy jeśli złożę zamówienie na EP Wiedźmina do zostanie dorzucony do paczki?


Niech pewien osobnik kupi sobie w normalnym sklepie - szybciej, pewniej i nawet taniej jak dobrze poszuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wam na prawdę nie zależy na kliencie lub na wizerunku firmy? Przecież to jest żart! Cudnie właśnie dzwoniłem do obsługi klienta i pani ze stoickim spokojem oświadczyła, że moja przesyłka zaginęła (trafiła do puli źle zaadresowanej...) więc została ANULOWANA?! Myślałem, że w XXI wieku firmy pokroju CDP są poważne :/ Gdybym jeszcze dostał maile lub cokolwiek, że tak się stało... ALE NIC! NIC do cholery, żadnej wiadomości... Pani zaproponowała mi zwrot pieniędzy... No jasne to najprostsze wyjście! Fajnie, kupuje gre w PRE-ORDERZE by DOSTAĆ ją przed premierą! A tu pani mi mówi, że jeżeli nie żądam zwrotu pieniędzy to ona wygeneruje nowe zamówienie (ciekawe czy nie skończą się edycje kolekcjonerskie :/) i gra powinna być do końca tego tygodnia... Jestem zażenowany tą sytuacją i oczekuje na prawdę jakiejś gratyfikacji bo to już jest śmieszne pre-order 2 tygodnie po premierze ;/ Miło by było gdyby ktoś z gram odpowiedził na ten post... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:27, Szubens napisał:

Ludzie czy wam na prawdę nie zależy na kliencie lub na wizerunku firmy? Przecież to jest żart!
Cudnie właśnie dzwoniłem do obsługi klienta i pani ze stoickim spokojem oświadczyła, że moja
przesyłka zaginęła (trafiła do puli źle zaadresowanej...) więc została ANULOWANA?! Myślałem,
że w XXI wieku firmy pokroju CDP są poważne :/ Gdybym jeszcze dostał maile lub cokolwiek, że
tak się stało... ALE NIC! NIC do cholery, żadnej wiadomości... Pani zaproponowała mi zwrot
pieniędzy... No jasne to najprostsze wyjście! Fajnie, kupuje gre w PRE-ORDERZE by DOSTAĆ ją
przed premierą! A tu pani mi mówi, że jeżeli nie żądam zwrotu pieniędzy to ona wygeneruje nowe
zamówienie (ciekawe czy nie skończą się edycje kolekcjonerskie :/) i gra powinna być do końca
tego tygodnia... Jestem zażenowany tą sytuacją i oczekuje na prawdę jakiejś gratyfikacji bo
to już jest śmieszne pre-order 2 tygodnie po premierze ;/ Miło by było gdyby ktoś z gram odpowiedził
na ten post... :|



Nauczka na przyszłość (dla nas wszystkich) - kupować za pobraniem i nie kupować Edycji Kolekcjonerskich.

Przykro mi, ale to była ostatnia EK jaką kupiłem w sklepiku gram.pl.

Następne pewnie zamówię sobie w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 16:19, SzaacH napisał:

Swoją drogą zastanawiam sie jakich przeprosin oczekujesz....


Mamy rozumieć, że Twoim zdaniem żadne przeprosiny nikomu się nie należą, a CD Projekt w całej rozciągłości jest fair wobec pre-orderowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 16:19, SzaacH napisał:


Swoją drogą zastanawiam sie jakich przeprosin oczekujesz....


wiesz tu chyba nie przeprosiny są ważne tylko jasność sytuacji. jezeli EK ma do mnie przyjsc za 2 tygodnie fajnie byloby gdyby ktos mnie poinformował - ej sorry ale jest obsówa dostaniesz gierke za 2 tygodnie bo sie zrobilo szambo przy wysyłce i jestem w stanie to zrozumiec. a takiego czegos niestety nie bylo. nie dostalem nawet tej podstawki o ktorej tu niektorzy mowia - moja EK (pewnie właśnie ta podstawka) krążyła gdzies pomiedzy moim miastem a CDP - w końcu znalazla sie spowrotem w magazynie CDP. gdyby nie to ze przez przypadek wszedlem na moje konto na GRAM.pl to bym sie nawet nie zorientował że moje zamowienie zostało anulowane ze wzgledu na to ze wrociło z powodu tych blednych listow przewozowych czy czegos i nie dostałbym pewnie nic. Zadzwoniłem wtedy do BOK i wszystko załatwione (dostane moja EK w calosci za jakis czas jak juz zlozy sie w komplet) ale tak jak napisalem tylko dlatego ze wszedlem na moje zamowienia na koncie. nie chce zeby ktokolwiek sie przede mna kłaniał w pas :) po prostu przydalaby sie jakakolwiek informacja na przyszłosć przy takiej obsówie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,czytajac te wszytskie posty mam pewne w watpliwości co do firmy gram. Po pierwsze wysłalem 3 maile do Pomocy technicznej gram.pl i co totalne olanie odpowiemy w ciągu 48 godzin i co dzisiaj mija 234 godzina i zero odpowiedzi miło ze strony gram.pl . druga sprawa to przyznanie sie do niekompetecji firmy i jakas oficjalna i szczegółowa informacja ze strony firmy na temat wszystkiego z EK a nie masło maślane. szkoda.Szkoda bo wielu fanów i graczy sie zawiodło na was przez olanie swoich klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacH, mam prośbę czy mógłyś odpowiedzieć na moje pytanie, które zadałem w temacie o wcześniejszym otwarciu sprzedaży przez MM?:


"SzaacH mam do Ciebie pytanko, w czerwcu zapowiadaliście początkowo DigiPak''i, jak wiadomo zmieniliście je na DVD-Box''y pod wpływem 4-5 osób, które pewnie nawet EK nie kupiły :). Może jeszcze pamiętasz, ale po zmianie kilka osób, w tym ja błagało o powrót DigiPak''ów, byliście jednak nie ugięci (why?!!!!!!!!) i zostały DVD-Box''y, ale obiecałeś, że pojawi się specjalne etui tylko w EK i miało to być PRAWIE JAK DigiPak, tu jest twój post:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24712&pid=882

W pierwszym parcie EK, nie znalazłem żadnego takiego cuda, czy będzie w drugim? A i czy można jakieś fotki prosić tego PRAWIE DigiPak''a xD"


Sorry, że kopiuję posta, ale zrobił się już niezły bajzel na forum, nie wiem gdzie mam pisać posta, by otrzymać odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie pochwalic
Dzisiaj o godzinie 17 dostalem WIedzmina EK

Czy tzn ze premiera bedzie w srode 31 listopada?????

Oczywiscie ze nie

Wnioski

1. Niech CDProjet wytlumaczy sie z zaistnialej sytuacji naprawde przekonywujaca , naprawde

2 Prosze zmienic firme wysylkowa poniewaz ta nie daje sobie rady. Z NICZYM

Pozdrawiam



strona główna Track&Trace
Track&Trace
Przesyłka numer: XXXXXXXX

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: wydanie kurierowi 29/10/2007 16:29:21 Przesyłka wychodząca z sortowni TOR
2 29/10/2007 10:30:00 Przechowanie paczki w magazynie TOR
3 27/10/2007 09:08:00 Przechowanie paczki w magazynie TOR
4 26/10/2007 09:10:00 Przechowanie paczki w magazynie TOR
5 25/10/2007 10:05:00 Przechowanie paczki w magazynie TOR
6 24/10/2007 09:31:00 Przechowanie paczki w magazynie TOR
7 . 23/10/2007 18:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni TOR
8 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:33:43 Przesyłka wychodząca z sortowni TOR
9 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 03:11:41 Przesyłka wchodząca do sortowni TOR
10 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 21:43:07 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
11 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:50:35 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


Gratulacje dla firmy ktorej sie nie chcialo doreczyc w odpowiednim czasie paczki
Gratulacje dla cdprojektu za "pelna "koordynacje" calego przedsiewziecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować