Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska - problemy i rozwiazania

220 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 17:57, Magwisienka napisał:

> To poczekajmy sobie razem ;) Ale od tego czekania głupie myśli mi zaczynają przychodzić
do
> głowy: np. czy już się mam zacząć martwić, że nadal nie mam maila o wysłaniu reszty EK,
czy
> jeszcze trochę poczekać.
A tam, nie ma się o co martwić :) Dodatki dojdą jak dojdą, i tyle. Najważniejsze, że możemy
już grać :) Chociaż przyznaję, że moja cierpliwość też ma swoje granice, i fajnie by było,
jakby jutro kurier dotarł :]


A zgadzam sie z Toba w 90%. te 10% to kasa, ktora zaplacilismy za EK. jakos nie wyobrazam sobie sytuacji kiedy idziesz i kupujesz np. pak z dvd z Ojcem Chrzestnym a po otwarciu znajdujesz 1 plytke z 3 czescia i mala informacje ze bardzo przepraszamy ale w dniu wydania nie zdazylismy reszte doslemy w najblizszym czasie.
a w d#$pie mam, czekam i juz sie wiecej nie wypowiadam bo sam przez to wszystko sie juz dosyc poirytowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:56, Domaku napisał:

A gdzie jest na tej liście naklejka, plakat i "nieznana" rekompensata?

Jak się okaże, że tą rekompensatą będzie papierowe gramowe etui dołączane do EP, to padnę ze śmiechu.

Dnia 29.10.2007 o 17:56, Domaku napisał:

Czyżby to byla zapowiedź trzeciej paczki???

W końcu to, co może nas ukoić, będzie musiało mieć niezłą kubaturę.

Totalną żenadą będzie, jak gratyfikację oleją, a zaraz potem otworzą sklepik z gadżetami wiedźmińskimi (nieważne, czy za pln czy za wpln).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:01, Taschon napisał:

> A gdzie jest na tej liście naklejka, plakat i "nieznana" rekompensata?
Jak się okaże, że tą rekompensatą będzie papierowe gramowe etui dołączane do EP, to padnę ze
śmiechu.


A ja zapłaczę rzewnymi łzami. Serio.

Dnia 29.10.2007 o 18:01, Taschon napisał:


Totalną żenadą będzie, jak gratyfikację oleją, a zaraz potem otworzą sklepik z gadżetami wiedźmińskimi
(nieważne, czy za pln czy za wpln).


Coś mi mówi, że tak właśnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:58, Meghan_mph napisał:

wisienka go nie osłodzi tylko może wywołać wymioty.

No dzięki :PP

Dnia 29.10.2007 o 17:58, Meghan_mph napisał:

I dobra rada - niech nagrodami lepiej nie będą "limitowane" dodatki z EK...

O, pod tym się podpisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:28, Budo napisał:

/.../

Zastanów sie co mówisz- jakie na lewo i prawo? Dodawany był tylko bestiariusz, i to nie do
każdej gry, a jedynie do limitowanej ilości.


Twoja wypowiedź świadczy, że kompletnie nic nie wiesz. Czy nie powinieneś najpierw zaznajomić się z tematem?
Poszukaj na wcześniejszych forach pełno jest komentarzy na ten temat gramowiczów. Jeden z nich nawet pisał, że ofiarowano mu do jego edycji z bestiariuszem również koszulkę i medalion (czy to nie jakieś 50% zawartość EK?). Unikalność EK poszła się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:58, Meghan_mph napisał:

Na Waszym miejscu zamiast zajmować zasoby pierdołami w postaci mega konkursów przydzieliłabym
je do bardziej potrzebnych działek z punktu widzenia przeciętnego klienta

No ja nie rozumiem, jak w tak kryzysowej dla firmy sytuacji można zajmować się takimi bzdurami.

Dnia 29.10.2007 o 17:58, Meghan_mph napisał:

I dobra rada - niech nagrodami lepiej nie będą "limitowane" dodatki z EK...

Żebyś się nie zdziwił.

Dnia 29.10.2007 o 17:58, Meghan_mph napisał:


P.S. Żadnego maila od sklepu gram.pl w sprawie dosłania brakującej części mojego zamówienia
nie dostałam, na stronie zamówień też cisza - czy naprawdę chcecie zmusić WSZYSTKICH nabywców
do chwycenia za słuchawkę jedną ręką i stukania w klawisze przy pisaniu maila drugą?

Panie z DOKu akurat są pomocne, nie ich wina, że Góra ich nie informuje. Ale co wiedzą, rzetelnie przekazują.
Ale maila wciąż nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:57, Magwisienka napisał:

A tam, nie ma się o co martwić :) Dodatki dojdą jak dojdą, i tyle. Najważniejsze, że możemy
już grać :) Chociaż przyznaję, że moja cierpliwość też ma swoje granice, i fajnie by było,
jakby jutro kurier dotarł :]

Wiesz, tyle się naczytałam postów od ludzi, którzy mieli kłopoty i tych którzy jeszcze nie dostali pierwszej części EK, że pewność co do wysłania mi tej drugiej części bedę miała, gdy będę ją trzymać w ręku.
Ale poza tym gra jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja mam 4 metry i zionę ogniem, uwierzysz mi? ;]
Jeśli były takie sytuacje, to podejrzewam, że nie z winy cdp a sklepów jeśli już, mówisz, że pełno wszędzie komentarzy, śledzę te tematy i żadnego nie widziałem, Ty też linków nie przytaczasz. Nawet jeśli, to jednostkowe przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:06, konki69 napisał:

nawet teraz nas olewaja


Zapewiam cie, ze jesli bedzie sie tu spam pojawial to i nagrody beda odpowiednie. Jesli nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to nic nie mow. I prosze mi polecic swojego okuliste, bo ja widze, ze cos sie jednak dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:05, Taschon napisał:

Panie z DOKu akurat są pomocne, nie ich wina, że Góra ich nie informuje. Ale co wiedzą, rzetelnie
przekazują.

No i właśnie o to mi chodzi, że jest to bez sensu zmuszać je do niepotrzebnej dodatkowej pracy. Wszyscy już słyszeli, że te panie są miłe, ja mam nadzieję, że nie będę się musiała o tym przekonywać. Żadna poważna firma nie pracuje w ten sposób, by zmuszać ludzi do dzwonienia z jednym i tym samym problemem. Po to są FAQi, po to jest instrukcja, po to są newsy, a nie panie z Obsługi Klienta, które powinny się zajmować naprawdę specyficznymi przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:16, grzesioo napisał:

> ja widze, ze cos sie jednak dzieje.

Szkoda, że nie to, co trzeba...


Sol chyba juz ci przed chwila powiedziala, ze informacja na ktora wielu czeka bedzie za chwile? Wiec po co sie powtarzasz i narzekasz w kazdym mozliwym watku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w zeszłym tygu pan niebieski Tod ;) zapowiadał sukcesywną wysyłkę od ''wtorku'', tu mam wrażenie po faq że od tego poniedziałku ;)
To ja tak "sukcesywnie" spytam - do świąt Bożego narodzenia dostane całość? :P Bo jak narazie minął tydzień i ciiisza... - przy starcie pre-order i prośbie o zapłatę przepływ informacji szedł dużo sprawniej :P
Jedno mnie tylko bardzo mocno ciekawi - dlaczego nie ma oficjalnego info na głównej stronie? Taki duży serwis, a cholera musze szukać po forum, tak aby trafić na jakiś wątek gdzie może się czegoś dowiem, a może nie. Przecież to śmiech jest jakiś, tudzież traktowanie klientów poniżej wszelkiej krytyki. Rozumiem że jest nas tylko 3000, ale czy to znaczy że można nas brzydko mówiąc olać? Swoją drogą to była moja pierwsza pre-orderowa EK. I mam wrażenie że ostatnia... wracam do zakupów gier w MM. Szybko, sprawnie a zarejestrować też mogę i WPln też wpada...
Pozdrawiam,
K.

EDIT: Podobno info ma się pojawić dziś, tak? Podobno to raz :P Dwa - tydzień minął już jakoś... szybko idzie z tym informowaniem petentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:11, Budo napisał:

/.../

Ja mam 4 metry i zionę ogniem, uwierzysz mi? ;]
Jeśli były takie sytuacje, to podejrzewam, że nie z winy cdp a sklepów jeśli już, mówisz, że
pełno wszędzie komentarzy, śledzę te tematy i żadnego nie widziałem, Ty też linków nie przytaczasz.
Nawet jeśli, to jednostkowe przypadki.


Masz przykład swoich jednostkowych przypadków a to tylko przykład waćpanie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29210&pid=418
Sklepy nie wyczarowały tak poza tym tych "gadżetów" z powietrza tylko skądś dostały a skąd to już tobie pozostawię na zgadnięcie.

P.s. staraj się mocniej Budo... tak a propo nie spodziewałeś się chyba wylewu na tym forum klientów MM, Empika czy innego sklepu chwalących się jak to im się poszczęściło i jacy z nas frajerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę walczył o jakiś gratis za tą wpadkę, a tak właściwie to chodzi mi o przeprosiny. Nie dostałem żadnych...
Czy po prostu mnie olali? Mam nadzieje że nie, czekam na przeprosiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:23, Smash-PL napisał:

P.s. staraj się mocniej Budo... tak a propo nie spodziewałeś się chyba wylewu na tym forum
klientów MM, Empika czy innego sklepu chwalących się jak to im się poszczęściło i jacy z nas
frajerzy?


Hehe, powiem jedno, jeśli wierzysz z mtwarogowi to nie dziwi mnie Twoje nastawienie ^^
Trochę dłużej siedzę na forum od Ciebie... naprawdę to nie jest wiarygodne źródło informacji :)

Ja sie niczego nie spodziewam- trzymam porządek na forum i staram sie odsiewać jakoś informacje prawdziwe, prawdopodobne i takie które są bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Królestwo za info, rekompensatę mam już obiecaną, poza tym już rozszyfrowałem CDP planuje jeszcze poczekać i na święta w ramach rekompensaty wysłać nam ES - Edycje Świąteczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować