Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska - problemy i rozwiazania

220 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 13:44, myszkiness napisał:

Hehe dobre, ciekawe tylko co z plakatem, naklejką i tą dodatkową rekompensatą, może jeszcze
o tym zapomnieli.

Dokładnie, niby były oficjalne przeprosiny, ale mejla z odpowiedzią od DOK nie dostałem co z tym plakatem, nie ma co dostałem info co wysyłają w 2 rzucie z EK czyli wszystko z EK poza naklejką i plakatem,
P.S czy czymś mi to tu nie śmierdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:38, KILER03 napisał:

Chwila juz mineła


A tobie odbija. Idź może pobiegaj, zmęczysz się, uspokoisz i info już będzie. Całe i zdrowe.

Muszę sprawdzić czy Geralt ma w bestiariuszu wpis o trollach. Ciekawe czy lepszy będzie na nie znak Igni czy miecz srebrny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:41, Mistic napisał:

> Chwila juz mineła

A tobie odbija. Idź może pobiegaj, zmęczysz się, uspokoisz i info już będzie. Całe i zdrowe.


Muszę sprawdzić czy Geralt ma w bestiariuszu wpis o trollach. Ciekawe czy lepszy będzie na
nie znak Igni czy miecz srebrny...

wyostrzony humor dobre ja czekam od czerwca na EK a to chwila nie jest a po drugie na info czekam od wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:41, Magwisienka napisał:

> Chwila juz mineła
Spokojnie, "chwila" to strasznie mało precyzyjne pojęcie :P
No ale czekam, czekam :)

To poczekajmy sobie razem ;) Ale od tego czekania głupie myśli mi zaczynają przychodzić do głowy: np. czy już się mam zacząć martwić, że nadal nie mam maila o wysłaniu reszty EK, czy jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:43, grzesioo napisał:

> Chwila juz mineła

Nie zdążyłeś zauważyć, że CDP wyznaje zupełnie inną, własną rachubę czasu?



>racja i co nie którzy bezczelni pracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

totalna olewka klienta, zamiast dawać info o dodatkowej wysyłce z przeprosinami to co dziennie 2-3 info o tym jakie to jest wspaniałe itd. , jak mnie wkurza takie zachowanie, powiem wam jedną radę

"Klient ma zawsze rację"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:45, Paladynka napisał:

czy już się mam zacząć martwić, że nadal nie mam maila o wysłaniu reszty EK, czy
jeszcze trochę poczekać.


Wiesz, obawiam się, że będziesz miała jeszcze duuużo czasu, aby się tym martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Papa smerf próbuje wymyślić rozwiązanie kwadratury koła, jak na razie podesłał smerfetkę i smerfa na pożarcie gargamelowi, którego sam stworzył :)

Jakby smerfy miały taki refleks jak niebiescy tutaj, to już dawno gargamel miałby własny pałca i byłby milionerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:52, costi napisał:

Najwyrazniej nikt w CDP nie slyszal starej maksymy sprzedawcow: "zadowolony klient powie 10
osobom; niezadowolony powie 100".

tururururu
chwila chwila chwila dluga ta chwila
tururururu
a moze na wzor Adasia Mialczynskiego uzaleznieni sa od pelnych godzin? najblizsza to 18... pozniej 19... 20... 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:45, Paladynka napisał:

To poczekajmy sobie razem ;) Ale od tego czekania głupie myśli mi zaczynają przychodzić do
głowy: np. czy już się mam zacząć martwić, że nadal nie mam maila o wysłaniu reszty EK, czy
jeszcze trochę poczekać.

A tam, nie ma się o co martwić :) Dodatki dojdą jak dojdą, i tyle. Najważniejsze, że możemy już grać :) Chociaż przyznaję, że moja cierpliwość też ma swoje granice, i fajnie by było, jakby jutro kurier dotarł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:35, Soleila napisał:

Ekhem... :) Mam nadzieję, że chociaż końcówka tygodniomiesięcy będzie udana, a mega konkurs
wiedźmiński wiśnią na tym niezbyt smacznym torcie.


Na Waszym miejscu zamiast zajmować zasoby pierdołami w postaci mega konkursów przydzieliłabym je do bardziej potrzebnych działek z punktu widzenia przeciętnego klienta. Bo na tym się zaczyna i się kończy: jesteśmy klientami nabitymi w butelkę i o ile z gier możemy nie zrezygnować, to ze sklepu jak najbardziej.
Mówiąc prosto jeśli tort jest niesmaczny to wisienka go nie osłodzi tylko może wywołać wymioty.

I dobra rada - niech nagrodami lepiej nie będą "limitowane" dodatki z EK...


P.S. Żadnego maila od sklepu gram.pl w sprawie dosłania brakującej części mojego zamówienia nie dostałam, na stronie zamówień też cisza - czy naprawdę chcecie zmusić WSZYSTKICH nabywców do chwycenia za słuchawkę jedną ręką i stukania w klawisze przy pisaniu maila drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować