Zaloguj się, aby obserwować  
Spitfire14

Gwiazdy tańczą na lodzie- temat ogólny

17 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 21:06, Spitfire14 napisał:

temat ogólny o popularnym tv show. Co sądzicie o zawodnikach? jak podobają wam się tańce? czy
denerwuje was Doda? zapraszam do dyskusji:)


Jak dla mnie to już przesada. Jest taniec z gwiazdami, i to wystarczy. Zaraz wymyślą np. "Taniec gwiazd na rozpędzonej ciężarówce" lub "Gwiazdy tańczą break-dance". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, ale no cóż, ludzie szukają sposobu na łatwy zarobek... po sukcesie tańca z gwiazdami reżyserzy rzucili się na taniec i wyrosły gwiazdy tańczą na lodzie, you can dance... mnie to tak zbrzydły te show, że szkoda mi czasu na oglądanie:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, nie oglądałem, nie rozumiem - to tak krótko. Kojarzę tylko, że były inne tego rodzaju emisje. Szczerze powiedziawszy, to naszła mnie bardzo podobna myśl, co Union Pacific''a. "Gwiazdy tańczą na linie podciętej z obu stron".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdy tańczą robiąc kupę... Masakra... Ale chwała za to, że TV to nie nałóg, a ja sam już go nie oglądam od 1,5 roku i jestem mi z tym bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest to jeden wielki shit, podobnie jak taniec z gwiazdami i coś tam śpiewają na Polsacie. Nie dośc że nudne to jeszcze wszyscy chą od siebie coś zerznąć. W rzyci mam takie programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem dopiero reklame :/ Ogólnie uważam że nie jest to fajne :/ Takie po prostu próbują sobie na TVP2 ludzi ściągnąć bo Taniec z gwiazdami taki popularny (nie wiem czemu) I o jakich gwiazdach my mówimy ? Ludzie których widzę pierwszy raz na oczy . To już prędzej poznam Spring Thomas na ulicy jak kogoś z nich ... (nie wpisujcie Spring Thomas w googlach ;p kto ją zna zrozumie o co mi chodzi, wpisujecie na własną odpowiedzialność ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądając z moją Matką "Gwiazdy Tańczące na Lodzie" akurat "tańczyła na lodzie" Jolanta jakaś tam
jest gwiazdą bo była w Big Brotherze i coś tam coś tam no ale nie ważne, chodzi mi o jej zachowanie w stosunku do jej partnera i do jury. Według mnie widownia krzycząca "Jo lan ta" zachowywała się jeszcze gorzej niż sama "Jo lan ta" sądzę, że ten program powoli zacznie albo "Jo lan ta"zostanie wyautowana. A Wy co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 12:13, Modok napisał:

Ten program to syf wczoraj przez niego nie było Gwiezdnych Wojen.

Zgadzam się, ale racji zbytnio nie masz, po prostu TVP 2 musi zarabiać, a te Gwiazdy.... to zarabiają, ale nie mam zamiaru oglądać tego crapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować