Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Versus - pora na najważniejszy wybór!

87 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 00:22, marcincinek15 napisał:

Spayki... napisz do mnie na GG (nr 2928485). Mam ważną sprawę dotyczącą "Wielkiego konkursu
gram.pl" i chciałem się zwrócić do kogoś z ekipy. Proszę Cię, napisz jeśli możesz.


Na moich gramsajcie jest adres mailowy, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Tak będzie wygodniej i szybciej. Szczególnie że gg coś średnio chodzi od kilkunastu minut. A poza tym idę spać zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 00:18, Mistic napisał:

W walce z dwoma, dość ciężkimi argumentami nawet Księciu nie ma szans :[

No właśnie. Tego się obawiałem gdy zobaczyłem w Versus dwa... różowe szkiełka. Widać, że większość użytkowników gram.pl to samce... Ech, co tam gadać. W życiu z Larą nie chciałbym się spotkać bo skończyłbym tak, jak gdyby ktoś nasłał na mnie Pana 47 (oczywiście, miałbym alternatywę - spieprzać co tchu).

"Lara idzie, chowajcie się ludzie (bydło i nierogaciznę też chowacie)!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 02:14, madjudge napisał:

> Tak, a rano u drzwi stanie ABC.

Kiedyś mówiło się "załoga G" :)


Tak, wiem. Tey się specjalizował ;)
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Pierwszy raz od rozpoczęcia plebiscytu coś nie po mojej myśli. Do finału miał się dostać Gordon Freeman, a będzie się bił tylko o trzecie miejsce. Dobrze, że chociaż Lara przeszła, ale w ostatecznym głosowaniu oddałem głos na Perskiego żebraka xDxDxD

Pozdrawiam...

1. Prince
2. Lara Croft
3. Gordon Freeman
4. Mario

To ustawienie było by najlepsze...

EDIT - No właśnie jak można Gordona stawiać obok Mario. Żałoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Prince''a - ale ze względu na część pierwszą jego przygód, a nie na obecne "rąbaninki".

Zaś trzecie miejsce - Mario. Pan Freeman jakoś nigdy mi się nie podobał. I uczciwie patrząc pewnie większość graczy (zwłaszcza tych starszych) spędziła duuuuuuużo więcej czasu przy Mario niż przy Half Life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy lubiani przeze mnie bohaterowie już dawno polegli, cóż pozstaje głosować na postacie klasyczne Lara i Mario, HL nie lubiłem, a Prince w 2D tak średnio mi się podobał, a w 3 D nie grałem, więc nie zagłosuje na niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować