Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

"Podaruj dzieciom słońce".... - To prawda czy Fałsz? Wierzycie w wysłanie tego "magicznego" SMS''a

42 postów w tym temacie

Mam do was pytanie. Czy wierzycie w te teksty "Karolinka jest chora.... Pomóż jej wysyłając SMS, "Mateusz nie może grać w piłkę, Pomóż mu wysyłając SMS''a?" ciekawi mnie to czy to prawda czy fałsz, a w tym temacie możemy o tym porozmawiać wymieniając się poglądami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta reklama z chłopcem co gra w piłkę. Jego mamy nie stać na lekarstwa. Na nic nie stać a mimo to chłopiec gra na kompie z ekranem LCD w Fifę. To mają kasę na nowoczesny komp a na leki już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czego jest rzad?

"By żyło się lepiej... Wszystkim" tak? To niech im się żyje lepiej (tj. tym dzieciem polsatu) a nie ja będę bulił dla cudzego szczęścia. Wali mnie równo czy to prawda czy nie - wiem tylko jedno - to nie jest moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:02, PRINCE JANEK napisał:

Mam do was pytanie. Czy wierzycie w te teksty "Karolinka jest chora.... Pomóż jej wysyłając
SMS, "Mateusz nie może grać w piłkę, Pomóż mu wysyłając SMS''a?" ciekawi mnie to czy to prawda
czy fałsz, a w tym temacie możemy o tym porozmawiać wymieniając się poglądami :P


A czemu miałbym nie wierzyc ?;)

BigShot

Twoje myślenie jest bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:11, temek napisał:

Twoje myślenie jest bezsensu


A niby dlaczego? Dlaczego taki Tusk może mieć wszystko, a ja mam płacic dla zupełnie obcej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myśle ze ci gogasi aktorzy , muzycy i politycy sami powinni dac na te cele a nie my. dla nich wydanie 100 Tyś w jeden dzien to tak jak dla nas kupienie codziennej gazety. M<oze przesadzam ... no ale ile oni zarabiają... kurde... sami mogli by sie złożyc a nie kurde najleoiej wystąpic w reklamie za którą jeszcze dostaną kase... którą na 100% nawet 1 zł nie przeznaczą na te "chore dzieci" najlepiej mówic "pomóz im.. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:15, Chester001 napisał:

myśle ze ci gogasi aktorzy , muzycy i politycy sami powinni dac na te cele a nie my. dla nich
wydanie 100 Tyś w jeden dzien to tak jak dla nas kupienie codziennej gazety. M<oze przesadzam
... no ale ile oni zarabiają... kurde... sami mogli by sie złożyc a nie kurde najleoiej wystąpic
w reklamie za którą jeszcze dostaną kase... którą na 100% nawet 1 zł nie przeznaczą na te "chore
dzieci" najlepiej mówic "pomóz im.. "


Dokładnie o to mi chodziło ale nie umialem tego przekazac. Chore to są te reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:14, BigShot napisał:

> Twoje myślenie jest bezsensu

A niby dlaczego? Dlaczego taki Tusk może mieć wszystko, a ja mam płacic dla zupełnie obcej
osoby?


Piszesz jakbyś miał placić grubą kasiore, a to tylko pare złotych
Tusk może mieć wszystko ? Wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:19, Tomek1120 napisał:

Mnie denerwują koncerty charytatywne. Piosenkarz zarobił 100tys. a zebrali 80tys. To już lepiej
by było tej szopki nie robić tylko dać 100tys na dzieci.

dokładnie... tak naprawde to nikt nie chce wydawać kasy...
taka jest prawda.. no bo co mnie k** urde obchodzą inni ? wazne ze ja i moja rodzina jest zdrowa nich inni sie martwią o siebie i juz .. no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:19, Tomek1120 napisał:

Mnie denerwują koncerty charytatywne. Piosenkarz zarobił 100tys. a zebrali 80tys. To już lepiej
by było tej szopki nie robić tylko dać 100tys na dzieci.


No właśnie - jak charytatywnie to charytatywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:28, PRINCE JANEK napisał:

Heh 22 groszy z tej ponad zetki idzie na dzieci to bardzo niedużo :P Tak samo gwiazdy, niby
reklamują, a tylko o kasę im chodzi, już o dzieciach nie pomyślą...

dokładnie...
przytocze jedną przeczytaną notke na www na temat kingi rusin niby fajna babka... a zrobiła awanture w jednej kafejce?! o to ze nie mogął wyjechac samochodem z parkingu .. wiec ochroniarz jej powiedział aby pojechała do domu autobusem dała mu kluczyki a on sie wszystkim zajmnie.. to powiedział ze NIKT nie bedzie jezdził jej samochodem a ona nie bedzie jechałą AUTOBUSEM do domu... no ku**rcze co to ma byc...
\

to teraz sobie wyobrazcie jak mocno w dupie moze miec jakies tam dzieciaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:28, BigShot napisał:

> Mnie denerwują koncerty charytatywne. Piosenkarz zarobił 100tys. a zebrali 80tys. To już
lepiej
> by było tej szopki nie robić tylko dać 100tys na dzieci.

No właśnie - jak charytatywnie to charytatywnie...

nie nie w koncu "gwiazda" wystepuje dla dzieci no nie ?!... no ale za to kase musi dostac bo nie ma nic za darmo.. w sumie taki TVN powinien sypnąc kasą dla takiego chłopaka pokrzywdzonego przecierz oni mają miliardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to wali ile na nich idzie bo i tak nigdy nie biorą udziału w takich akcjach,teraz możenie na mnie bluzgać ze jestem chamem bez serca itp.Ja tam rozumiem tych aktorów/muzyków/innych ze chcą kasy za odwalana robotę ja tam bym na ich miejscu ani nuty nie zagrał gdybym nie zobaczył kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile dokładnie idzie z takiego SMS na chore dziecko? Czy operatorzy przekazują całą tę kwotę?
No i czemu jest różnica w tych SMS`owych fundacjach - ten z TVN kosztuje 1,22, a z Polsatu już 5...
Ja tam nie wiem, ale czasami wysyłam SMS na TVN Pomoc. Jeszcze nikt się na cudzej krzywdzie nie dorobił, a jak nie ma takich skrupułów żeby wykorzystywać chorobę czy kalectwo innych... cóż ciekawe czy sumienie go nie gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować