Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - oficjalna informacja CD Projekt w kwestii ilości poszczególnych wydań gry

196 postów w tym temacie

Ze względów na pojawiające się nieścisłości i kontrowersje związanych z ilościami poszczególnych edycji gry Wiedźmin, CD Projekt przedstawia oficjalną informację na ten temat.

Edycja podstawowa gry Wiedźmin została wyprodukowana w całkowitym nakładzie 118 600 egz. oraz została zaoferowana sieciom handlowym i sklepom internetowym w sugerowanej cenie detalicznej 99,90 zł. W tej puli znajdowała się również edycja specjalna dla sieci EMPiK, Media Markt i Saturn. Edycja specjalna dla sieci EMPiK została wyprodukowana w nakładzie 4 000 egzemplarzy i posiadała kolorową wersję poligrafii oraz bonusową płócienną torbę wydawaną w kasie, edycja specjalna dla sieci Media Markt i Saturn również została wyprodukowana w nakładzie 4 000 egzemplarze i w jej skład wchodziła podstawowa edycja gry Wiedźmin z innym kolorystycznie etui oraz dodatkiem w postaci Bestiariusza.

W wypadku wszystkich edycji sugerowana cena została ustalona przez CD Projekt na poziomie 99,90 zł. Różnice w cenach w poszczególnych sklepach wynikają z polityki sprzedaży ustalonej przez sieci handlowe i CD Projekt jako dystrybutor nie ma na nią wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok jakis krok w dobrym kierunku ale gdzie reszta co z rekopenasta ,przeprosiny , jak bedzie przebiegała wysyłka nic, wiecie co to jest bezczelnośc nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:55, Stwór napisał:

Dokładnie jak pisze przedmówca nie można pisać takich informacji od razu? A tak powstały nieścisłości,
przez brak odzewu żal, rozgoryczenie etc. Niepotrzebnie;)


Przepraszamy, faktycznie taka informacja powinna pojawić się od razu. Następnym razem, nauczeni doświadczeniem (a Wy na pewno nam przypomnicie z wyprzedzeniem, prawda?:>) postaramy się na bieżąco informować o tym co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:08, Mac Cry napisał:

Ja nie cem tego tematu przypiętego. Trzy tematy o Wiedźminie przypięte mimo woli. Niee ;(


Mac Cry, proszę ... Odepniemy wkrótce, oki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymęczyliśmy Was przez ten weekend :) dzięki za info i taka mała rada na przyszłość... dawajcie takie info na początku i obejdzie się bez "nieścisłości i nieporozumień"

pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:09, KILER03 napisał:

Ok jakis krok w dobrym kierunku ale gdzie reszta co z rekopenasta ,przeprosiny , jak bedzie
przebiegała wysyłka nic, wiecie co to jest bezczelnośc nie zna granic



Dzięki. Informacje o wysyłce to kolejny krok, który zamierzamy zrobić. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:09, Soleila napisał:

> Dokładnie jak pisze przedmówca nie można pisać takich informacji od razu? A tak powstały
nieścisłości,
> przez brak odzewu żal, rozgoryczenie etc. Niepotrzebnie;)

Przepraszamy, faktycznie taka informacja powinna pojawić się od razu. Następnym razem, nauczeni
doświadczeniem (a Wy na pewno nam przypomnicie z wyprzedzeniem, prawda?:>) postaramy się
na bieżąco informować o tym co się dzieje.


wreszcie jakieś przeprosiny, ale brakuje jeszcze ich na stronie głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:10, zardzel napisał:

wymęczyliśmy Was przez ten weekend :) dzięki za info i taka mała rada na przyszłość... dawajcie
takie info na początku i obejdzie się bez "nieścisłości i nieporozumień"

pozdro.


Tak jest! :) Jeszcze tylko informacja o wysyłce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rech, rech, rech. Pomyślałam w pierwszej chwili, że coś z moją pamięcią nie tak, ale chwila szperania w archiwum newsów i mam dowód, że to nie ze mną są problemy. Oto cytat z newsa o wyprzedaniu EK z dnia 29.06.2007:
Wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej, w liczbie 2999, zostały zarezerwowane w ciągu 22 godzin od startu zamówień!
A w tym newsie nagle jest tylko: do sprzedaży bezpośredniej przez sklep Gram.pl zostało przeznaczone 2700 egz.

Poza tym informacja z newsa z dnia 26.10.2007 jak byk wynika, że dodrukowaliście 200 egz.:
Poza tym, ze względu na duże zainteresowanie Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina wśród graczy, producent zdecydował się ostatecznie na wyprodukowanie 3200 egzemplarzy tego wydania.
Ja sobie zdaję sprawę, że zawsze tych egzemplarzy faktycznie wyprodukowanych jest więcej niż w oficjalnym obiegu - chociażby egz. do wygrania w konkursach, do kupna przez pracowników, czy na inne działania marketingowe, ale jak się pisze o większej produkcji, to nie należy mieć pretensji, że ludzie rozumieją to jako większą produkcję.

Czy naprawdę nie da rady w tej firmie wypracować jednego wspólnego stanowiska i się go trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:06, Soleila napisał:

Hej,

Pozwoliłam sobie przypiąć treść informacji prasowej, a także wątek. Mam nadzieję, że w ten
sposób informacja jest czytelniejsza.

Just


Soleila litości! Czy Wy nie widzicie, że teraz największym problemem jest dla nas to, że nie mamy naszych Edycji Kolekcjonerskich?
Nie mogliście w tym newsie zawrzeć też informacji co z wysyłką drugiej raty? Co z rekompensatą? A może nie napisaliście tego celowo?

Ja już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować