Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - oficjalna informacja CD Projekt w kwestii ilości poszczególnych wydań gry

196 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 23:31, Oskar24 napisał:

Heh, CDP widzę nadal ma nas głęboko.
A kiedy wyciągnie?
A niebiescy kiedy się tu pojawią?
Przecież przed premierą tacy chętni do pomocy byliście...
A teraz?
Teraz radźcie sobie sami - "Co złego, to nie my"?
Przyznajcie się wreszcie, że bezczelnie nas okłamywaliście, oszukiwaliście... Nie dotrzymaliście
umów, a mało tego - nie przeprosiliście....
Może dość już tego żenującego spektaklu, milionów newsów o grze?
Może czas zacząć dbać o klienta?


Ciągle zrzędzicie i płaczecie. Ja już kilka dni temu położyłem na nich **** i teraz mam ich głęboko w ****.
Czy wy nie możecie się pogodzić, że oni mają was w **** i ciągle będziecie do nich apelować o lepsze traktowanie? Właśnie o to im chodzi. Żebyście byli do nich tak przywiązani. Ja na nich robie ***** i ich gry mnie już nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 23:39, mesiu59 napisał:

Ciągle zrzędzicie i płaczecie. Ja już kilka dni temu położyłem na nich **** i teraz mam ich
głęboko w ****.

Nie płaczę. Wiesz, w Twojej wypowiedzi brakuje mi jeszcze nazwania mnie dzieckiem Neo.
Nie zrzędze, nie płacze. Walczę o swoje. Nie odpuszczę im tym razem...
Choćbym miał tu pisać te rzeczy codziennie - będę to robił :/

Dnia 05.11.2007 o 23:39, mesiu59 napisał:

Czy wy nie możecie się pogodzić, że oni mają was w **** i ciągle będziecie do nich apelować
o lepsze traktowanie? Właśnie o to im chodzi. Żebyście byli do nich tak przywiązani. Ja na
nich robie ***** i ich gry mnie już nie interesują.

Nie możemy się pogodzić.
Nie mów, że gry CDP Cię nie interesują, bo i tak kupisz ich grę w przyszłości zapewne tak jak i ja...
Jesteśmy skazani na Cenege i CDP - trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie kupie, a ty rób sobie co chcesz. Ja nie jestem uzależniony od gier i w sumie mi zwisają. Nawet po tej akcji, anulowałem zamówienie na Pro Evo 8 i FM 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada 2007"
tak sie zmienił mój status... ciewawy czy to prawda? zobaczymy jutro (najgorsze ze nikogo w domu nie ma do 15...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 23:06, mesiu59 napisał:

> A w ogóle co z tymi którzy zamówili EK po premierze? Bo wydaje mi się że tych egzemplarzy
jest
> kilkadziesiąt, a już parę tysięcy osób to zamówiło.
Skąd wiesz ile osób zamówiło :>??

Nie wiem, ale sądząc po tym że za pierwszym razem wyprzedały się w 23 godziny to teraz już pewnie dużo osób zamówioó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie przeprosili? Masz chyba problemy z czytanie przypiętych postów w przypiętych wątkach. Przestań wreszcie toczyć pianę i napisz coś w kulturalnym stylu, bo to co odstawiasz robi sie nudne. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:55, Budo napisał:

/.../

Nie przeprosili? Masz chyba problemy z czytanie przypiętych postów w przypiętych wątkach. Przestań
wreszcie toczyć pianę i napisz coś w kulturalnym stylu, bo to co odstawiasz robi sie nudne.
EOT.

Tiaaa... mam problemy z czytaniem.
Możesz mi powiedzieć gdzie są te przeprosiny?
Bo ja widzę tylko jedne, które mnie (jako grupy, oczywiście nie wymagam indywidualnych przeprosin) nie dotyczy ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=4 )...
Napisz coś w kulturalnym stylu? Pisałem dwa tygodnie temu, tydzień temu - jak niebiescy tu jeszcze wchodzili.
Tylko obecnie nas zlewają - staram się jak mogę nie obrażać nikogo, ale CDP sobie z nas kpi :/
I dlaczego niby nie mam pisać o tym, co jest złe?
Lepiej, żebym spamował w temacie o Wiedźminie w postach typu "Ale fajny ten Wiedźmin" albo wysyłał zdjęcia swojego wydania, chociaż większość gramowiczów ma identyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Oskar ma rację. Ale takie pisanie nie zmieni stanu magazynowego i raczej nic tego nie zmieni bo muszą wyprodukować trochę sztuk i wysyłać na bieżąco. Napis 1-5 dni jest taki sam od tygodnia bo to co zrobią to wysyłają. Po prostu chłopaki z CDP nie przewidzieli tego, że tyle osób zamówi grę. Czuję się pokrzywdzony tym, że zamówiłem miesiąc przed premierą, a paczkę dostałem w piątek (dzień wydania). Zamówiłem edycję podstawową bo uznałem, że gra niczym się nie różni, a później kupię używkę na Allegro bo tu w dziale używki są gry droższe niż nówki. Wkurzyło mnie szczególnie to, że taniej mogłem mieć bestiariusz, którego akuratnie szukam, chociaż wiedziałem, że wPLN można sobie w d*** włożyć bo w Empiku lub MM kupię taniej i za przesyłkę nie zapłacę, ale moja wina.

Do Ekipy CDP: Dajcie więcej gadżetów w dziale Inne (za wPLN), albo obniżcie ceny gier bo hasło "sugerowana cena" jest śmieszne bo wiadomo, że nawet w najgorszym i najdroższym sklepie nie ma takiej ceny. Po prostu chciałbym mieć jakiś użytek z tych Wirtualnych Złotych bo jak na razie to mogę sobie reklamówkę smyczek kupić.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trosze napsiocze, Tak Gram nie lubi spamu a tu co? 3 tematy o Wiedźminie power by CDP przyklejone na górze forum.. jezu szkoda ze nie 10 odrazu, 1 na EK, drugi na opóźnienie, 3 na to ze już gracze dostali wiedźmina, 4 że nie dostali jescze dodatków EK 5 by wiedzieli ze wiedźmin już wyszedł... itd...
Czemu nie połączycie tematów?
tak ciężko w nazwie dopisać Komentarz: Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina Oraz CDP informuje o ilości poszczególnych wydań gry
eh... i tak się robi syf na forum.
tak bardzo chcecie na siłę wypromować Wiedźmina ze się to niesmaczne robi.
Ci którzy mieli Witchera kupić już to dawno zrobili, a ci co mają zamiar zrobią to przy okazji świąt.
Inna sprawa ze otworzyliście sklepik bajerów z wiedźmina.. ehh i się zaczęło odcinanie kuponów od Geralta.
Ja się bardzo ciesze że Polacy stworzyli taką fajną grę, naprawdę przyzwoity kawałek kodu binarnego ale nie dajcie sie zwariować, są pewne granice.
zbyt nachalnie prowadzicie kampanie reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie o co ci chodzi? O sklepik? Super sprawa dla fanów.
O tematy na forum? Bo ludzie muszą się mieć gdzie wypowiadać na temat burdelu jaki jest z dostarczeniem reszty EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ale nie można było tych wszystkich tematów o wiedźminie połączyć w jeden czy dwa? naprawdę potrzeba aż tyle? i to poprzyklejanych na dodatek ?
zdaje sobie sprawę ze to są komentarze ale naprawdę jest to nieestetyczne i spamem trąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:24, Dark SMG napisał:

Ok ale nie można było tych wszystkich tematów o wiedźminie połączyć w jeden czy dwa? naprawdę
potrzeba aż tyle? i to poprzyklejanych na dodatek ?
zdaje sobie sprawę ze to są komentarze ale naprawdę jest to nieestetyczne i spamem trąca.

To nie wchodź tutaj i już. Nikt ci nie każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 15:30, piotr.kwazi napisał:

Mógłby mi kto podać link na demko wiedzmina?

Nie ma dema (jeszcze), poza tym to nie jest odpowiedni temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 16:06, Krejt napisał:

> Mógłby mi kto podać link na demko wiedzmina?
Nie ma dema (jeszcze), poza tym to nie jest odpowiedni temat.

Przecież tu sie mówi o wiedzminie,nie?To dlaczego link do demka nie jest odpowiednim tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 07:52, piotr.kwazi napisał:

> > Mógłby mi kto podać link na demko wiedzmina?
> Nie ma dema (jeszcze), poza tym to nie jest odpowiedni temat.
>
Przecież tu sie mówi o wiedzminie,nie?To dlaczego link do demka nie jest odpowiednim
tematem?

Bo to jest temat o ilości poszczególnych wydań wiedźmina, jak trudno się domyśleć po tytule ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować