Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - oficjalna informacja CD Projekt w kwestii ilości poszczególnych wydań gry

196 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 18:18, mq9demo napisał:

czy nie wydaje się wam, że po prawej stronie screena jest postać, która ma twarz dokładnie
taką jak Tomasz Gop, jeden z twórców gry?


A czy Tobie się nie wydaje, że detektyw w Wyzimie Klasztornej (Raymond bodaj, cholera zapomniałem imienia) ma twarz Adama Badowskiego, kierownika artystycznego Witchera?
Spostrzegawciuchy łączmy się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:17, Bagieta napisał:

Wogóle Gram.pl spierniczył sprawe z Wiedźminem.

A ja jestem świętym Mikołajem...
Ludzie, troszkę wyrozumiałości, ciut troszkę ;)
Gram.pl na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że zawalili, ale przecież starają się wszystko naprawiać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:15, SzaacH napisał:

Ali

Za chwilę będzie kolejne info dotyczące EK. Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania (nie
tylko ty) :)
Tak więc kwestia wysyłek EK też zostanie wyjaśniona do końca tak by nie było juz żadnych niedomówień.

pozdrawiam


Trzymam za slowo (pisane) ;]

mordo Ty moja :P (teraz tak sie chyba w Polsce pozdrawia ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się czuję oszukany - nie przez empik, nie przez mm ale właśnie przez politykę CDP.
Dlaczego nie mogliście poinformować o tym wcześniej?
Kupowałem w empiku, powinienem mieć empik version?
1. W ogóle nie mam kolorowej poligrafii - dlaczego? Jak to w ogóle ma wyglądać?
2. Nikt mi nie powiedział o torbie, w ogóle nie wiedziałem, że takie coś jest. Gdyby CDP napisał o tym wcześniej - mógłbym się upomnieć.
3. Fajniejsze wersje w mm, gdybym wiedział to bym się tam wybrał - teraz grę już mam - drugi raz nie kupię. Dlaczego tego nie powiedzieliście wcześniej? Jestem w plecy o bestiariusz - który chyba jest najfajniejszym dodatkiem.

Dlaczego mam wrażenie, że po prostu osoby które zamawiały przez gram.pl jak i osoby które kupiły równo z premierą są po prostu stratne? Czy to nie my powinniśmy być najbardziej zadowoleni, wszak czekaliśmy właśnie na premierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:19, grzesioo napisał:

> czy nie wydaje się wam, że po prawej stronie screena jest postać, która ma twarz dokładnie

> taką jak Tomasz Gop, jeden z twórców gry?

A czy Tobie się nie wydaje, że detektyw w Wyzimie Klasztornej (Raymond bodaj, cholera zapomniałem
imienia) ma twarz Adama Badowskiego, kierownika artystycznego Witchera?
Spostrzegawciuchy łączmy się. :)


Hehe :) Myślę, że na ten temat powinni wypowiedzieć się sami pracownicy REDa, najlepiej w wątku ogólnym. Tak btw. to dobry temacik na konkurs, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:22, Soleila napisał:

Hehe :) Myślę, że na ten temat powinni wypowiedzieć się sami pracownicy REDa, najlepiej w wątku
ogólnym. Tak btw. to dobry temacik na konkurs, co?;)


Mi się podoba, lecz trudniej byłoby ze znalezieniem jakiejś nagrody dla zwycięzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem wersję podstawową z grampla i jest to pierwszy raz w życiu, gdy cieszę się, ze mam zbyt słabego kompa. ^^ Bo przesyłka nie przychodzi, ale Geralt i tak mi nie ruszy, więc mnie to nie rusza. ;P Nowy PieC kupuję niebawem. :)

PS
SOOOOOOOOOOL.
Sprawdź maila, proszę! Tego z cdprojekt.com na końcu (piszę na wszelki wypadek, jakbyś miała jeszcze jakiegoś ;P).

PS(PS)
Tak, to był prawdziwy powód, dla którego pisałem ten post. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:19, SzaacH napisał:

EK było i jest 3200 tak jak w oficjalnej wiadomości. Jeśli w jakimś empiku pojakwiło sie 50
kolekcjonerek to znaczy że w innych ( a jest ich chyba 90) nie było wcale np. większa ilość
pojawiła sie tylko w miejscach nocnej premiery tak jak w Warszawie, co nie zmienia podanej
w presie totalnej ilości


ale to prawda ze kazdy z redowcow dostal swoja EK ;)

No i to i tak nie zmienia faktu ze w pierwszych wiadomościach (przy składaniu pre-orderów) była mowa o 2999 sztukach, a teraz okazało sie ze było tylko 2700...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:27, glizda101 napisał:

PS(PS)
Tak, to był prawdziwy powód, dla którego pisałem ten post. ;P


Psst, Robak, bo warna dostaniesz.

Just

Ps: Jutro odpiszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha uśmiałem się xD
Jak pisałem by dorobili EK po tym jak je wyprzedali zostałem olany a teraz na prośbę graczy to zrobiono? Buahahah
Unikalny bestiariusz z EK w podstawówce? No spoko, medalion tez było dorzucić....
Czemu nie napisaliście tego "njusa" od razu po ogłoszeniu sprzedaży? Skoro juz wtedy było wiadomo, że do MM, Saturna i Emiku trafi Rozszerzona EP i pełna EK?

Jescze jedno... kiedy dostanę EK w pełni? Żałosny ten news...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:27, glizda101 napisał:

A ja zamówiłem wersję podstawową z grampla i jest to pierwszy raz w życiu, gdy cieszę się,
ze mam zbyt słabego kompa. ^^ Bo przesyłka nie przychodzi, ale Geralt i tak mi nie ruszy, więc
mnie to nie rusza. ;P Nowy PieC kupuję niebawem. :)

PS
SOOOOOOOOOOL.
Sprawdź maila, proszę! Tego z cdprojekt.com na końcu (piszę na wszelki wypadek, jakbyś miała
jeszcze jakiegoś ;P).

PS(PS)
Tak, to był prawdziwy powód, dla którego pisałem ten post. ;P


dziwna ta Twoja wypowiedz :|. A tak a propos to sadze ze Sol ma tylko jednego maila służbowego ^^

P.S. pisze sie "z gram.pl" , a nie "z grampla"

pozdrawiam - gogowitczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:20, Magwisienka napisał:

> Wogóle Gram.pl spierniczył sprawe z Wiedźminem.
A ja jestem świętym Mikołajem...
Ludzie, troszkę wyrozumiałości, ciut troszkę ;)
Gram.pl na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że zawalili, ale przecież starają się wszystko
naprawiać, nie?

Wyrozumialosc mielismy na poczatku, jak dostalismy maila, ze EK bedzie na raty.

Potem bylo tylko gorzej, a CDP, z uporem godnym lepszej sprawy, strzelal sobie gole do wlasnej bramki: info o kompletnych EK w sklepach, o dodatkowych egzemplarzach, o specjalnych wydaniach dla MM i Empiku.
Zas najwierniejsi fani byli totalnie zlewani i CDP mialo ich gleboko w miejscu, gdzie plecy traca swa szlachetna nazwe.

Czy staraja sie naprawic? Mam co do tego coraz powazniejsze watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:31, R-radzio napisał:

Jescze jedno... kiedy dostanę EK w pełni? Żałosny ten news...


Gdys poczytal ten watek widzialbys, ze zaraz bedzie jakies info w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:28, gogowitczak napisał:

> EK było i jest 3200 tak jak w oficjalnej wiadomości. Jeśli w jakimś empiku pojakwiło sie
50
> kolekcjonerek to znaczy że w innych ( a jest ich chyba 90) nie było wcale np. większa
ilość
> pojawiła sie tylko w miejscach nocnej premiery tak jak w Warszawie, co nie zmienia podanej

> w presie totalnej ilości

ale to prawda ze kazdy z redowcow dostal swoja EK ;)

No i to i tak nie zmienia faktu ze w pierwszych wiadomościach (przy składaniu pre-orderów)
była mowa o 2999 sztukach, a teraz okazało sie ze było tylko 2700...



No trudno żeby deweloperzy nie dostali swojej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:31, gogowitczak napisał:

dziwna ta Twoja wypowiedz :|.


Wybacz.

Dnia 29.10.2007 o 18:31, gogowitczak napisał:

P.S. pisze sie "z gram.pl" , a nie "z grampla"


Kto tak ustalił? ;] Grampl (ew. grampluś) brzmi o wiele lepiej i przyjaźniej, niż gram.pl (czyt. gram-pe-el). (Nie musisz odpisywać :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować