Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - oficjalna informacja CD Projekt w kwestii ilości poszczególnych wydań gry

196 postów w tym temacie

Okej, trochę się zakręciłem. :/ Byłem dzisiaj w gdańskim Saturnie i udało mi się załapać na "EDYCJĘ SPECJALNĄ" (brązowa okładka) - bo za tą samą cenę co "zwykła", a z dodatkowym Bestiariuszem. Zadowolony wracam do akademca, zdzieram folię... hmm... albom ślepy, albo nie ma Bestiariusza... Pytanie: gdzie ten "dodatek"? Powinna mi go dać pani w kasie? :O :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z CDP mógłby z łaski swojej napisać kiedy zostaną dosłane elementy EK za które zapłaciłem?

Czy fakt wydawania gier komputerowych, a więc działania w branży rozrywkowej i fakt, że Waszymi odbiorcami jest głównie młodzież i dzieci, wywołał w Was jakieś dziwne przekonanie, że nie podlegacie obowiązującemu w Polsce prawu lub że co najmniej możecie je traktować z przymrużeniem oka?

Naruszyliście w paru miejscach umowę sprzedaży, sprzedaliście towar niezgodny z opisem, z lekceważeniem podeszliście do najwierniejszej grupy klientów...

Przez 9 dni (licząc od soboty, w którą ukazała się informacja o dosytarczeniu przesyłki na raty) nikt z Was nie poinformował Nas ani poprzez gram.pl ani przez wiadomość e-mail kiedy zamierzacie wypełnić swoją część zobowiązania...

CDP RED odwalił kawał dobrej roboty przy tej gierce i aż żal patrzeć jak grupa ekstremalnie niekompetentnych pracowników innej gałęzi firmy, pomimo niewiarygodnie długiego czasu na przygotowania ostro pracowała i dalej pracuje nad mieszaniem z błotem marki CDP, którą przez tyle lat z mozołem kreowano.

Proszę o podanie mi konkretnych informacji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:51, MarkusLoganus napisał:

Czy ktoś z CDP mógłby z łaski swojej napisać kiedy zostaną dosłane elementy EK za które zapłaciłem?

Czy fakt wydawania gier komputerowych, a więc działania w branży rozrywkowej i fakt, że Waszymi
odbiorcami jest głównie młodzież i dzieci, wywołał w Was jakieś dziwne przekonanie, że nie
podlegacie obowiązującemu w Polsce prawu lub że co najmniej możecie je traktować z przymrużeniem
oka?

Naruszyliście w paru miejscach umowę sprzedaży, sprzedaliście towar niezgodny z opisem, z lekceważeniem
podeszliście do najwierniejszej grupy klientów...

Przez 9 dni (licząc od soboty, w którą ukazała się informacja o dosytarczeniu przesyłki na
raty) nikt z Was nie poinformował Nas ani poprzez gram.pl ani przez wiadomość e-mail kiedy
zamierzacie wypełnić swoją część zobowiązania...

CDP RED odwalił kawał dobrej roboty przy tej gierce i aż żal patrzeć jak grupa ekstremalnie
niekompetentnych pracowników innej gałęzi firmy, pomimo niewiarygodnie długiego czasu na przygotowania
ostro pracowała i dalej pracuje nad mieszaniem z błotem marki CDP, którą przez tyle lat z mozołem
kreowano.

Proszę o podanie mi konkretnych informacji.

Zajrzyj na przypiety temat, w którym znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania (a przynajmniej część...) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:01, Soleila napisał:

Chodzi Ci o bestiariusz w edycji MM? Nie umiem odpowiedzieć Ci na to pytanie. Spodziewam się,
że sieć MM wynegocjowała z działem handlowym taką edycję dla siebie ...

No dobra. Tylko czemu gracze nic o tym nie wiedzą?
"Unikalny" Bestariusz trafia do MM w liczbie dodatkowych 4 tysięcy sztuk.
Gdybym wiedział, na 99,9% zrezygnowałbym z pre-ordera. Bo dlaczego ja, który Wiedźmina zamawiam przed premierą (a nawet walczyłem o EK w czerwcu, jednak zrezygnowałem z kupna, gdyż EP wydawała mi się wystarczająco atrakcyjna - i nadal taka jest. Tylko dlaczego w MM dostali jeszcze atrakcyjniejszą?), a Ci, którzy poszli sobie do MM mają lepsze wydanie niż ja i (wiem, że to nie zależy od Was, ale to też się liczy) za niższą cenę....
Gdzie tu jest sprawiedliwość?:(

Dnia 29.10.2007 o 20:01, Soleila napisał:


Ps: Korzystając z opcji edycji postów :> w tym miejscu na dzisiaj już się pożegnam. Do zobaczenia
jutro. :)

Do zobaczenia ;)

P.S. To kto mi na to pytanie odpowiedzi udzieli?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądan na to, że GRAM.PL jest dla naiwniaków (takich jak ja). Inni kupują w MM, Saturnie lub Empiku. Chciaż raz MM miał rację w swojej reklamie - "Nie dla idiotów" a właśnie tak się teraz czuję.
Wyjątkowa EK - śmiech, co chwile dowiadujemy się o "unikatach", za które zapłaciliśmy grubą kasę, rozdawancyh do ES (za jedyne 79zł).

Zróbice sobie reklamę: GRAM.PL tylko dla idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie winię nikogo za nic. Nie interesuje mnie co ile czego. Jako klient czuję się co najmniej dziwnie i stwierdzam prosty fakt. Wiedźmin to mój ostatni pre- order w gram.pl. Miałem zakupić hellgate london, ale wolę stanowczo poczekać, aż wyjdzie w empiku lub media markt. Zaoszczędzę na przesyłce i nie będę musiał latać na pocztę po odbiór, a pewnie kupię taniej i lepsze wydanie niż na gram.pl

Bardzo zawiedziony jestem. Nie oczekuję rekompensaty, jałmużny nie przyjmuję .

A swoją drogą gra jest świetna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o oficjalną odpowiedź na następujące pytanie:

Ile wyprodukowano Edycji kolekcjonerskich Wiedźmina EK OFICJALNIE i jak zostały rozdysponowane do sprzedaży (czyli MM, Saturn oraz sprzedaż internetowa)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten straszny piątek 26 Października ... wchodzę do Empiku a tu EK Wiedźmina w ilości sztuk dwóch ... ale się wkurzyłem :D
Aha jeżeli chodzi o samą grę to jest warta każdych pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jest żal, że nie było nic wspomniane o edycjach dodatkowych z torbą lub bestiariuszem bo wolałbym kupić właśnie taką. Tym bardziej, że miałem taką możliwość. Gra jest ok ale to co się wokół niej dzieje też jest ważne a tutaj popsuł się klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:33, IzKaDeXteR napisał:

Poproszę o oficjalną odpowiedź na następujące pytanie:

Ile wyprodukowano Edycji kolekcjonerskich Wiedźmina EK OFICJALNIE i jak zostały rozdysponowane
do sprzedaży (czyli MM, Saturn oraz sprzedaż internetowa)!

Trwają ustalenia bo obliczenia się nie zgadzają ;)
wg postu z tematu wyżej całkowity nakład - 3200 sztuk z czego:
300 sztuk na sklepy i 2999 sztuk numerowanych dla preorderowców ;)
perpetum mobile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 09:03, SwenG napisał:

> Poproszę o oficjalną odpowiedź na następujące pytanie:
>
> Ile wyprodukowano Edycji kolekcjonerskich Wiedźmina EK OFICJALNIE i jak zostały
rozdysponowane
> do sprzedaży (czyli MM, Saturn oraz sprzedaż internetowa)!

Trwają ustalenia bo obliczenia się nie zgadzają ;)
wg postu z tematu wyżej całkowity nakład - 3200 sztuk z czego:
300 sztuk na sklepy i 2999 sztuk numerowanych dla preorderowców ;)
perpetum mobile ;)

Niemożliwe, bo w sklepach chodzą numery np. 2700 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy ci którzy kupowali w empikach mieli większy zestaw od tych zamawianych na gram.pl przed premierą? To jest już przeszada. Skoro w edycji podstawowej w empikach jest jeszcze bestiariusz to ja go też chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować