Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 8800 GT już w sklepach!

210 postów w tym temacie


Dnia 02.11.2007 o 20:00, BiShopKF napisał:

Sorry stary, ale tym postem udowadniasz tylko, że nie masz kompletnie nic do powiedzenia -
taka jest różnica między nami mój niedowartościowany przyjacielu z wielkimi marzeniami.
A liczyłem na ciekawą dyskusję...


Jako dyr. techniczny, kłócę się argumentując tematy jedynie teorią, nie to co Ty, mój wodzu, wyimaginowaną praktyką w zakładzie poprawczym Sony. Każde marzenia są do spełnienia, wystarcz tylko chcieć, odrobina przebojowości nie zaszkodziła jeszcze nikomu. Houk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to mało kto widział 8800GT w Polsce, te nieliczne sztuki które do nas dotarły zostały natychmiast wyprzedane, praktycznie żaden sklep nie ma tych kart na składzie. Trzeba czekać na kolejne dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 11:59, marcinshinoda napisał:

Nvidia chyba samaa niewie jak sie wpokała ztą karta:) troszke gorsza od 8800 GTX, a sporo tańsza:)

Sądzę że dobrze wie co robi... czy tylko ja zdaje sobie sprawę o tym że za 2-3 miesiące wychodzą nowe karty Geforce 9xxx i nabywcy GF 8800 GT mogą już niedługo żałować zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:52, Patyk Pokoju napisał:

Widział ktoś z was w sklepie kartę Zotac 8800 gt amp! edition? Ma mocno podkręcone zegary ale
nigdzie nie moge jej znależć.
http://pclab.pl/art29453-3.html


Ja niestety nie widziałem tego modelu, skoro jest takim hitem to pewnie na benchmarku.pl, czy gdzieś wduszą ją i wyduszą ;) Za to mieli poważną dostawę 8800gt, więc nam przetaktują ceny karcioszek na amen, jak przystało na najdroższy sklep w kraju :D

PS. dzięki, że doceniłeś walory artystyczne, które wypłynęły z seca mojej skromnej osoby xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że "dyr. techniczny" za którego się podajesz, to w Twoim wypadku zwykły, niedowartościowany monter siedzący na słupie... Ludzie ze stanowisk które przytaczasz nie szastają tytułami na forum o grach, ponieważ w poważnych firmach panują pewne niepisane zasady, o których jak widać nie masz zielonego pojęcia (bo właśnie łamiesz jedną z nich). Ja całkowicie przypadkowo znam je w odróżnieniu od Ciebie...

Czasami przeraża mnie ludzka głupota i desperacka chęć zaistnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekaw jaki zasilacz musi być do tego Geforca 8800GT. Skoro jest tak wydajny jak GF8800GTX to pewnie też z 700W musi być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 18:46, Lee1234 napisał:

Ja to jestem ciekaw jaki zasilacz musi być do tego Geforca 8800GT. Skoro jest tak wydajny jak
GF8800GTX to pewnie też z 700W musi być :(


U mnie 8800GTX chodzi na zasilaczu 500W (obciążonym dodatkowo 2 dyskami i 2 napędami). 8800GT jest mniej prądożerna, więc sądzę że 450W będzie w pełni wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 18:44, BiShopKF napisał:

Przypuszczam, że "dyr. techniczny" za którego się podajesz, to w Twoim wypadku zwykły, niedowartościowany
monter siedzący na słupie... Ludzie ze stanowisk które przytaczasz nie szastają tytułami na
forum o grach, ponieważ w poważnych firmach panują pewne niepisane zasady, o których jak widać
nie masz zielonego pojęcia (bo właśnie łamiesz jedną z nich). Ja całkowicie przypadkowo znam
je w odróżnieniu od Ciebie...

Czasami przeraża mnie ludzka głupota i desperacka chęć zaistnienia.



Ludzka zawiść czasami mnie zadziwia. Chciałeś wiedzieć czym popieram swoje informacje, kolega zaś chciał wiedzieć kim jestem, teraz Się dowiedziałeś i dokuczasz jak przystało na studencika pierwszego roku. Zasady nie pisane nie istnieją drogi panie, choć może rzeczywiście miałem niezły tupet wpisując swój tupet. Ale był to cel, abyś zrozumiał, iż nie z gimnazjalistą masz do czynienia, ot sprowadzić kota na ziemię... Hehe ;) No może jeszcze troszkę znudzony jestem, chory leżę w łóżku. Nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia i jakie będą tego konsekwencje. Pomyśl nad tym chłopcze.
Serdecznie pozdrawiam :€ Agggrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:04, BiShopKF napisał:

> Ja to jestem ciekaw jaki zasilacz musi być do tego Geforca 8800GT. Skoro jest tak wydajny
jak
> GF8800GTX to pewnie też z 700W musi być :(

U mnie 8800GTX chodzi na zasilaczu 500W (obciążonym dodatkowo 2 dyskami i 2 napędami). 8800GT
jest mniej prądożerna, więc sądzę że 450W będzie w pełni wystarczające.


Być może w niektórych 8800GT są zastosowane tańsze pamięci, stąd sporo niższa cena, co przełoży się na wydajność. Inne będą używać tych z najwyższej półki - po ostrym OC pewnie coś pokażą. Chciałbym zobaczyć 8800GT porównywalne z najmocniejszymi GTXami. Z najsłabszymi GTXami raczej sobie pohulają w sli dopiero... Takie jest moje zdanie, ale może nas życie zaskoczy jakąś rewelacją? Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 18:46, Lee1234 napisał:

Ja to jestem ciekaw jaki zasilacz musi być do tego Geforca 8800GT. Skoro jest tak wydajny jak
GF8800GTX to pewnie też z 700W musi być :(

400W starczy przy standardowym kompie. W teście na Anandtech komputer z Intel Core 2 Extreme X6800, 8800GT, 4GB RAM, twardziel 300GB zżerał przy pełnym obciążeniu w grach 209W, więc wcale nie tak dużo.
http://anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3140&p=13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:07, Nekromantik napisał:

Chciałeś wiedzieć czym popieram swoje informacje,


Przepraszam bardzo jakie informacje? To, że konsole stoją w miejscu?

Dnia 03.11.2007 o 19:07, Nekromantik napisał:

kolega zaś chciał wiedzieć kim jestem


Który kolega chciał wiedzieć, bo na pewno nie ja? Musiałeś wymyśleć coś co w twoim mniemaniu doda ci autorytetu. Niestety zamiast zabłysnąć stałeś się dla mnie pośmiewiskiem. Stwierdzenia "konsole stoją w miejscu" i "gry na konsole działają na minimum detali" są godne Kazia który dostał komputer na komunię i nie stać go na konsolę (pomijam, że bardzo by ją chciał) dlatego musi się usprawiedliwić przed kolegami w szkole dlaczego konsole są "be" i jej nie ma.

Dnia 03.11.2007 o 19:07, Nekromantik napisał:

Zasady nie pisane nie istnieją drogi panie, choć może rzeczywiście miałem niezły tupet wpisując swój tupet.


Nie istnieją czy nie wiesz nawet o czym piszę?

>Ale był to cel, abyś zrozumiał, iż nie z gimnazjalistą masz do czynienia,

Więc to już liceum? Gratki.

Dnia 03.11.2007 o 19:07, Nekromantik napisał:

Nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia i jakie będą tego konsekwencje.


To działa w obie strony, ale nie, nie napiszę ci kim jestem ani czym się zajmuje na codzień ani o tym, że z mojej pasji do gier utrzymuję się odkąd tylko stałem się pełnoletni...

Dnia 03.11.2007 o 19:07, Nekromantik napisał:

Pomyśl nad tym chłopcze.


Otóż to i najlepiej ze 2 razy.

Pozdrawiam forumowego dyrektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BiShopKF - dziwnie to trochę brzmi... Mówiłem o Twoich kolegach muszkieterach, których się teraz wypierasz. Zauważyłem taką taktykę - jeden nie daje rady, więc przychodzi następny. A co zrobisz, gdy dowiesz Się, że moje stanowisko jest prawdziwe? Nadal będziesz prowadził wojenkę: krzycząc wszem i wobec: taki dureń dostał je dzięki powiązaniom rodzinnym! A gdybym był rolnikiem??? :D Z pługiem po polu szalał... Przyjacielu, nie napisałeś nic, co odpiera maje zarzuty wobec PS3. Zaatakowałeś tylko mnie razem z chłopcami z ferajny. Na temat konsoli nic nienapisałeś, o mnie cały czas. Ale powinieneś być z Siebie zadowolony, bo to jedyne miejsce, gdzie możesz wymienić poglądy z ciekawymi, bądź mniej ludźmi. Na zewnątrz istnieją inne realia, konwersacja wygląda brutalnie, przegrany dochodzi do sił bardzo długo, czasem nie dochodzi wcale. Gratuluję Ci zarobkowania na własnym hobby. I co, można przeżyć, kulturalnie zachowywać się, bez bezczelnego zgryźliwego przyganiania? Płytkimi docinkami sam Sobie wystawiasz ocenę. Nie szanujesz ludzi, ale do tego trzeba dorosnąć, może i Ty kiedyś dorośniesz.
Również pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z nas musi zakończyć tą prywatę i tym kimś będę ja. Dawno nie prowadziłem tak jałowej i mało konkretnej rozmowy. Jedyne co się od Ciebie dowiedziałem, to wspomniane już cytaty, że "konsole stoją w miejscu" i "gry na konsole działają na minimum detali", a także mocno wątpliwe stanowisko którego nazwa jest szalenie mało konkretna (wiesz, że panią sprzątaczkę można nazwać "specjalistą od konserwacji powierzchni płaskich"? - Ładny tytuł, nie?). Co więcej nie wiem czemu miał służyć ten wątpliwy szpan stanowiskiem, gdyż autorytetu tym posunięciem w moich oczach nie nabrałeś - gdybyś napisał coś mądrego na temat konsol, byłbym w stanie uwierzyć. Piszesz, że inni "muszkieterowie" byli ciekawi. Którzy? Podaj cytaty, a nie tylko puste słowa. Gdyby twoje stanowisko okazało się prawdziwe? Ok, spoko możesz być kim chcesz ale to nie zmienia faktu, że o konsolach wiesz tyle co osoba która jej nigdy nie miała (vide "gry na konsolach działają na minimalnych detalach").
Szczytem, a raczej "najlepszą obroną" jest zarzucenie mi, że nie napisałem nic konkretnego. Nic co "odpiera twoje zarzuty wobec PS3". Mnie nie interesuje PS3, ja w pierwszym poście do Ciebie pisze o ogóle konsol i żadnej nie faworyzuję (dla przykładu napominam o dwóch, ale podkreślam, że ty tylko przykłady i mógłbym równie dobrze posłużyć się innymi).

Dnia 04.11.2007 o 11:31, Nekromantik napisał:

Płytkimi docinkami sam Sobie wystawiasz ocenę.


Takimi jak "studencik pierwszego roku" i "muszkieter"?

Dnia 04.11.2007 o 11:31, Nekromantik napisał:

Nie szanujesz ludzi, ale do tego trzeba dorosnąć, może i Ty kiedyś dorośniesz.


Patrz linijkę wyżej. Może Tobie też się uda kiedyś dorosnąć, kto wie?


Z mojej strony to koniec rozmowy o niczym.
Na zakończenie napiszę dla odmiany coś na temat.

Wszystkim którzy tak bardzo podniecają się teraz wynikami kart 8800GT i planują w najbliższych dniach wymianę karty, polecam wstrzymać się ok 3 tygodnie. W tym czasie ma pojawić się nowa bardzo wzmocniona wersja GTS, a także odpowiedź ze stajni AMD / ATI. Po wyjściu tych kart sytuacja na rynku może się po raz kolejny mocno zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować