Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 8800 GT już w sklepach!

210 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 19:11, Stwór napisał:

Niestety bo ceny kart 8800 GTS wcale nie stanieją, po prostu co pewien czas producenci proponują
takie limitowane wersje za mniejszą cenę osiągającą wydajnościowo podobnie co karta potencjalnie
wyższej półki:) Ale do serii limitowanych jest ten Haczyk.. Limitowana wersja;) Będzie najprawdopodobniej
bardzo trudno ją dostać, więc to będzie okazja tylko przez chwile, potem wszystko wróci do
normy:)

Po prostu 8800GTS nie będą już produkowane tak jak teraz, jedynie w odświeżonej wersji 640MB, która pojawi się za kilka tygodni. Czyli bardzo szybko stare GTS znikną ze sklepów, bo sklepy wyprzedadzą tylko zapasy. 8800Gt wcale nie będzie serią limitowaną, coś źle usłyszałeś. 50 tys. kart miało się pojawić w pierwszej serii na starcie, na przełomie listopada, grudnia rynek będzie już zalany tymi kartami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:11, Nekromantik napisał:

> Jak kupie taką to wystarczy mi na 5 lat ?
> ;)

Ta karta nie wystarczy nawet na pół roku o Crysisie na full zapomnijcie. Pamiętacie jakim wypasem
był 6600gt? Doom 3 niby hulał na full, ale jak przychodzilo do poważnej zadymy to mieliśmy
kilka klatek na sek. 8800gts i gt jest marketingiem, jak ktoś świetnie zauważył.

Xbox 360 i PS3 już w tej chwili nie wystarczają, więc z czym do ludu?


Karty ze średniej półki to już inna sprawa. Znam ludzi, którzy spokojnie ciągną jeszcze na radku 9800pro i jakoś nie narzekają na wydajność w najnowszych grach. Ten 8800GT spokojnie starczy na długi czas. Ludzie i media bardzo często rozpowszechniają takie ploty, że na przykład Wiedźmin ma takie wymagania, że pójdzie tylko na 8800GTX.
I załamałeś mnie tym tekstem: "Xbox 360 i PS3 już w tej chwili nie wystarczają, więc z czym do ludu?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:03, dave03 napisał:

Jeśli chcesz coś lepszego to nie wiem na co czekasz, bo przecież karty kosztujące dziś w sklepach
2 tyś. są lepsze od niej.


Wiem, ale ja pod koniec przyszłego lata zmieniam kompa więc czekam na jakąś dobrą kartę graficzną a nie tekie coś co za rok będzie do wyrzucenia bo mało co na tym ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chodzi o moc plasuje się ona pomiędzy modelami 8600 GTS i 8800 GTS 320 MB" OMG. Można wiedzięć skąd autor wziął tę informacje? Owszem plasuje się ona pomiędzy modelami 8600 GTS i 8800 GTS 320 MB, ale pod względem ceny lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 19:20, wdowiakm napisał:

Wiem, ale ja pod koniec przyszłego lata zmieniam kompa więc czekam na jakąś dobrą kartę graficzną
a nie tekie coś co za rok będzie do wyrzucenia bo mało co na tym ruszy ;)

Ja planuje w grudniu zmienić sprzęt i może się na nią skusze, bo chyba będzie miała dobry stosunek wydajności do ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 19:16, Nekromantik napisał:

A może jednak spróbujesz? Zawsze jest szansa, że mnie oświecisz, miszczu... :D


No więc podam tylko jeden , ale za to najważniejszy , wspaniałe konsolowe gry :)
I nie porównuj takich gier jak Burnout , God of War czy Tekken do jakiś PC-owych Gothiców , błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:17, Makratos napisał:

> > Jak kupie taką to wystarczy mi na 5 lat ?
> > ;)
>
> Ta karta nie wystarczy nawet na pół roku o Crysisie na full zapomnijcie. Pamiętacie jakim
wypasem
> był 6600gt? Doom 3 niby hulał na full, ale jak przychodzilo do poważnej zadymy to mieliśmy

> kilka klatek na sek. 8800gts i gt jest marketingiem, jak ktoś świetnie zauważył.
>
> Xbox 360 i PS3 już w tej chwili nie wystarczają, więc z czym do ludu?

Powiedz komu nie wystarczają ,takim leniwym developerom jak ten od H-L 2 , któremu nie podoba
się , że on musi sie dostosować do hardware''u a nie hardware do niego.


Tu nie chodzi o hardware, ale o pieniądze, źle wynegocjowane wynagrodzenia. Gdyby producenci konsol zgodzili się dopłacić, to nawet nie usłyszałbyś o problemach, żył w przekonaniu o Xboxie 360 i PS3 miażdzących wszystkie PCty za 10tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:19, Zebius napisał:

8800Gt wcale nie będzie serią limitowaną, coś źle usłyszałeś. 50
tys. kart miało się pojawić w pierwszej serii na starcie, na przełomie listopada, grudnia rynek
będzie już zalany tymi kartami.


Czyli teraz, 50.000 tysięcy to bardzo mało jak na cały świat;) ale jak dalej będzie nie wiadomo bo jak na razie informacji jeszcze nie ma;) Na razie ma być 50 tysięcy, a czy będzie więcej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...w większości państw europejskich w cenie od 200 do 250 dolarów...
na początku nasi dystrybutorzy muszą pozbyć się starszych kart i dopiero obniżą ceny 8800GT

gigabyte to GV-NX88T512H-B

Chipset NVIDIA GeForce 8800 GT
Taille mémoire vidéo 512 Mo
Bus PCI Express 2.0 16x
Interface mémoire 256 bit(s)
Fréquence du chipset 600 MHz
Fréquence mémoire vidéo 900 MHz
Type de mémoire GDDR3
Processeurs de flux 112
Fréquence des processeurs de flux 1500 MHz

te częstotliwości są jakieś inne

w Komsadzie podają tak:
Gigabyte GeForce 8800GT, 512MB GDDR3 (256 bit), HDTV&DualDVI, PCI-E, BOX


Typ chipsetu Geforce 8800GT
Szyna pamięci 256-bitowa
Rodzaj pamięci DDR III
Zainstalowana pamięć wideo 512 MB
Częstotliwość RAMDAC 400 MHz
Taktowanie rdzenia 600 MHz
Taktowanie pamięci 900 MHz
Typ złącza magistrali PCI-E 16x

może dokładnie nie znają parametrów ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:25, Makratos napisał:


> A może jednak spróbujesz? Zawsze jest szansa, że mnie oświecisz, miszczu... :D

No więc podam tylko jeden , ale za to najważniejszy , wspaniałe konsolowe gry :)
I nie porównuj takich gier jak Burnout , God of War czy Tekken do jakiś PC-owych Gothiców ,
błagam...


Nie grałem w żądną z tych (Burnout God of War Tekken) , a posiadam PS2, czy coś straciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 19:19, Choochoo napisał:

I załamałeś mnie tym tekstem: "Xbox 360 i PS3 już w tej chwili nie wystarczają, więc z czym
do ludu?".


Mam nadzieję, że nic Ci się nie stało i jutro pójdziesz jak zwykle do szkoły z uśmiechem na ustach :D

Za rok 8800gt będzie dużo gorszym wyborem, niż obecnie 8600gt - zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:31, Nekromantik napisał:

>
> > A może jednak spróbujesz? Zawsze jest szansa, że mnie oświecisz, miszczu... :D
>
> No więc podam tylko jeden , ale za to najważniejszy , wspaniałe konsolowe gry :)
> I nie porównuj takich gier jak Burnout , God of War czy Tekken do jakiś PC-owych Gothiców
,
> błagam...

Nie grałem w żądną z tych (Burnout God of War Tekken) , a posiadam PS2, czy coś straciłem?


Jak lubisz latające wszędzie flaki to nie grajac w God of War straciłeś bardzo wiele , Kratos robi to bardzo urolkiwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:33, Nekromantik napisał:


> I załamałeś mnie tym tekstem: "Xbox 360 i PS3 już w tej chwili nie wystarczają, więc z
czym
> do ludu?".
>

Mam nadzieję, że nic Ci się nie stało i jutro pójdziesz jak zwykle do szkoły z uśmiechem na
ustach :D


Etap szkoły już dawno mam za sobą. Podaj tylko jakieś sensowne argumenty dla Twojego stwierdzenia.

@Emillo2
Taktowania są jak najbardziej OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:38, Choochoo napisał:

>
> > I załamałeś mnie tym tekstem: "Xbox 360 i PS3 już w tej chwili nie wystarczają, więc
z
> czym
> > do ludu?".
> >
>
> Mam nadzieję, że nic Ci się nie stało i jutro pójdziesz jak zwykle do szkoły z uśmiechem
na
> ustach :D

Etap szkoły już dawno mam za sobą. Podaj tylko jakieś sensowne argumenty dla Twojego stwierdzenia.

@Emillo2
Taktowania są jak najbardziej OK.


O jakich sensownych argumentach chcesz rozmawiac na temat karty ze średniej pólki, dobrej na rok giercowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:35, Makratos napisał:

> >
> > > A może jednak spróbujesz? Zawsze jest szansa, że mnie oświecisz, miszczu...
:D
> >
> > No więc podam tylko jeden , ale za to najważniejszy , wspaniałe konsolowe gry :)

> > I nie porównuj takich gier jak Burnout , God of War czy Tekken do jakiś PC-owych
Gothiców
> ,
> > błagam...
>
> Nie grałem w żądną z tych (Burnout God of War Tekken) , a posiadam PS2, czy coś straciłem?


Jak lubisz latające wszędzie flaki to nie grajac w God of War straciłeś bardzo wiele , Kratos
robi to bardzo urolkiwie ;)


Może wrzucisz jakieś video na gramsajta z urokliwym rozpruwaniem flaków? Może skłoni to mnie do wyczajenia tej gierki, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować