Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Można już zadawać pytania? Dobrze więc :]
1. Czy jutro zostaną wysłane wszystkie egzemplarze elementów EK?
2. Jeśli nie to jakie będzie kryterium wg którego będą wysyłane paczki?
3. Podobno ma być wysłana niespodzianka w ramach przeprosin. Co to takiego będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przeprosinami... a rekompensata za nasze nerwy? Bo było coś takiego zapowiedziane dopiero co... :| Naturalnie nie licząc poprzednich dodatkowych dodatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh.... no trochę mnie zawiedliście, CDP .... jednak nie łamcie się .. :D ... Wybaczam Wam ;) ...
Mam nadzieję, że już więcej takich ,wtop, nie będzie ;) ...

Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za przeprosiny.

> No to o rekompensacie trzeba niestety zapomnieć...

Wyglada na to, ze niestety trzeba. Normalnie jak PiS - Plac i Spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. A co z osobami, które nawet podstawki z EK nie dostały? Dzisiaj dowiedziałem się, że moja EK została anulowana z powodu błędu z zaadresowaniem przesyłki... I nie dostałem o tym żadnej informacji, pani zaproponowała zwrot kosztów lub wygenerowanie nowego zamówienia przez nią. Pani powiedziała mi, że powinnienem dostać ją do końca orzyszłego tygodnia... Fajnie bo w końcu zamówiłem EK i nawet nie mogę zagrać bo gra miała gwarancje dostawy dwa dni przed premierą, prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:51, GollumZ napisał:

Nie wiem po co taki długi nius? Wystarczyło dać ostatni akapit, cała reszta już została wyłuskana
z DOKu. Jednym słowem będziemy mieli całe EK dopiero za tydzień jak nie później.


zgodnie z podaną już wcześniej informacją, elementy EK dosyłane będą przesyłką kurierską,
zatem powinny dotrzeć znacznie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do każdego z zamawiających wysłaliśmy również mailem przeprosiny i wyjaśnienie sytuacji" Ja owego maila nie dostałem , mam nadzieje że dostane chociaż maila z informacją o wysyłce drugiej części EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) To powinno wisieć tydzień temu

To teraz dostaniemy pudełko do tego co już stoi na półce? :D Sweet! Nie ma jak kupić zestaw w pudełku :D A może za miesiąc dodatkowa przesyłka z siateczką w której wszystko powinno dotrzeć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:55, stanlee napisał:

Co nie zmienia faktu, że zrobiono nas w balona. A za nerwy, chce rekompensatę i to wysoką.


Moim zdaniem samochód by w zupełności wystarczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdopododny jutrzejszy lub pojutrzejszy plan wydarzeń
od rana wyczekiwanie az wreszcie dodadza go do bazy w Masterlinku
pod wieczorem ktos napisze ze go dodali do bazy, po czym następuje awaria serwera
nastepny dzien
wyczekiwanie na kuriera od rana
popoludnie i dalej narzekanie ze nie ma kuriera i jaki ten kurier jest nieprofesjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale hola, przeca rekompensata była przez jednego z niebieskich obiecywana... że jeszcze nie wiadomo co, ale coś do paczek dołączą...
Więc może nie zostaniemy z "gołą" kolekcjonerką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że CDP postąpiło bardzo dobrze. Gracze dostali grę przed premierą, a dodatki otrzymają później na koszt wydawcy. Nie ma co ukrywać, bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować