Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 18:58, bezimienny15 napisał:

Wydaje mi się, że CDP postąpiło bardzo dobrze. Gracze dostali grę przed premierą, a dodatki
otrzymają później na koszt wydawcy. Nie ma co ukrywać, bardzo dobre rozwiązanie.


Miejmy tylko nadzieje że dodatki dojdą w nienaruszonym stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyt.
"Być może nie było to najlepsze posunięcie i wstrzymanie wysyłki całej edycji kolekcjonerskiej (w tym również do sklepów) - byłoby lepszym rozwiązaniem" - mówi Michał Gembicki.

nie "być może", a na pewno. I tu jest cały problem.
Przecież nie o same opóźnienie i gadżety chodzi.
Chodzi o podejście do lojalnych klientów, myślę że u dużej części z nich w pamięci zostanie sposób potraktowania.
Ja na pewno zapamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może Ty, jako szef Gram.pl, jesteś w stanie udzielić jakichś informacji nt. obiecanej gratyfikacji (nie tej naklejkowo-plakatowej)? Dołączacie do jutrzejszych paczuszek, czy też mam po raz trzeci wypatrywać kuriera?
No i co to konkretnie będzie? Chyba nie zbędziecie nas byle smyczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nic się nie stało z tymi EK. Wiadomo, że można było się czegoś takiego spodziewać. Jeśli chodzi o te egzemplarze wysłane do sklepów, to było najlepsze rozwiązanie (nie było sensu, żeby zalegały, a gdyby zostały rozesłane tylko do części zmawiających, to reszta czułaby się pokrzywdzona). Najważniejsze jest to, że sama gra dotarła na czas i jest naprawdę świetna. To się liczy najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:52, Soleila napisał:

...mających pytania dotyczące EK i ich wysyłki.

Wybacz Sol, ale dlaczego tylko dotyczące EK.
Co z tymi co zamówili w pre-orderze wersją podstawową i dostali ją np : dzisiaj, zamiast w przewidywanym terminie (następnego dnia po wysyłce)?
Dlaczego BOK, nie raczyło odpowiedzić na emaile, w obiecywanym co najwyżej 48 godzinnym terminie?
I jak to było z wstrzymanie przesyłek...?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:58, R-radzio napisał:

Nie wiem jak można było nie zdążyć.. Premiera sie przesunęła, przygotowanie Ek można było zacząć
trochę wcześniej...


Trochę? :P Przecież to w czerwcu jakoś zamawiane było :P Przez ten czas to u mnie w mieście wybudowali Centrum Handlowe, zdążyli je otworzyć i w Saturnie ku mojej agresji sprzedawali EK :P
A nam CDP nie dało rady skleić pudełek... :P Od czerwca to 3000 sam bym skleił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się co prawda wydać jednym z tych "niewdzięcznych pieniaczy, którzy czepiają sie wszystkiego i wszystkich" i zamiast cieszyć się z "rzetelnej i terminowej" informacji na temat terminu otrzymania wreszcie "ekskluzywnej" i "wyjątkowej" Edycji Kolekcjonerskiek (na raty), jednak muszę się o to spytać.

Czy nie wydaje się wam, że za takie opóźnienie (chociaż na tym, mi aż tak nie zależało) i dodatkowo pozostawianiu nas, nie tak właściwie OLEWANIU (co mnie bardzo zabolało) należy się nam jakaś rekompensata?! O tak, racja zapomniałem - w końcu otrzymamy tą drugą paczkę DARMO :/ Nie mówię o jakichś gratisach (w końcu dostaniemy jakieś żałosne "zajefajne" naklejki), na kóre znowu musielibysmy czekać 2 tygodnie, ale przynajmniej jakiś zwrot kosztów.

Wiem, że brzmi to jak płacze jakiegoś rozwydrzonego bachora, który obraża miłą i "poważną" firmę, ale ten niepoważny stosunek do klientów, a potem jeszcze ten chamski (bo inaczej takiego nieetycznego i niemoralnego wykorzystywania celów charytatywnych nie można nazwać) post, w którym firma chwali sie, że przekaże 6000 zł na szczytne cele mocno nadszarpnął wizerunkiem CD Projekt w moich oczach >(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:00, darsz napisał:

> ...mających pytania dotyczące EK i ich wysyłki.
Wybacz Sol, ale dlaczego tylko dotyczące EK.
Co z tymi co zamówili w pre-orderze wersją podstawową i dostali ją np : dzisiaj, zamiast w
przewidywanym terminie (następnego dnia po wysyłce)?
Dlaczego BOK, nie raczyło odpowiedzić na emaile, w obiecywanym co najwyżej 48 godzinnym terminie?
I jak to było z wstrzymanie przesyłek...?

Pozdrawiam


darsz, faktycznie, mój błąd, sorki.
Na Wasze pytania dotyczące spraw wiedźmińsko-sklepowych dzisiaj odpowie Wam Jarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:01, Magwisienka napisał:

>Chyba nie zbędziecie nas byle smyczą...
Ja tam ze smyczki bym się ucieszyła :)

Ja też ^^

Taschon -> a co, chciałbyś dostać srebrny miecz Geralta w wymiarach 1:1? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:49, Soleila napisał:

Gram.pl i CD Projekt pragną przeprosić za opóźnienie w dostawie wszystkich, którzy zamówili
w pre-orderze Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina i jeszcze jej nie otrzymali.


Ach... a to dla szaraków, którzy zamówili "super extra wypaśną" edycję gram.pl (która okazała się gorszą od ES z MM) przeprosin już nie ma? Tym bardziej, że niektórzy (tak pisali na forum) przesyłki nie otrzymali przed premierą, a nawet w piątek nie zastali kuriera.
Oczywiście nie doczekamy się pewnie rekompensaty i przeprosin dla tych, których zabolało to, że można sobie pewnie nawet i dziś iść do MM i kupić ES z Bestariuszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacH no i co z ta rekompensata ze jestem klientem drugiej kategorii nic o niej nie ma w wiadomosci (napisales ze wszystko bedzie w newsie) i jak mam sie skontaktowac z DOKiem jak mnie zlewaja (ale to juz pytanie retoryczne raczej) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 18:49, Soleila napisał:

Przed premierą było gotowe zaledwie 300 egz. Edycji Kolekcjonerskiej. Nie sposób było wybrać
spośród wszystkich osób, które zamówiły Edycję Kolekcjonerską w pre-orderze tych, które miały
by ją otrzymać kilka dni przed pozostałymi, nie krzywdząc jednocześnie części zamawiających.
W efekcie pierwsze 300 egz. zostało wysłane do sklepów.


Rozumiem ze wszem i wobec zakonczyliscie tym komunikatem sensownosc istnienia gram.pl - rozumiem i gratuluje, bo skoro wyslano do sklepow, osobby korzystajace z tego kanalu komunikacji musialy obejsc sie ze smakiem - lepiej nabywac to czy tez raczej starac sie - w sklepie nizli u was gratuluje i dziekuje za wzorowa obsluge, caly dzien musialem czekac na tekst ktory jest po prostu oszalamiajacy, czekam na dostawe i wymazuje gram.pl z pozycji warto odwiedzac mojej przegladarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:02, Oskar24 napisał:

> Gram.pl i CD Projekt pragną przeprosić za opóźnienie w dostawie wszystkich, którzy
zamówili
> w pre-orderze Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina i jeszcze jej nie otrzymali.


Ach... a to dla szaraków, którzy zamówili "super extra wypaśną" edycję gram.pl (która okazała
się gorszą od ES z MM) przeprosin już nie ma? Tym bardziej, że niektórzy (tak pisali na forum)
przesyłki nie otrzymali przed premierą, a nawet w piątek nie zastali kuriera.
Oczywiście nie doczekamy się pewnie rekompensaty i przeprosin dla tych, których zabolało to,
że można sobie pewnie nawet i dziś iść do MM i kupić ES z Bestariuszem?


Oskar, wybacz, ale już wyjaśniłam, że w poście się pomyliłam. Pozwolę go sobie zmodyfikować, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Re:Tuddrussel

No nie wiem jak sobie ktoś wyobraża, że DPD dostarczy przesyłkę w 24h jak nie potrafili mojej niespełna kolekcjonerki dostarczyć przez 4 dni ;) Bo jest Kurier i kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować