Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 19:02, Oskar24 napisał:

> Gram.pl i CD Projekt pragną przeprosić za opóźnienie w dostawie wszystkich, którzy
zamówili
> w pre-orderze Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina i jeszcze jej nie otrzymali.


Ach... a to dla szaraków, którzy zamówili "super extra wypaśną" edycję gram.pl (która okazała
się gorszą od ES z MM) przeprosin już nie ma? Tym bardziej, że niektórzy (tak pisali na forum)
przesyłki nie otrzymali przed premierą, a nawet w piątek nie zastali kuriera.
Oczywiście nie doczekamy się pewnie rekompensaty i przeprosin dla tych, których zabolało to,
że można sobie pewnie nawet i dziś iść do MM i kupić ES z Bestariuszem?


Oj, Ty nie o moim poście mówisz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
czyli plakat i naklejka będą wysyłane razem z pozostałymi elementami Edycji Kolekcjonerskiej, bo dając pytanie doi DOK-u otrzymałem info, iż wysyłają TYLKO elementy pozostałe, tzn bylo napisane co wysyłają, i nie było wymienione nic o tych dwóch przedmiotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dodatkowej rekompensaty nie będzie z tego co wiem obiecywany był tylko plakacik w dużym formacie i tyle, szkoda bo więcej nerwów sie najadłem... Może GRAM.PL zrobi jakaś niespodziankę nie wiem trzeba znów czekać na paczkę od tego kuriera eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

następnym razem idziemy do empików.... szczesliwcy ktorzy nie wyczekiwali miesiacami gry, juz sie cieszą od kilku dni.. a jesli chodzi o EP to... tym bardziej w empiku bylo lepiej kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:02, Belegdil napisał:

Taschon -> a co, chciałbyś dostać srebrny miecz Geralta w wymiarach 1:1? ;]

Ech, napiszę po raz kolejny.
A może nam, tym co wycierpieli najbardziej, ofiarować jako rekompensatę, to co za free dawano ludziom, co w pupie mieli preordery i sobie do Empiku poszli?
Moja koleżanka o Wiedźmaku dowiedziała się we wrześniu (że gra powstaje), i przed premierą kupiła pełne EK za 199,90zł, po czym dorzucili jej:
- 2 plakaty
- 3 naklejki
- torbę lnianą
- mouspad
- smycz
- teczkę
- i chyba jeszcze coś

Skoro olewatorom CDP zafundowało takie gratisy, to może nam by coś się należało? E?

Kuflem bym nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-- ciach --

Trzeba było szybciej spytać o trzecią opcję wysyłki - przesyłka w terminie z pudełkiem w trybie Adama Słodowego - czyli "Zrób to sam" + klej gratis :P A wszystko w wiedźmińskiej siateczce-reklamówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam pecha: EK zamawiałem do pracy, aby szybciej i bezproblemowo odebrać. Wnioskuj, że pozostałe elementy pakietu dotrą (wersja optymistyczna) w środę po południu lub (wersja prawdopodobna) w piątek- a wtedy mam wolne :/...
Ja to mam jednak pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:56, kuros666 napisał:

Moim zdaniem samochód by w zupełności wystarczył :D


Mi by wystarczyło dać CoD 4 za darmola, albo Crysisa, albo inną nową dobra grę za friko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:07, Taschon napisał:

> Taschon -> a co, chciałbyś dostać srebrny miecz Geralta w wymiarach 1:1? ;]
Ech, napiszę po raz kolejny.
A może nam, tym co wycierpieli najbardziej, ofiarować jako rekompensatę, to co za free dawano
ludziom, co w pupie mieli preordery i sobie do Empiku poszli?
Moja koleżanka o Wiedźmaku dowiedziała się we wrześniu (że gra powstaje), i przed premierą
kupiła pełne EK za 199,90zł, po czym dorzucili jej:
- 2 plakaty
- 3 naklejki
- torbę lnianą
- mouspad
- smycz
- teczkę
- i chyba jeszcze coś

Skoro olewatorom CDP zafundowało takie gratisy, to może nam by coś się należało? E?



qurde gdzie ta koleżanka robiła zakupy ... bo takiej edycji nawet ja nie znam.. :)
i skąd ma te wszystkie gratisy.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaniemy łaskawie resztę ek po świętach, "cieszmy się że wogóle mają dobre chęci i do dosyłają" ;] a za rekompensatę super extra naklejki oraz plakat (co tam że mam już 6 xD).
A następny super extra dodatkiem będzie pewnie uśmiech kuriera po dostarczeniu nam to w poniedziałek za tydzień + mega wypaśna siateczka z logiem wiedźmina ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:11, SzaacH napisał:

> > Taschon -> a co, chciałbyś dostać srebrny miecz Geralta w wymiarach 1:1? ;]
> Ech, napiszę po raz kolejny.
> A może nam, tym co wycierpieli najbardziej, ofiarować jako rekompensatę, to co za free
dawano
> ludziom, co w pupie mieli preordery i sobie do Empiku poszli?
> Moja koleżanka o Wiedźmaku dowiedziała się we wrześniu (że gra powstaje), i przed premierą

> kupiła pełne EK za 199,90zł, po czym dorzucili jej:
> - 2 plakaty
> - 3 naklejki
> - torbę lnianą
> - mouspad
> - smycz
> - teczkę
> - i chyba jeszcze coś
>
> Skoro olewatorom CDP zafundowało takie gratisy, to może nam by coś się należało? E?


qurde gdzie ta koleżanka robiła zakupy ... bo takiej edycji nawet ja nie znam.. :)
i skąd ma te wszystkie gratisy.... ?


Z każdym kolejnym postem liczba się zwiększa :P Nie wiesz że to naturalne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:04, Soleila napisał:

Oskar, wybacz, ale już wyjaśniłam, że w poście się pomyliłam. Pozwolę go sobie zmodyfikować,
ok?

Wybaczam, ale nie wiem o co Tobie tym razem chodzi ;)
Jak nie mówię o Twoim poście (patrz: Twoja odpowiedź dwa posty od pierwszej).
Komentuje ten post - nie ma w nim przeprosin dla innych itd. (patrz: mój post)... :(
Co zmodyfikujesz? Nie kapuję - wysiadam ostatnio. Przez Wiedźmina jestem przemęczony i wyczerpany myślowo ;P

stanlee - wiesz, dodatkiem do CoH bym nie pogardził xD I tak czy tak jak skończę Wiedźmina to kupuję, chyba że poczekam aż będzie Świąteczna lub Noworoczna Promocja.
Co do gratisów takich realnych - co Wy piszecie? Kufle, naklejki? Co mi z tego?
CHCĘ BESTARIUSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:11, SzaacH napisał:

qurde gdzie ta koleżanka robiła zakupy ... bo takiej edycji nawet ja nie znam.. :)
i skąd ma te wszystkie gratisy.... ?

EMPiK
Czemu teraz dopiero o to pytasz, skoro pisałem o tym już chyba z pięć razy.
Napisz tylko, że CDP/Gram.pl nie ma nic wspólnego z produkcją takowych przedmiotów, a wtedy zmienię swoje prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:13, Oskar24 napisał:

> Oskar, wybacz, ale już wyjaśniłam, że w poście się pomyliłam. Pozwolę go sobie zmodyfikować,

> ok?
Wybaczam, ale nie wiem o co Tobie tym razem chodzi ;)
Jak nie mówię o Twoim poście (patrz: Twoja odpowiedź dwa posty od pierwszej).
Komentuje ten post - nie ma w nim przeprosin dla innych itd. (patrz: mój post)... :(
Co zmodyfikujesz? Nie kapuję - wysiadam ostatnio. Przez Wiedźmina jestem przemęczony i wyczerpany
myślowo ;P


Ekhm, właśnie próbuję dociec :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:07, Taschon napisał:

A może nam, tym co wycierpieli najbardziej, ofiarować jako rekompensatę, to co za free dawano
ludziom, co w pupie mieli preordery i sobie do Empiku poszli?
Moja koleżanka o Wiedźmaku dowiedziała się we wrześniu (że gra powstaje), i przed premierą
kupiła pełne EK za 199,90zł, po czym dorzucili jej:
- 2 plakaty
- 3 naklejki
- torbę lnianą
- mouspad
- smycz
- teczkę
- i chyba jeszcze coś -EK dla zwykłych ludzi

1 Paczka
-EP
-koszulka
2 paczka:
-rękaw z EK
-plakat
-naklejka - EK pre-orederowa CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:07, Taschon napisał:

może nam by coś się należało? E?


Oczywiście, że by się należało, ale nie należy spodziewać się wszystkiego.
Zresztą, kupując EK znałem jego zawartość i nie liczyłem się z tym, że będą jeszcze jakieś bonusy, więc wszystko poza tym'' planowanym'' będę traktował jako miły dodatek do całości. Nie uważam, że obowiązkiem CDP jest dawanie nam gratyfikat za ''poniesione straty moralne''. Jeśli będzie wszystko co miało być, to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować