Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 18:59, FlankerD napisał:

A ja zamówiłem w ostatnią sobote. Dostane EK w całości czy też w ratach? No i kiedy mogę się
spodziewać przesyłki?


EK z tej listy (wolnych egzemplarzy) beda w jednej przesylce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:11, SzaacH napisał:

qurde gdzie ta koleżanka robiła zakupy ... bo takiej edycji nawet ja nie znam.. :)
i skąd ma te wszystkie gratisy.... ?


Bez obrazy (i tak staram się trzymać nerwy na wodzy), ale zadam pytanie:

Czy używasz takiego tonu, bo:

a) zawsze jesteś taka milusia? (jak tak to fajnie)
b) masz za sobą studia psychologiczne/pedagogoiczne?
c) żarty sobie z nas stroisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh
najpierw każą preorderowcą płacić dużo wcześniej niż zwykle za grę, kasują pieniądze i czekają do tej pory po premierze z takim info o opóźnieniu produkcji. Żenada!
Dziś dowiedziałem sięw Empiku, że takich wydań jest 5000 (mieli spotkanie z CDP) i będzie jakiś świąteczny dodruk na prezenty. EK w tym wypadku to droga lipa.
Dzięki za fajne przeprosiny, co z rekompensatą dla tych, którzy:
-zmarnowali czasy przy wysiadających serwach podczas dnia preorderu
-zapłacili kasę, a nawet do tej pory nie otrzymali chociażby gry
-dodatkowe gadżety już wcześniej obiecany za prob techniczne i opóźnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:13, Taschon napisał:

> qurde gdzie ta koleżanka robiła zakupy ... bo takiej edycji nawet ja nie znam.. :)
> i skąd ma te wszystkie gratisy.... ?
EMPiK
Czemu teraz dopiero o to pytasz, skoro pisałem o tym już chyba z pięć razy.
Napisz tylko, że CDP/Gram.pl nie ma nic wspólnego z produkcją takowych przedmiotów, a wtedy
zmienię swoje prośby.


Gadźety wyglądaj na te jakie były w Empiku, ale tylko na sprzedaży nocnej w jednym sklepie (w Warszawie)
musiała brać w takim razie udział we wszystich konkursach jakie tam były organizowane.... (taczki tam czyba nie było... widziałem tylko jak ludzie wychodza z kartonowymi figurami Geralta ze sklepu i kłucili sie z ochroną żeby ich wypuściła ;)

niestey nie widziałem takiej informacji wcześniej... odpowiedziałbym szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W sumie, to po prostu chciałbym nawet powiedzieć, że CDP jako tako, wypad słabo. ;P

Może byście chociaż walnęli jakieś gratisy co, np. jakieś gry z starych edycji(i to bardzo, takie leżaki magazynowe :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:16, Alamut napisał:

> qurde gdzie ta koleżanka robiła zakupy ... bo takiej edycji nawet ja nie znam.. :)
> i skąd ma te wszystkie gratisy.... ?

Bez obrazy (i tak staram się trzymać nerwy na wodzy), ale zadam pytanie:

Czy używasz takiego tonu, bo:

a) zawsze jesteś taka milusia? (jak tak to fajnie)
b) masz za sobą studia psychologiczne/pedagogoiczne?
c) żarty sobie z nas stroisz?



wybieram odpowiedź A

Zawsze jestem taki milusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:14, Belegdil napisał:

> może nam by coś się należało? E?

Oczywiście, że by się należało, ale nie należy spodziewać się wszystkiego.

Na wszystko nie liczę. Kufel, mousepad i smycz, a będę zadowolony. Jak więcej, to nie będę narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:18, Gol Galad napisał:

Hmm... W sumie, to po prostu chciałbym nawet powiedzieć, że CDP jako tako, wypad słabo. ;P

Może byście chociaż walnęli jakieś gratisy co, np. jakieś gry z starych edycji(i to bardzo,
takie leżaki magazynowe :P).

To nie wypali bo - ktoś mógłby mieć już taką gra i nie każdy lubi takie same gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:55, Szubens napisał:

No fajnie. A co z osobami, które nawet podstawki z EK nie dostały? Dzisiaj dowiedziałem się,
że moja EK została anulowana z powodu błędu z zaadresowaniem przesyłki... I nie dostałem o
tym żadnej informacji, pani zaproponowała zwrot kosztów lub wygenerowanie nowego zamówienia
przez nią. Pani powiedziała mi, że powinnienem dostać ją do końca orzyszłego tygodnia... Fajnie
bo w końcu zamówiłem EK i nawet nie mogę zagrać bo gra miała gwarancje dostawy dwa dni przed
premierą, prawda...


przy tak dużej wysyłce błędy zdarzają się niestety, bardzo mi przykro, że nie otrzymałeś gry przed premierą.
ale może jednak warto jeszcze skorzystać z tej opcji otrzymania calej EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:19, SzaacH napisał:

wybieram odpowiedź A

Zawsze jestem taki milusi :)


Tu muszę przeprosić za rodzajnik, bo ze zmęczenia tym całym zamieszaniem pomerdało mi się, że wysyłąłem posta do Soleily... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:20, Taschon napisał:

Na wszystko nie liczę. Kufel, mousepad i smycz, a będę zadowolony. Jak więcej, to nie będę
narzekał.


mi do szczescia wystarczy Kufel i mousepad ;] Z kufle to chyba nie takie wielkie problemy przeciez juz raz je dorzucaliscie do pre-ordera AoE III wiec adres firmy produkujacej jeszcze macie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w paczce będzie coś więcej niż brakujące elementy oraz plakat z naklejką? Warto by było tą kwestię już do końca wyjaśnić bo ludzie tylko męczą i męczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka EK w preorderach (m.in. HV, Medieval II, Fable) Wiedźmin był moim ostatnim takim zamówieniem. Co do całej sytuacji - biorąc pod uwagę wszystkie problemy z tym preorderem wyjaśnienie sprawy praktycznie po takim okresie jest co najmniej niesatysfakcjonujące. Napisaliście to co było wiadome/podejrzewane podpierając to liczbami. Nie zająknęliście się nawet w sprawie tego że poszczególne elementy zestawu (oprócz medalionu i artbooka) można było sobie skompletować za darmo. Dochodzą do tego jeszcze inne gadżety które można było dostać , kupując Wiezmina tańszego o 120-130 PLN od tego którego wy jako dystrybutor (i producent) macie w ofercie. Czuję się zmęczony, zniesmaczony i trochę olany całą to sprawą , tak więc to co napisałem w pierwszym zdaniu. Pewnie będę kupował Wasze produkty, jednak nigdy więcej preordera u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż SzaaHH, nie tylko w W-wie można było takie gratisy dostać, wide mój kumpel, który zamówił EP, ale jego rodzice o tym nie wiedzieli i kupili mu w empiku i dostali, torbę, plakat, smycz, naklejki i teczkę. Po czym zwrócili grę, bo po co mieć dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:21, Tuddrussel napisał:

przy tak dużej wysyłce błędy zdarzają się niestety, bardzo mi przykro, że nie otrzymałeś gry
przed premierą.
ale może jednak warto jeszcze skorzystać z tej opcji otrzymania calej EK.


Wy sobie nigdy nie zakładacie paru dni rezerwy, jakby się jakaś obsuwa zdarzyła? Bo to już nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej kolejności będą wysyłane gadżety z EK? Jeśli mam numer około 800, nie pamiętam dokładnie który, to mogę się spodziewać dostarczenia przesyłki jeszcze w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam administyratorów: Zapłace Wam tylko dajcie numer konta a ja zaraz wpłacę ile chcecie ale napiszcie wkońcu jakiegoś newsa nie o Wiedźminie bo już to jest takie nudne i bez sensu, że się w głowie nie mieści. Aha i to pisze ja i ponad 110 moich kumpli z gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie... Mistic ma racje, powiedzcie wreszcie co z tą obiecaną rekompensatą za rozdzielenie i opóźnienie EK... o ile pamiętam to albo Tuddrussel albo SzaaH nam to obiecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:59, Taschon napisał:

No to może Ty, jako szef Gram.pl, jesteś w stanie udzielić jakichś informacji nt. obiecanej
gratyfikacji (nie tej naklejkowo-plakatowej)? Dołączacie do jutrzejszych paczuszek, czy też
mam po raz trzeci wypatrywać kuriera?
No i co to konkretnie będzie? Chyba nie zbędziecie nas byle smyczą...


Tę informację chciałbym pozostawić do opublikowania do dnia jutrzejszego. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować