Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 19:14, Soleila napisał:

Ekhm, właśnie próbuję dociec :)))

Eee... ^^
To tak jak Ci się nudzi, możesz odpowiedzieć na mojego posta z drugiego tematu (tego drugiego białego ;P). Taki długi z 18:54 ;]

SzaacH - napisałeś, że te dwa przypięte wątki wiele mi wyjaśnią na temat moich pytań ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29305&pid=127 )...
Nie wiem czemu, ale nie wyjaśniły mi nic.

Tuddrussel - mam rozumieć, że tylko EK-owcy coś dostaną :/ A ja i wielu innych nie dostanie nic.
I mi nie chodzi o to, że koniecznie chcę coś dostać.
Jak wielokrotnie mówiłem Soleili i SzaacH'owi domagam się o Bestariusz. A czemu? To już oni wiedzą, a pisac nie będę setny raz tego samego, bo zaraz mnie tu o spam oskarżą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie kiedy można się spodziewać maila z numerem listu przewozowego, bo znając masterlink to pewnie dodadzą numer do bazy gdy paczka już będzie w drodze. A mnie oczywiście w domu nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:18, SzaacH napisał:

> Napisz tylko, że CDP/Gram.pl nie ma nic wspólnego z produkcją takowych przedmiotów, a
> wtedy zmienię swoje prośby.

Gadźety wyglądaj na te jakie były w Empiku, ale tylko na sprzedaży nocnej w jednym sklepie
(w Warszawie) musiała brać w takim razie udział we wszystich konkursach jakie tam były organizowane

No to chyba jednak CDp maczało w tym paluszki.
Możliwe, że była na tym evencie. Chyba tak, ale na 100% pewien nie jestem.
Teraz zmierzam do tego, że impreza ta była zapowiadana jako okazja dla tych, co nie zdołali kupić EK na gram.pl
Więc po co ci, którzy zamówili, mieli się tam taszczyć?
No i olewatorzy nie dość, że kupili sobie pełne EK przed premierą, to jeszcze podostawali takie gadżety.
A my ani jedno, ani drugie.
Więc wymagający chyba nie jestem.

Dnia 29.10.2007 o 19:18, SzaacH napisał:

(taczki tam czyba nie było... widziałem tylko jak ludzie wychodza z kartonowymi figurami Geralta ze
sklepu i kłucili sie z ochroną żeby ich wypuściła ;)

Taczki nie było. Podobno były teczki (ech, wszędzie te teczki)
O figurkach nie słyszałem.
1 za 1.

Dnia 29.10.2007 o 19:18, SzaacH napisał:


niestey nie widziałem takiej informacji wcześniej... odpowiedziałbym szybciej..

No okej, postów ostatnio przybyło, to zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:28, Tuddrussel napisał:

Tę informację chciałbym pozostawić do opublikowania do dnia jutrzejszego. Dziękuję.

Czyli wtedy, kiedy część paczek będzie już nadana, co oznacza:
a.) będzie za późno
b.) po raz kolejny bulicie za przesyłkę
c.) dorzucicie przy najbliższym zamówieniu na Gram.pl (haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:25, El Pingwinho napisał:

No cóż SzaaHH, nie tylko w W-wie można było takie gratisy dostać, wide mój kumpel, który zamówił
EP, ale jego rodzice o tym nie wiedzieli i kupili mu w empiku i dostali, torbę, plakat, smycz,
naklejki i teczkę. Po czym zwrócili grę, bo po co mieć dwie?


hum... do EP w Emiku była tylko płucienna torba (i to też nei do całego nakładu jaki tam był , tylko dla pierwszych kupujących)

Powiem to jasno.
Empik nie otrzymał od CDP plakatów, teczek? ani smyczy do dodawania do produktu. To potwierdzam na 100%
Były tylko 4 sklepy gdzie odywała sie sprzedaż nocna ale gadzetów jakie wynieniasz tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:28, Tuddrussel napisał:

> No to może Ty, jako szef Gram.pl, jesteś w stanie udzielić jakichś informacji nt. obiecanej

> gratyfikacji (nie tej naklejkowo-plakatowej)? Dołączacie do jutrzejszych paczuszek, czy
też
> mam po raz trzeci wypatrywać kuriera?
> No i co to konkretnie będzie? Chyba nie zbędziecie nas byle smyczą...

Tę informację chciałbym pozostawić do opublikowania do dnia jutrzejszego. Dziękuję.

mama nadzieje ze bedzie to cos godnego uwagi :D :P
a takie pytanko mam kurier przyszedl do mnie we wtorek ale mama (hehe) nieodebrala przesylki bo nie miala kasy i umowila sie z nim na srode... i o to mi chodzi czy moja reszta zostanie teraz wyslana czy dopiero jak zaplace za pierwsza "rate"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:28, Tuddrussel napisał:

Tę informację chciałbym pozostawić do opublikowania do dnia jutrzejszego. Dziękuję.


Czyli nic sie nie stalo przeciez ,a wy chcecie jakas rekompensate ? :/

No to czekam do jutra co tam wymodzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:00, darsz napisał:

Co z tymi co zamówili w pre-orderze wersją podstawową i dostali ją np : dzisiaj, zamiast w
przewidywanym terminie (następnego dnia po wysyłce)?
Dlaczego BOK, nie raczyło odpowiedzić na emaile, w obiecywanym co najwyżej 48 godzinnym terminie?
I jak to było z wstrzymanie przesyłek...?

Pozdrawiam

Staramy się odpowiadać na każdego maila, który jest do nas kierowany. Zdarza się, że w takich przypadkach
termin odpowiedzi jest dłuższy, oczywiście jej brak jest nieakceptowalny, za co przepraszam.
Sprawdzimy i na pewno, ktoś od nas skontaktuje się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:28, Irc100 napisał:

No wreszcie powiedzieli coś. Cieszę się że będzie jako nowe zamówienie ale czemu trzeba potwierdzić?
Przez to dostanę później paczkę bo nie będzie mnie w domu...

Error. To CD Projekt potwierdzi w mailu, że wysłał do ciebie paczkę. Tak więc nie bój żaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:21, Tuddrussel napisał:

ciach


A propos EK i ekskluzywnego wydania gry. Pisałem już kilkakrotnie do DOKu, lecz od tygodnia nikt nie raczy mi odpowiedzieć. A że tutaj jest trochę Niebieskich i sprawa tyczy się EK, to zapytam.

Otóż wkładka (okładka?) z pudełka z grą jest źle wydrukowana. (screen) Czy w ogóle istniałaby możliwość, aby do paczki z dodatkami z EK dorzucić samą nową, dobrze wydrukowaną wkładkę? Co prawda błąd w wydruku nie jest duży, ale płacąc 199 zł chciałbym, żeby wszystko było w dobrej jakości. :/ Proszę o odpowiedź i ewentualne instrukcje, do którego działu powinienem się zgłosić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

20071029193501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ale z Was mózgi. Kupujecie te gry na gram.pl nie dość, że jest w tej samej cenie z np. w Media Markt to jeszcze trzeba czekac dłużej. Ja już kilka dni temu widziełem w Media Edycje kolercjonerką tego czegoś i mnóstwo innych i poco zamawiać. Ja już się tego oduczyłem kiedy mi przysyłali miesiąc Carbona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:35, Tuddrussel napisał:

> Co z tymi co zamówili w pre-orderze wersją podstawową i dostali ją np : dzisiaj, zamiast
w
> przewidywanym terminie (następnego dnia po wysyłce)?
> Dlaczego BOK, nie raczyło odpowiedzić na emaile, w obiecywanym co najwyżej 48 godzinnym
terminie?
> I jak to było z wstrzymanie przesyłek...?
>
> Pozdrawiam
>
Staramy się odpowiadać na każdego maila, który jest do nas kierowany. Zdarza się, że w takich
przypadkach
termin odpowiedzi jest dłuższy, oczywiście jej brak jest nieakceptowalny, za co przepraszam.

Sprawdzimy i na pewno, ktoś od nas skontaktuje się z Tobą


Ja tylko z jednym pytaniem do pana Szefa. Dlaczego nie opublikujesz informacji już dziś, hmm? Bez marketingowego przeciągania, oczekiwania i ''zaskoczenia''. Tak po prostu wyjaśnijcie do końca coś, co jest niewyjaśnione i publikowane od tygodnia - identycznie jak info kiedy wysyłka itd. "Sukcesywnie od wtorku"?
Nie lepiej dać pełne info i mieć już to z głowy? Nie rozumiem tej strategii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie pozostaje nic innego, jak w przyszłości traktować z lekkim przymróżeniem oka zapewnienia o wyjątkowości zamówień pre-orderów w Gram.pl Praktyka pokazuje, że i tak jest inaczej, zaś tłumaczenie, że EK jest wyjątkowa, pudełko klejone ręcznie, etc... To nie jest argument, bo to nie tydzień temu się okazało, że właśnie premiera Wiedźmina się zbliża.
Duże rozczarowanie, chociaż przy całej tej krytyce (i oczekiwaniu na 2 turę wysyłki EK) jedno trzeba sprawiedliwie powiedzieć - gra jest rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:06, mefiperes napisał:

A co z plakatem i nalepą dla wszystkich pre-orderowców? ;-) Podobno miały być te dodatki dołączone
nawet do podstawowych wydań. ;)


Zgodnie z wcześniejszą obietnicą będą dosyłane. Wysyłkę rozpoczniemy jeszcze w tym tygodniu,
o czym również będziemy informowali wszystkich drogą mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:18, SzaacH napisał:

Gadźety wyglądaj na te jakie były w Empiku, ale tylko na sprzedaży nocnej w jednym sklepie
(w Warszawie)


Od kiedy to MM/Saturn jest częścią EMPiKA i do tego tworzy jeden sklep? Z tego co wiem MM/Saturn są częścią Metro Group, a gdyby tworzyły razem z EMPiK''iem na Marszałkowskiej jeden sklep to musiałby być naprawdę duży ten sklep od Janek, aż do Marek, no, no...

Dnia 29.10.2007 o 19:18, SzaacH napisał:

musiała brać w takim razie udział we wszystich konkursach jakie tam były organizowane.... (taczki
tam czyba nie było... widziałem tylko jak ludzie wychodza z kartonowymi figurami Geralta ze
sklepu i kłucili sie z ochroną żeby ich wypuściła ;)


No jeśli konkursem nazywamy podejście do Pana Andrzeja to gratuluję :D Mój kumpel podszedł zapytał się o CD z muzyką i dostał. Coraz ciekawsze te konkursy są xD

A co do rekompensaty - mnie by zadowolił kufel, smycz i ta torba z EMPiKA, narazie mamy obiecane: plakat, naklejka i nakładka na slip case znana z EP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 29.10.2007 o 19:31, Taschon napisał:

Taczki nie było. Podobno były teczki (ech, wszędzie te teczki)
O figurkach nie słyszałem.
1 za 1.
>
> niestey nie widziałem takiej informacji wcześniej... odpowiedziałbym szybciej..
No okej, postów ostatnio przybyło, to zrozumiem.


Widzisz wraca stara dyskucja czy powinniśmy dawac co kolwoek na imprezie nocnej w 4 miejscach w polsce. Ty twierdzisz że nie (jestem w stanie to zrozumieć... chyba:)
ale jeśli ktoś był na imprezie (program był bardzo bogaty, od Vadera, koncert innego zespołu, spotkanie z twórcami gry i konkursy gdzie były te gadżety) i cos wygrał to przeciez nic złego czyba ....
Tym bardziej że musiał czekac do godz 1 w nocy, specjalnie tam przyjechać itp....

za chwilę jeśli pojawi sie smycz , albo koszulka lub podkładka jakimś konkursie ( a takie planujemy do końca roku w różnych miejscach z nagrodami w postaci np. monitorów również) pojawią sie kolejne posty ..... z pytaniami dlaczego ktoś coś wygral ...
apeluje nie zapędzajmy sie tak daleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować